Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

Dandiego nie ma w schronisku. Wczoraj było info,że jest ale dzisiaj właścicielka sobie uzmysłowiła ,że jednak to pomyłka.

Podobno został adoptowany miesiąc temu....

Mam nadzieję,że poszedł w dobre ręce.

Bierzemy więc Oriego, kcd się zgodziła.

Kasiu :calus: :calus:

Dandi.. mam nadzieję że znalazłeś dobry dom. 

 

Udanej akcji i sił dla Was!

Link to comment
Share on other sites

Wszystko wskazuje na to że pojedziemy jutro po 5 psiulków! :)

 

Jeszcze zapomniałam Ci napisać: gdy zjedziesz z A1 (węzeł Zabrze Zachód) i pojedziesz na Gliwice (cały czas prosto) to po minięciu świateł, a po chwili minięciu Netto (po lewej stronie będzie), kawałek dalej po prawej będzie Builder, dalej Piekarnia (też po prawej) i juuuuuuż chwilka i skręcasz w lewo (Huberta/Łukasiewicza). :)

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze zapomniałam Ci napisać: gdy zjedziesz z A1 (węzeł Zabrze Zachód) i pojedziesz na Gliwice (cały czas prosto) to po minięciu świateł, a po chwili minięciu Netto (po lewej stronie będzie), kawałek dalej po prawej będzie Builder, dalej Piekarnia (też po prawej) i juuuuuuż chwilka i skręcasz w lewo (Huberta/Łukasiewicza). :)

Dzięki, po ciemku już nawet powinnam trafić :)

Link to comment
Share on other sites

Wszystko będzie dobrze :) już się nie mogę doczekać kiedy wezmę swoją nową małą biszkoptową kulkę na kolana :) mam tylko nadzieję, że nie będzie taki wystraszony jak na zdjęciu... takie zawsze mi najbardziej łamią serce. I oddawać najtrudniej...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...