Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

Przepraszam, że tak późno się melduję z powrotem na wątku, ale miałam dwie rodzinne imprezy dzisiaj- prawdziwa masakra,w dodatku na jednej z nich pokłóciłam się z gośćmi siostry o konie wożące turystów do Morskiego Oka, a potem to już poszło na całego... Jestem zdołowana ludzką nieczułością i głupotą przykrytą sztuczną inteligencją i niby-wykształceniem :(

Ale ok - smutki na bok, tutaj dzieją się świetne rzeczy :)

Mam wstępne ustalenia już z kcd i ewu co do wtorkowej podróży, Bila oczywiście podwiozę do pani na Wolską. Pozostałe jeśli trzeba zostawić gdzieś w okolicach Al. Krakowskiej - też nie ma sprawy :) Wszystko jakoś ułożymy. Oby tylko psinki to wszystko dobrze zniosły..

Link to comment
Share on other sites

Zdjęcia cudne.
Rudzia-Bianka dobrze, że nie masz umiaru bo oglądanie tych zdjęć to sama przyjemność mimo tego, że mam je codziennie na żywo :)

Szczeniaczki są cudownie rozkoszne. Szkoda, że tak mało chętnych domków :(
Może trzeba zrobić im ogłoszenia osobno każdemu.

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam, że tak późno się melduję z powrotem na wątku, ale miałam dwie rodzinne imprezy dzisiaj- prawdziwa masakra,w dodatku na jednej z nich pokłóciłam się z gośćmi siostry o konie wożące turystów do Morskiego Oka, a potem to już poszło na całego... Jestem zdołowana ludzką nieczułością i głupotą przykrytą sztuczną inteligencją i niby-wykształceniem :(

Ale ok - smutki na bok, tutaj dzieją się świetne rzeczy :)

Mam wstępne ustalenia już z kcd i ewu co do wtorkowej podróży, Bila oczywiście podwiozę do pani na Wolską. Pozostałe jeśli trzeba zostawić gdzieś w okolicach Al. Krakowskiej - też nie ma sprawy :) Wszystko jakoś ułożymy. Oby tylko psinki to wszystko dobrze zniosły..

Agat to tak jest niestety..."Ę,ą, bułkę przez bibułkę"... a w środku prostak....

Link to comment
Share on other sites

Basiu, z mojego bazarku na Rysia wyszło ok 15zł to może bym za to zmaówiła ogłoszenia na bazarku ? Tylko jakiś fajny tekst by się przydał.

Rysiu podobny do Misi tylko umaszczenie inne :).


Jak wklejacie fotki prosto do postu ?

Renatko poproszę Paulę, zrobi Rysiowi:)

Jak odmówi to wykupimy :fadein:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...