Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

Ori-potwori w nocy zjadł papier toaletowy (z wieszaka) :D i też coś ma z dywanami bo na wykładzinę rozdziawia paszczę i próbuje ją zjeść. Dobrze, że paszcza taka mała :) za to kanapa wydaje się idealnych rozmiarów - w sam raz na toaletę. Zabawki, które działały na poprzednie tymczasy nie wydają się być wystarczająco atrakcyjne, konga za którymi psy zazwyczaj szaleją tu latają zupełnie obojętnie - a póki co nie chcę ich niczym smarować, bo mamy małe problemy żołądkowe (które sąsiedzi określili trochę inaczej, bo słowo daję "pachnie" już w windzie!). Dziś idziemy na zabawkowe zakupy, myślę o takich sznurkowych gryzakach ze względu na miłość do wykładziny i papieru. To chyba jedyne, czego u mnie nie ma, bo poszło do domu razem z Fantą i od tamtej pory jakoś nie było okazji. Chyba że ktoś może mi coś podpowiedzieć w kwestii rozrywki dla Waćpana?

A no i chyba nie muszę dodawać, że Ori czuje się dużo lepiej? ;) jest pełen energii, czai się na ptaki, zaczepia mnie do zabawy, pozakuje brzucha i przytula jakbyśmy znali się od lat.

Link to comment
Share on other sites

Ja wczoraj padłam z wycieńczenia i nie miałam siły już tutaj zalądnąć.

 

Wczoraj też zostały zaszczepione szczeniaki. Koszt szczepienia to 150zł (niestety zgubiłam paragon :( )

Dla maluchów została też kupiona karma (159zł) i podkłady (32zł)

Razem 341zł

 

faktura za podkłady

 

2aiosvp.jpg

Link to comment
Share on other sites

Spajki to biszkoptowy przegubowiec, ma maksymalnie rok:)

Cieszył się jak szalony, wylizał swoje Panie, wskoczył do auta i z pewną siebie miną ułożył na siedzeniu.

Łaskawie zjadł smaczki i przytulił do Pani:) A ja jak zwykle miałam oczy "na mokrym miejscu".

Link to comment
Share on other sites

Baki-Spajki zamieszkał w Bytomiu, będzie miał za przyjaciela uratowanego przed schronem szczeniaczka:)

Pani Spajkiego  i jej siostra to niezwykle miłe i bardzo wrażliwe Dziewczyny.

 

HURRRAAAAA!!!!! Powodzenia psiaku kochany! Dzisiaj Ty wygrałeś los na loterii :loveu:

 

Dzisiaj dostałam cudnego maila od Pani Lando, to już miesiąc jak są razem.

Kasiu kochana dziękuję :calus: :calus: :calus: :calus:

Kasia jest z nami : Lando_pancia:)

 

Bardzo dziękujemy za wspaniały dom dla Lando :loveu:  Fajnie, że jesteś tu z nami :klacz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...