Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

A dałabym radę?

 

Ja Cię ozłocę jak pomożesz Franiowi.

Jak Franio straci dotychczasowe dt to ja się tylko mogę powiesić :(

Z Franiem nie ma problemu a o suni niewiele wiem. Franio też potrzebuje pomocy a ma czas do połowy lipca, potem czarna rozpacz:(

Link to comment
Share on other sites

Sunia miała wczoraj jechać ale ona sobie tam jakoś radzi a ta terierowata kompletnie nie.

Od dłuższego czasu widywałam terunię wbitą w kąt, trzęsącą się i załamaną.

Dlatego ona pojechała bo była w najgorszym stanie psychicznym. Takie wybory są dla mnie dramatem:(

Dziękuję z całego serca Anecie za pomoc dla tych biedaków,  i za transport .

Suńka już jak szła do auta merdała , wiedziała ,że to wybawienie.

Chodzi za Anetą krok w krok, nawet pod łazienką stoi i czeka.

Malizna od Onaa to Tosia nr 2,w schronie gryzła , szalała, nie dawała się złapać pracownikowi.

Dopiero jak Aneta weszła do kojca malunia się uspokoiła, podeszła , powąchała Anetę i dała się w końcu złapać.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ale czytałam wątek Frania i jak on wytrzyma jak będę w pracy na dzień. Usiedzi w domu z tym ADHD? On chyba lubi dużo ruchu a ja nie bardzo,

Usiedzi, on zresztą uwielbia klatkę bo przez te nogi musiał tam sporo przebywać i w niej najlepiej odpoczywa.

Jak się wylata po ogrodzie to mu wystarczy:) To mały psiak :)

Anetko zadzwonię :)

Link to comment
Share on other sites

Poker czy coś słychać od Pani z Hamburga bo nie ogłaszałam suni ?

Niestety niczego nie słychać. Zadzwonię do Kocurek i się dowiem czy była wizyta PA.

Zapraszam po znajomości  na bazarek na rzecz Karmelka i Tomiego z tego samego schronu. [url="http://www.dogomania.com/forum/topic/147538-bi%C5%BCutki-eleganckie-i-sportowe-letnie-i-zimowe-do-0507g22/?p=1627670dziękuję 5"]http://www.dogomania.com/forum/topic/147538-bi%C5%BCutki-eleganckie-i-sportowe-letnie-i-zimowe-do-0507g22/?p=16276705[/url]

Link to comment
Share on other sites

A to Fanta z bratem - Staszkiem, na wakacjach. Jedna z pierwszych uratowanych przez Ewu. Pamiętacie? Fanta jest teraz ukochanym członkiem rodziny, noszona na rękach, przytulana, ale też bardzo dobrze wychowana. Fanta mieszka w mieszkaniu z ogródkiem i jest chyba najszczęśliwszym psem na świecie. Basiu, dziękujemy, że jesteś!

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...