Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

A zobrych wieści to psiak , który trafił  na kilka dni do mojej najukochańszej na świecie Sąsiadki zostaje tam na zawsze:)

Miał to być kilkudniowy awaryjny tymczas ale złamał serca domownikom i będzie moim sąsiadem. Razem chodzimy na spacery.

Frugo został Rafim:) Farciarz:)::)

e3

Długo się wysiedział w schronisku. Tu jeszcze w schronie.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, helli napisał:

czy mi sie wydaje, czy "ciemna kosmatka" jakas wyalienowana? ona chyba najmniejsza;

fajnie, ze zaczely rozrabiac, nie sa cierpiace (choc jakas mala chorobe/ zaniedbanie moga miec)

To Lilianka , taki aniołek z diabelskim charakterkiem . Najmniejsza jest  Merry- jaśniejsza , jak do tej pory żadnych oznak choroby nie ma i miejmy nadzieję , że nie będzie.

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, helli napisał:

aaa, diabelek z Lilianki, (pytalam, bo nie ma jej w tej grupie dajacej calusa na powitanie/ dobranoc)

btw, obiektyw chyba ma jakas plamke, bo srodek zdjec troche rozmyty

DSCF6111dddddddddddddddd.thumb.JPG.921dbc440788db9dbb51db98c1dc9928.JPG

rzeczywiście Liliankia nie daje buziaka, bo leżała obok i obgryzała ukradzionego papucia.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, ewu napisał:

Tyśka czy mogłabyś ogłosić szczeniaczki?

Na razie mają olx, wykorzystałam z wyróżnienia Dyzia, który właśnie znalazł dom ;)
https://www.olx.pl/oferta/szczeniaczki-rozkoszniaczki-do-adopcji-CID103-IDsRALj.html

A co z Kają? Ma dom (chociaż jakiś na horyzoncie)? U mnie ma masę, masę wyświetleń i zapytań... 

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Na razie mają olx, wykorzystałam z wyróżnienia Dyzia, który właśnie znalazł dom ;)
https://www.olx.pl/oferta/szczeniaczki-rozkoszniaczki-do-adopcji-CID103-IDsRALj.html

A co z Kają? Ma dom (chociaż jakiś na horyzoncie)? U mnie ma masę, masę wyświetleń i zapytań... 

Jedna Pani dzwoniła ale jak powiedziałam o wizycie przedadopcyjnej to już nie oddzwoniła.

Link to comment
Share on other sites

Czyli ludzie nie umieją czytać ogłoszeń :/
współczuję telefonów w sprawie szczeniąt... bo pewnie będą dzwonić analfabeci.
Mogę zrobić każdemu szczeniakowi ogłoszenia osobno, ale ptorzebuję po krótkim opisie ich temperamentu + zdjęć, na których są same :) tak po 5 zdjęć "na łebka". Da się zrobić? :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tyś(ka) napisał:

Czyli ludzie nie umieją czytać ogłoszeń :/
współczuję telefonów w sprawie szczeniąt... bo pewnie będą dzwonić analfabeci.
Mogę zrobić każdemu szczeniakowi ogłoszenia osobno, ale ptorzebuję po krótkim opisie ich temperamentu + zdjęć, na których są same :) tak po 5 zdjęć "na łebka". Da się zrobić? :)

Dziękuję, poproszę Asię:)

Jeszcz jedna Pani dzwoniła o Kaję - do budy:(((((

Link to comment
Share on other sites

Mamy 4 nowe szczeniaki. W piątek  byłyśmy  w trasie jak się dowiedziałyśmy ,że dwa mają trafić do schroniska. Udało się załatwić dt .

Pani sama po nie pojechała bo byłyśmy daleko. Dwie przerażone, chude sunieczki w wieku ok. 3 miesięcy.

Radość z powodu dt trwała krótko bo wczoraj odłowiono kolejne dwa jak się dowiedziałyśmy to bracia sunieczek i ponoć był piąty szczeniak ale go nie znaleźli.

Strasznie się martię co z nim:(

Na dzień dzisiejszy  te dwa wczorajsze szczeniaki siedzą u Mamy koleżanki i mogą tam zostać tylko do wieczora. Dt dla nich jest na cito potrzebne!!!!

Chude, biedne, przestraszone psie dzieci. 

Czy ktoś może oferować dt?

Link to comment
Share on other sites

Zdjęcia potem wstawimy..

Mój Pączek coraz gorzej, skóra jest w strasznym stanie. Rak bardzo się rozwija. Dostaje nowy lek ale wiem ,że ptrzebny jest cud(

Są już pierwsze ranki na guzach, nie mogę go narażać, zero kontaktu z psiakami spoza domu a jak niczego nie znajdziemy to muszę zabrać dzisiaj szczeniaki do siebie. 

Nie wiem co robić , jestem naprawdę przerażona.

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.03.2018 o 13:58, ewu napisał:

Zdjęcia potem wstawimy..

Mój Pączek coraz gorzej, skóra jest w strasznym stanie. Rak bardzo się rozwija. Dostaje nowy lek ale wiem ,że ptrzebny jest cud(

Są już pierwsze ranki na guzach, nie mogę go narażać, zero kontaktu z psiakami spoza domu a jak niczego nie znajdziemy to muszę zabrać dzisiaj szczeniaki do siebie. 

Nie wiem co robić , jestem naprawdę przerażona.

 

Basiu na skórę /taką poranioną ,chorą ,atopową/ dobre efekty daje przemywanie wrotyczą, dopytaj weta?

.. i co jest domek dla maluszków?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...