Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

Basiu,czy te wszystkie przepiękne psiunie tkwią w schronie...? Czy któreś są w dt ? Przepraszam,ale nie mogę tego ogarnąć,bo watek jest "kilometrowy" i  jestem na nim od niedawna

Te zaprezentowane powyżej (i wiele innych) tkwią w schronie:(

Link to comment
Share on other sites

Basiu bardzo dziękuję za zdjęcia i informacje - myślę, że przy okazji przydadzą się wszystkim jako podsumowanie komu jeszcze musimy pomóc. Pani (sama) to raczej target na takiego krzywołapka, bo taki ze zbyt intensywnym, terierowatym charakterem wejdzie jej na głowę. Myślę o chłopcu, bo wszystkie moje byłe tymczasy dookoła to sunie, więc pewnie lepiej by było mu się odnaleźć w towarzystwie dam niż kolejnej dziewczynie. Pokażę zdjęcia i dam znać co i jak. Ja wiem, że najlepsze co mogłoby się przytrafić i Pani i kolejnemu biedakowi, to gdyby Pani zgodziła się przygarnąć drugiego "synka". Ale trzeba zrozumieć, że dla Pani Fafik na prawdę był jak dziecko. Byli ze sobą prawie 16 lat - tylko we dwoje. Po śmierci było bardzo cieżko, zobaczymy czy już czas...

Link to comment
Share on other sites

Basiu bardzo dziękuję za zdjęcia i informacje - myślę, że przy okazji przydadzą się wszystkim jako podsumowanie komu jeszcze musimy pomóc. Pani (sama) to raczej target na takiego krzywołapka, bo taki ze zbyt intensywnym, terierowatym charakterem wejdzie jej na głowę. Myślę o chłopcu, bo wszystkie moje byłe tymczasy dookoła to sunie, więc pewnie lepiej by było mu się odnaleźć w towarzystwie dam niż kolejnej dziewczynie. Pokażę zdjęcia i dam znać co i jak. Ja wiem, że najlepsze co mogłoby się przytrafić i Pani i kolejnemu biedakowi, to gdyby Pani zgodziła się przygarnąć drugiego "synka". Ale trzeba zrozumieć, że dla Pani Fafik na prawdę był jak dziecko. Byli ze sobą prawie 16 lat - tylko we dwoje. Po śmierci było bardzo cieżko, zobaczymy czy już czas...

Kasiu dziękuję:) Może się uda.

Link to comment
Share on other sites

Podajcie mi nr konta elik, bo chcę w końcu wpłacić 20 zł za cegiełki dla Frania.

Poker, czemu pytasz wszystkich, zamiast mnie na PW. Tak się przecież praktykuje.
Zaraz napiszę Ci PW z numerem konta do wpłat dla Frania :)
Link to comment
Share on other sites

Koleżanka podpowiedział mi, że on terrier walijski sprawdziłam w Google i faktycznie taki jest. Nikogo nie znam ale poszperać w necie coś może znajdę, ewu a skąd masz fotki schronisko ma swoją stronę?

 

Koleżanki jeżdżą do schronu i robią zdjęcia.

Jest taki album , tam zamieszczają psiaki i promują na fb.

Ja szukam dt, ds, ogłaszamy, robimy co w naszej mocy.
 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...