Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

Z dobrych wieści :Olafek pojechał dzisiaj do ds:)
5 szczylków nadal szuka domów.
Czy sponsorzy malamutki i Olafka ( pół na pół) zgodzą się olafkową połowę przerzucić na szczeniaczki?

Czy są obecni tu na wątku ?

Jeśli tak, to bardzo popieramy pytanie/prośbę ewu.
Bardzo ogromnie prosimy o wsparcie maluszków. Jeśli dobrze pamiętam, to maluchy są u Makili zupełnie bez deklaracji :(
Link to comment
Share on other sites

Ale się cieszę, że Czika już bezpieczna! Nie mogę się doczekać spotkania z nią już w Krakowie, pewnie po 15-tym jak będzie u Ani :) ale cieszę się, że Ty elik zgodziłaś się ją najpierw wziąć :) ona bidusia już tak długo czekała...


Jeśli tylko będziesz miała ochotę, to możesz ją odwiedzić przed 15-tym u mnie :)
Link to comment
Share on other sites

 

Z dobrych wieści :Olafek pojechał dzisiaj do ds:)
5 szczylków nadal szuka domów.
Czy sponsorzy malamutki i Olafka ( pół na pół) zgodzą się olafkową połowę przerzucić na szczeniaczki?

 

Wreeeeszcie, jakiś szczylek znalazł domek. Ja nie mam nic przeciwko :). A co się dzieje u malmutki i szczeniaków ?
Link to comment
Share on other sites

   

Wreeeeszcie, jakiś szczylek znalazł domek. Ja nie mam nic przeciwko :). A co się dzieje u malmutki i szczeniaków ?

Mama konfliktowa....

Jeden maluch pojechał do ds a drugi miał mieć wizytę pa ale koleżanka wyjechała do mamy i da mi znać co wyszło jak wróci.

Link to comment
Share on other sites

Olafek ma bardzo fajnych właścicieli.

 

Zamieszkał w Krakowie.

W drodze do nowego domku zarzygał mi auto :(

Na miejscu był bardzo wystraszony, jednak po kilku minutach biegał po całym mieszkaniu z merdającym ogonkiem :)

Państwo przejęci, ale bardzo świadomi.

Mam obiecane zdjęcia :)

Link to comment
Share on other sites

Z dobrych wieści :Olafek pojechał dzisiaj do ds:)

5 szczylków nadal szuka domów.

Czy sponsorzy malamutki i Olafka ( pół na pół) zgodzą się olafkową połowę przerzucić na szczeniaczki?

Ewu, ja w listopadzie wpłaciłam 10 zł na malamutkę. Czyli zalegam za grudzień. Na czyje konto mam wpłacić i co wpisać tytułem wpłaty.

Mogę malamutke zastapić innym psem, tylko napisz którym. Już pogubiłam się w tym wszystkim.

Link to comment
Share on other sites

Gosiu ja na razie za malamutkę zapłaciłam 100 zł czyli za 1 miesiąc, teraz wpłacę za styczeń.

Na razie Malamutka jest  nadal do opłacania , Olafek poszedł do ds i to o jego połowę pytałam:)

Muszę dokładnie wszystko podliczyć w poście rozliczeniowym ale najpierw przejrzę cały miesiąc wpłat i wypłat na koncie żebym czegoś nie przeoczyła.

Niestety na to potrzebuję ciszy , spokoju i czasu a teraz jest u mnie wnuk , który ciągle mnie rozprasza.

Link to comment
Share on other sites

Czika pojechała z Anią B do elik.

Byłyśmy u weta - waży niecałe 10kg.

Wet obciął pazurki, obejrzał uszy , oczka, brzuszek.

Czika chyba była sterylizowana i to nawet niedawno, ma  brzydką bliznę( chyba się gnoiło..)

Czika jest uroczą, przemiłą przylepą.Bardzo potrzebuje człowieka, zachowuje czystość w domu, ma świetne relacje z innymi pieskami.

Link to comment
Share on other sites

Zakupiłam jej szelki, dodatkowo założyłam obrożę ( nową.śliczną), którą dała mi kiedyś Panna Marple, przypięłam adresator ( do wypisania) i pojechała po nowe, dobre życie:)

jak dobrze przeczytać, że kolejnemu psu pomogłaś rozpocząć nowe dobre życie :)

Link to comment
Share on other sites

Niestety dzieckiem, mężem, samochodem i ponoć psem nie można się pochwalić.. :)

Czika nasikała na elikowy dywan i nawarczała na psy:) :):)

A ja jej taką reklamę zrobiłam:)

Elik ma w domku chyba duże psiaki,może dlatego nawarczała a siusiu zrobiła ze strachu.Tak myślę.

Link to comment
Share on other sites

Kochane Cioteczki :) Czika faktycznie miała niezłe wejście, ale jest tak urocza, że wszystko jej wybaczono :)
Moje psy nie są takie duże - sznupek średni i kundel polski nieco mniejszy od sznupka i nie zachowywały się agresywne, ale widocznie Czika uznała, że może być zagrożona i musi wydawać się groźna :) Moje psiaki nie odwarknęły i było ok. Dużo obwąchiwania, chodzenia na sztywnych łapkach itp psich powitań było multum.
A sioooo no cóż, to tak na przywitanie nowych terenów :)
Cała reszta reklamy się zgadza :)
Psiaki już spokojnie chodzą koło siebie. Będzie dobrze :)
Może jutro uda mi się zrobić kilka zdjęć Czikuni, to pokażę Wam nową pannę krakowiankę :)

Link to comment
Share on other sites

Trochę zmian było ostatnio w życiu Czikuni, to się dziewuszka z emocji posiusiała - zdarza się w najlepszej rodzinie ;) Ewu, podaj mi proszę na PW swój adres - odeślę Ci szeleczki Imki (bo już i tak się w nie nie dopina ;)), a także kilka obróżek - u mnie leżą w szufladzie, a Tobie się przydadzą, żeby wciąż nie musieć kupować kolejnych dla kolejnych uratowanych psiątek.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...