Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

Rozmawiałam wczoraj z Makilą, Toto się aklimatyzuje.

Niestety musiała w pokoju postawić klatkę, Toto nie potrafi funkcjonować bez klatki...

Wychodzi, zwiedza ale odpoczywa i śpi w klatce.

Jego zachowanie śmierdzi jakąś pseudo...

Link to comment
Share on other sites

To daleko ja jestem kolo Heidelbergu.zdrowka psiakowi życzę.ja jak robilam sterylke miesiac temu to sie niektorzy dziwili że badanie krwi robiłam przed, myśleli że mnie moja wet chce tylko na kase naciągnąć :) tutaj to nawet ludzcy lekarze nie chcą zabardzo antybiotyków przy grypie czy anginie dawać,najpierw próbują bez :)

Link to comment
Share on other sites

To daleko ja jestem kolo Heidelbergu.zdrowka psiakowi życzę.ja jak robilam sterylke miesiac temu to sie niektorzy dziwili że badanie krwi robiłam przed, myśleli że mnie moja wet chce tylko na kase naciągnąć :) tutaj to nawet ludzcy lekarze nie chcą zabardzo antybiotyków przy grypie czy anginie dawać,najpierw próbują bez :)

Oj tak , córka tydzień chodziła z gorączką, było coraz gorzej a antybiotyku nie chcieli dać.

W końcu się uparła i na drugi dzień już było lepiej.

Wiem ,że antybiotyki należy stosować ostrożnie ale przesada w każdą stronę jest zła.

Link to comment
Share on other sites

Mazowszanko, czy jest jakiś sposób żeby odebrać te 2 kontenerki od Ciebie? Ja mieszkam tuż przy metrze, jutro jestem w pracy w centrum do późnego wieczora - mogę gdzieś potem podjechać. Niestety nie mam samochodu więc w grę wchodzi tylko komunikacja miejska...

Link to comment
Share on other sites

Mazowszanko, czy jest jakiś sposób żeby odebrać te 2 kontenerki od Ciebie? Ja mieszkam tuż przy metrze, jutro jestem w pracy w centrum do późnego wieczora - mogę gdzieś potem podjechać. Niestety nie mam samochodu więc w grę wchodzi tylko komunikacja miejska...

Mogę podjechać metrem do centrum. Umówimy się na stacji. O której godzinie ?

Mój tel.697 97 25 08

 

Do tego kontenerka z materiału przydałby się jakiś podkład. Może ewu ma ? Ja swoje oddałam innym szczeniakom.

Link to comment
Share on other sites

Mogę podjechać metrem do centrum. Umówimy się na stacji. O której godzinie ?

Mój tel.697 97 25 08

 

Do tego kontenerka z materiału przydałby się jakiś podkład. Może ewu ma ? Ja swoje oddałam innym szczeniakom.

Gosiu może być jakiś ręcznik?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...