Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

13 godzin temu, ewu napisał:

Maluszki były dzisiaj u weta. Są zdrowe, mają apetyt. Największy chłopaczek waży 3,8 kg, najmniejsza dziewczynka waży 1,8kg.

Wet ocenił je na 13 tygodni więc są starsze niż początkowo je oceniono.

Na szczęście pobyt w rowie z wodą im nie zaszkodził :)  Duża różnica w wadze pomiędzy szczeniaczkami.

Człowiek po tygodniu się przyzwyczaja do stworzenia i ciężko oddać do dobrego domu, a ten padalec trzymał je 3 miesiące i wyrzucił jak śmieci.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

DSCF6085ddddddddddddddddddddd.JPG

A ten większy przystojniak to przebywający w bdt u Joanny1235 Lucky też z tego schroniska.

Mój  podopieczny ,który był szkielecikiem . Lucky bał się własnego cienia, bardzo się zmienił ale nadal jest bardzo ostrożny.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, ewu napisał:

DSCF6085ddddddddddddddddddddd.JPG

A ten większy przystojniak to przebywający w bdt u Joanny1235 Lucky też z tego schroniska.

Mój  podopieczny ,który był szkielecikiem . Lucky bał się własnego cienia. Bardzo się zmienił ale nadal jest bardzo ostrożny.

Ma super radary :)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

O prosze, a właśnie siadałam do ogłoszeń... Spóźniłam się. Miejmy nadzieję, że Holi będzie już szczęśliwa na wieki wieków :)

To może ogłoś Fenka. Piękny psiaczek, może ktoś go zauważy i pokocha.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...