Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

Zdrowia i Spokoju zycze oraz tego, by wszystkie psy, koty mialy domy, co za tym idzie wszelkie schroniska przestaly byc potrzebne.

By takie Osoby jak Pani Basia zamiast biegac po schronach, wyciagac kolejne biedaki, stresowac sie tym, gdzie je umiescic, skad wytrzasnac "kase" na ich ratowanie itp, itd, mogla spokojnie usiasc w domu z ksiazka, czy innym hobby i zajac sie Soba, Zeby nie wpadala w depresje, nie spala po nocach placzac z bezsilnosci, tylko mogla sie cieszyc dobrym i szczesliwym zyciem.

Link to comment
Share on other sites

Basia znowu jest z nami :)

 

"...wczoraj wieczorem wróciłam do Polski.
W Niemczech był problem z internetem, coś się zepsuło po wichurach.
Dopiero dzisiaj przeczytałam wszystkie cudne życzenia.
Bardzo, bardzo za nie dziękuję.
Wysyłam zdjęcia małego, białego Franusia, który serdecznie pozdrawia z kochającego domku :) "

 

Franiu.jpg

 

Jak to dobrze,gdy w brzuszku pełno, pod brzuszkiem miękko i ciepło, a na karku przyjazna dłoń :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kolejny szczęśliwy szkrab wyrwany bezdomności przez ewu.

 

Dex, obecnie Kubuś na jesiennym spacerze :)

 

V__860E.jpg
 
A wiadomo, co psy na spacerkach lubią najbardziej, zwłaszcza gdy w trakcie słychać szum liści :P
 
V__CE2C.jpg
 
Najlepsze widoki są z góry :)
 
V__8BFA.jpg
Link to comment
Share on other sites

Pysia już u mnie. Przykra sprawa... i dość dramatyczny finał, ale nie będę tak na forum pisać. Sunia jest jednak trochę większa - oceniam na 15 kg, bardzo oryginalne umaszczenie, jak jakiś gepart śnieżny :) mieszkała z kotem, psy na spacerze ignoruje, w domu przyjazna. Nie ma lęków (trochę podskakuje na nagły hałas), ciekawa nowego otoczenia, uszy, ogon do góry... aż dziwne po tym co się działo w jej życiu w ostatnim czasie. Tyle mam obserwacji póki co, jakby ktoś słyszał o jakimś domu, to ozłocę.

Link to comment
Share on other sites

Domów to my tu wszyscy szukamy:):)

Ogłaszaj, cuda się zdarzają, bo nam się taki mam nadzieję zdarzy.

Sytuacja analogiczna, pani zmarła,  tylko psy dwa - duże i wiekowe, niekoniecznie zdrowe.

I wczoraj z ogłoszenia ten telefon zadzwonił i jak cud będzie trwał dalej to pójdą razem do jednego domu.

Trzymam kciuki za Twoją sunię, a Ty trzymaj za naszą parkę, żeby cud się sfinalizował.

Link to comment
Share on other sites

Kolejne bezdomne ogoneczki.

 

Basia zabrała dzisiaj ze schronu dwie bidunie.
Dostała informację, że są dwa szczeniaczki, a okazało się, że to maluteńka dorosła sunia i szczeniaczek - też sunia.
Psiaczki mikroskopijne.
Obie są u znajomych Basi: Patrycji i Ani, którym Basia bardzo dziękuje za pomoc :)
Trzeba tylko zaopatrzyć kruszynki w odpowiednie karmy i Roxi w podkłady, resztę Dziewczyny wzięły na siebie.

Dobrze, że sunieczki są już bezpieczne.

 

To około dwu letnia Pipi

 

Pipo%252520oko%2525C5%252582o%2525202%25
 
Pipo%252520oko%2525C5%252582o%2525202%25
 
Pipo%252520oko%2525C5%252582o%2525202%25
 
Pipo%252520oko%2525C5%252582o%2525202%25
 
I około 10 - 12 tygodniowa słodzizna Roxi
 
Roxi%25252010-12%252520tygodni%252520%25
 
Roxi%25252010-12%252520%252520tygodni%25
 
Roxi%25252010-12%252520tygodni%252520%25
 
Jak te malizny miałyby przeżyć w schronie zimę ?? :(
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...