Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

6 godzin temu, konfirm31 napisał:

Czy to Miedary? Tam się zmienił właściciel(teraz jest syn,  który schronisko odziedziczył po matce),  a w pomaganie psom ze schroniska,  mocno zaangażowali się ludzie z FB.  

Tak Miedary, ale póki co nie widać żadnych zmian w zachowaniu właściciela w stosunku do psiaków,  a to jest najważniejsze. ZERO EMPATII.

Podczas kontroli schronu przez organizację nie były spełnione podstawowe warunki, jakie psom powinien zapewnić w okresie zimy. Jednak wet, w protokole nie stwierdził żadnych nieprawidłowości. Kpina, skandal, paranoja. Mają wszystkich głęboko w ...

Przepraszam, na sama myśl, co te zwierzęta tam przeżywają, krew mi się burzy.

 

Link to comment
Share on other sites

Na razie dobre zmiany w schronisku.

Dzisiaj pierwszy raz były spacery, mogłyśmy ( zwołałyśmy znajomych) wyczesać i wybiegać psiaki.

Naprawiają budy, są kurtyny, jest słoma.

Dawno tak się nie cieszyłam. Oby już tak zostało na zawsze .

 

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, ewu napisał:

Na razie dobre zmiany w schronisku.

Dzisiaj pierwszy raz były spacery, mogłyśmy ( zwołałyśmy znajomych) wyczesać i wybiegać psiaki.

Naprawiają budy, są kurtyny, jest słoma.

Dawno tak się nie cieszyłam. Oby już tak zostało na zawsze .

 

..nooo, chwalą się tym na wydarzeniu, na FB, że wszystkie psy miały spacer  ..nawet zdjęcia powstawiali ( Ty też jesteś)  ..i konto podane na które można wpłacać.  Krew mnie zalewa bo to już  chyba przegięcie  ( ludzie będą wpłacać a gdzie pójdzie kasa od gmin?)  szkoda słów

 

 

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, danyww napisał:

..nooo, chwalą się tym na wydarzeniu, na FB, że wszystkie psy miały spacer  ..nawet zdjęcia powstawiali ( Ty też jesteś)  ..i konto podane na które można wpłacać.  Krew mnie zalewa bo to już  chyba przegięcie  ( ludzie będą wpłacać a gdzie pójdzie kasa od gmin?)  szkoda słów

 

 

danyww a kto się chwali i kto zbiera?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.01.2017 o 16:52, elik napisał:

Tak Miedary, ale póki co nie widać żadnych zmian w zachowaniu właściciela w stosunku do psiaków,  a to jest najważniejsze. ZERO EMPATII.

Podczas kontroli schronu przez organizację nie były spełnione podstawowe warunki, jakie psom powinien zapewnić w okresie zimy. Jednak wet, w protokole nie stwierdził żadnych nieprawidłowości. Kpina, skandal, paranoja. Mają wszystkich głęboko w ...

Przepraszam, na sama myśl, co te zwierzęta tam przeżywają, krew mi się burzy.

 

Tam widocznie rączka,rączkę myje.Te Miedary zawsze były zakałą.

Link to comment
Share on other sites

38 minut temu, Anula napisał:

Tam widocznie rączka,rączkę myje.Te Miedary zawsze były zakałą.

Anulko, może jednak coś drgnęło :) Czytałam na fb, że właściciel zezwolił na wolontariat, poprawia budy, wyściela je słomą, psy były wyprowadzone na spacery... Jeśli to nie jest chwilowy zryw, to zwierzaczki mają szanse na poprawę warunków bytowych. Oby!

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, elik napisał:

Anulko, może jednak coś drgnęło :) Czytałam na fb, że właściciel zezwolił na wolontariat, poprawia budy, wyściela je słomą, psy były wyprowadzone na spacery... Jeśli to nie jest chwilowy zryw, to zwierzaczki maja szanse na poprawę warunków bytowych. Oby!

Tak byłam na FB i się ogromnie cieszę,oby te zmiany już pozostały na zawsze póki będzie Schronisko istnieć.

Napisałam mój post jeszcze przejęta reportażem,który oglądałam i ten wet ,który nie widział żadnych uchybień.

 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, ewu napisał:

Elu udało mi się zlikwidować te podpisy:):):)

Cieszę się :)

43 minuty temu, ewu napisał:

To nie do wiary Giga nr 2.

Jest identyczna 

Wyświetlanie DSC_0575.JPG

Wyświetlanie DSC_0573.JPG

Basiu nie widać zdjęć

43 minuty temu, ewu napisał:

Wyświetlanie DSC_0576.JPG

j.w.

41 minut temu, ewu napisał:

A to jej trochę większa towarzyszka z boksu, obie przerażone:(

Wyświetlanie DSC_0580.JPG

Wyświetlanie DSC_0579.JPG

j.w.

5 minut temu, Anula napisał:

. . .

Napisałam mój post jeszcze przejęta reportażem,który oglądałam i ten wet ,który nie widział żadnych uchybień.

To dokładnie tak samo, jak i ja :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...