Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

Ori po wizycie u weta - na całym ciałku odleżyny, mocno ropiejący siusiak, niedożywienie, odwodnienie. Póki co wszystko będziemy kąpać i przemywać, w sobotę kontrola i zobaczymy, czy obędzie się bez doustnych środków na siusiaka i silniejszej maści na ranki, zrobimy też badania krwi. Uszy czyste, oczy, zęby, skóra ok. Szwy po kastracji zdjęte.

Marysiu O, Twój kontenerek ma Agat21. Możecie się dogadać w kwestii odbioru albo mogę pośredniczyć.

Link to comment
Share on other sites

Ori po wizycie u weta - na całym ciałku odleżyny, mocno ropiejący siusiak, niedożywienie, odwodnienie. Póki co wszystko będziemy kąpać i przemywać, w sobotę kontrola i zobaczymy, czy obędzie się bez doustnych środków na siusiaka i silniejszej maści na ranki, zrobimy też badania krwi. Uszy czyste, oczy, zęby, skóra ok. Szwy po kastracji zdjęte.

Marysiu O, Twój kontenerek ma Agat21. Możecie się dogadać w kwestii odbioru albo mogę pośredniczyć.

Biedny okruszek:(

Link to comment
Share on other sites

Ori po wizycie u weta - na całym ciałku odleżyny, mocno ropiejący siusiak, niedożywienie, odwodnienie. Póki co wszystko będziemy kąpać i przemywać, w sobotę kontrola i zobaczymy, czy obędzie się bez doustnych środków na siusiaka i silniejszej maści na ranki, zrobimy też badania krwi. Uszy czyste, oczy, zęby, skóra ok. Szwy po kastracji zdjęte.

Marysiu O, Twój kontenerek ma Agat21. Możecie się dogadać w kwestii odbioru albo mogę pośredniczyć.

 

Masakra:-(

Link to comment
Share on other sites

Biedny Ori, chociaż dobrze, że dzięki ewu i danyww nie doszło do jeszcze gorszego stanu...

Kcd kochana jesteś, że tak szybciutko go pokazałaś wetowi  :loveu:

A jak z jedzeniem u maluszka, już trochę spokojniej? Zrozumiał, że teraz już nie będzie głodował i nie rzuca się tak?

Link to comment
Share on other sites

Biedne maleństwa :(

 

Sznaucerek dostaje silne antybiotyki w zastrzykach i środki przeciwbólowe. Rana ropieje i wet stwierdził, że gdyby tam został to mogło się skończyć bardzo źle.

Psiak jest nauczony czystości, stoi pod drzwiami gdy chce się załatwić, podaje łapkę i jest posłuszny, w samochodzie bez problemów, u weta też.. Serce mnie boli gdy pomyślę, że ktoś może za nim oczy wypłakiwać bo przecież nie wiemy skąd go tam przywieźli a nie wszyscy ludzie są na FB, gdzie go ogłaszałam.

Link to comment
Share on other sites

Wspaniala metamorfoza Tosi!!! Gratuluję Elik :klacz:

Elik :calus: :calus: :calus: :calus: :calus:

fajna drobinka Widac,ze jej u Ciebie dobrze ❤❤

Dziękuję. To miło z Waszej strony :wub:

Tosia to milusińska mikrosunia i widać, że bardzo chce się przypodobać wszystkim w stadzie, łącznie z tymczasowiczem Kocio, z którym urządza długie gonitwy po mieszkaniu :)

Wczoraj mój Bingo zaczął się intensywnie interesować jej zadeczkiem i zastanawiam się czy ona aby faktycznie niedawno urodziła dzieciaczki, czy może jest tuż przed cieczką :siara:

 

Ori po wizycie u weta - na całym ciałku odleżyny, mocno ropiejący siusiak, niedożywienie, odwodnienie...

Biedny Ori. Jak dobrze, że go wypatrzyłyście i uratowały przed powolną ...

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny kawał dobrej roboty robicie , wielki kawał.
Dzięki Wam te okruszki dostają szansę nie tylko na normalne życie , ale życie w dosłownym tego słowa znaczeniu :(
Bez Was nie miałyby szans .
Dużo sił Wam życzę .

Dziękuję :calus: :calus:

Link to comment
Share on other sites

Tosia-Tunia to uroczy szkrab.

Na początku było tragicznie bo była przerażona ale cierpliwość i traktowanie z miłośćią, bez przymusu zdziałały ,że sunieczka na nowo zaufała człowiekowi.

Jest cudowna:)

Elu w schronie mówili ,że przed zabraniem oszczeniła się 2-3 tygodnie wcześniej.Ona tam była krótko.

Link to comment
Share on other sites

Tosia-Tunia to uroczy szkrab.

Na początku było tragicznie bo była przerażona ale cierpliwość i traktowanie z miłośćią, bez przymusu zdziałały ,że sunieczka na nowo zaufała człowiekowi.

Jest cudowna:)

Elu w schronie mówili ,że przed zabraniem oszczeniła się 2-3 tygodnie wcześniej.Ona tam była krótko.

Tak, to wszystko prawda, to kochana sunieczka, tak bardzo chce być w centrum zainteresowania człowieka.

Jest pewien problem. Jest mocno szczekliwa. Najmniejszy odgłos, jaki usłyszy powoduje, że zaczyna głośno szczekać i trudno ją uspokoić.

Link to comment
Share on other sites

Tak, to wszystko prawda, to kochana sunieczka, tak bardzo chce być w centrum zainteresowania człowieka.

Jest pewien problem. Jest mocno szczekliwa. Najmniejszy odgłos, jaki usłyszy powoduje, że zaczyna głośno szczekać i trudno ją uspokoić.

Oj to problem, poczuła się pewnie.

Link to comment
Share on other sites

Mikrusy są zazwyczaj szczekliwe ;) "Nasza" Imka też nieźle pyskuje :megagrin:

 

Tak sobie myślę, czy kiedykolwiek miejsca takie jak M., gdzie "ludzie" robią ciężką kasę na krzywdzie zwierząt wreszcie przestaną istnieć, a owi "ludzie" zostaną przykładnie ukarani za taki proceder. Niestety, przy całym moim życiowym optymizmie mocno wątpię, by stało się tak za mojego życia :(

Nie powinno tak być, że to Ludzie tacy jak Basia odwalają za nich całą robotę, za którą to oni biorą pieniądze i jeszcze łaskę robią, dając się wyręczać! :pissed:

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Mikrusy są zazwyczaj szczekliwe ;) "Nasza" Imka też nieźle pyskuje :megagrin:
 
Tak sobie myślę, czy kiedykolwiek miejsca takie jak M., gdzie "ludzie" robią ciężką kasę na krzywdzie zwierząt wreszcie przestaną istnieć, a owi "ludzie" zostaną przykładnie ukarani za taki proceder. Niestety, przy całym moim życiowym optymizmie mocno wątpię, by stało się tak za mojego życia :(
Nie powinno tak być, że to Ludzie tacy jak Basia odwalają za nich całą robotę, za którą to oni biorą pieniądze i jeszcze łaskę robią, dając się wyręczać! :pissed:


Dokładnie.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...