Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

Czy to zdjęcie powinno się dawać do ogłoszeń? Mam mieszane uczucia :megagrin:

 

Ludzie muszą wiedzieć co biorą  :megagrin:

Jakby nie było, potwór ważący 2kg rozłożył na łopatki psa który waży 20kg   :eek2:  :-D

 

To jest zdecydowanie pies obronny  :megagrin:

Link to comment
Share on other sites

Ludzie muszą wiedzieć co biorą  :megagrin:

Jakby nie było, potwór ważący 2kg rozłożył na łopatki psa który waży 20kg   :eek2:  :-D

 

To jest zdecydowanie pies obronny  :megagrin:

Hmmmm powiedziałabym - zaczepno obronny. Zaczepi i trzeba go bronić  :eviltong:  :mdrmed:

Link to comment
Share on other sites

Z zamkniętego wątku z Nutki i Elika zostało 568,70 zł.  Ta kwota nie została ostatecznie przyporządkowana bo psiaki , które ją odziedziczały znajdowały szybko domki.

Myślę,że Darczyńcy mnie nie "powieszą":) jak dopiszę te pieniądze do salda Maleństw.

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie muszę Was prosić o pomoc. Ori męczy się w klatce, jego energiczny temperament nie wytrzymuje 5 dni po 10-11 godzin w zamknięciu. Samą klatkę znosi dobrze, ale niestety to, co się dzieje po naszym powrocie, jest nie do opisania. Spacery zrobiły się nieznośne, mamy już oficjalny zakaz spuszczania psów ze smyczy na terenie zamkniętego osiedla, ponieważ Ori biegnie I tratuje wszystko i wszystkich. Nigdzie poza nie możemy tego zaryzykować bo Ori po prostu przez pierwsze 20 min biegnie przed siebie I jest nie do opanowania. My nie mamy na niego czasu ani warunków. W normalnym domu to będzie ideał, my nie dajemy rady. Pomocy.

Link to comment
Share on other sites

O rety. To ładny zgryz :(  Może przydałoby się coś na uspokojenie ? Najwyraźniej energia go rozsadza.

Jak ten biedak wytrzymywał w schronie zamknięty w boksie non stop :(

 

Co robić ??  Może ktoś ma doświadczenie z takim mega energicznym psiakiem.

Link to comment
Share on other sites

Potrzebny inny dom tymczasowy! Z ogrodem, z możliwością wybiegania się, z częstymi spacerami, u kogoś, kto wiecej czasu spędza w domu! Pomóżmy Kasi!

Tak, dom z ogrodem, ktoś mogący poświęcić mu więcej czasu to chyba byłoby dobrym rozwiązaniem.

Link to comment
Share on other sites

Niestety nie mam jak pomóc, ale Ori powinien jak najszybciej zmienić miejsce na takie, gdzie będzie mógł się wybiegać i spędzać więcej czasu z ludźmi. Kasia zrobiła coś bardzo ważnego - uratowała go i odkarmiła. Teraz musimy znaleźć mu tymczas lub DS z człowiekiem w domu:-(

Link to comment
Share on other sites

Sytuacja jest okropna.

Ori i Kasia potrzebują pomocy na cito!!!!!!

Kasiu załóż Oriemu osobny wątek. Ty o nim najwięcej wiesz, my będziemy wątek pilotować.

Będzie łatwiej go identyfikować i szukać pomocy.

Dziewczyny musimy znaleźć rozwiązanie, rozmawiałam z Kasią, jest dramatycznie:( :(:(

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że równolegle z szukaniem mu jakiegoś miejsca, musimy zbierać deklaracje na ewentualny płatny DT. W końcu dużo nas tu jest, wszyscy sekundujemy i towarzyszymy ewu w jej wyciąganiu psiaków. Teraz musimy się mocno spiąć i zebrać w razie czego jakiś grosz.

 

Mam w sumie 275 zl deklaracji miesięcznie. To dużo za dużo dla mnie, ale zadeklaruję 25 zł dla Oriego, bo wyjścia naprawdę nie ma.

Link to comment
Share on other sites

Mamy 3 tygodnie u Makili, jeśli nie przyjadą pieski , które mają zarezerwowane miejsca to Ori będzie mógł zostać.

Na razie jednak 3 tygodnie mamy na szukanie.

Kasiu absolutnie nie płać zadeklarowanych 50 zł dla malamutki, postaram się to jakoś zdobyć, to już mój problem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...