Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

Wracam po kilku dniach rozjazdowych na wątek, a tu oczywiście takie dobre rzeczy się dzieją :)

Kochane, ja mogę pojechać we wtorek do Gliwic, może kcd pojedziesz ze mną - będzie łatwiej z trzema pieskami? Jeden warunek: muszę wrócić najpóźniej na 17.00 do domu. 

I nie chcę zwrotu za paliwo, niech kasa idzie na coś potrzebniejszego dla innych psiaków. 

Link to comment
Share on other sites

Wracam po kilku dniach rozjazdowych na wątek, a tu oczywiście takie dobre rzeczy się dzieją :)

Kochane, ja mogę pojechać we wtorek do Gliwic, może kcd pojedziesz ze mną - będzie łatwiej z trzema pieskami? Jeden warunek: muszę wrócić najpóźniej na 17.00 do domu. 

I nie chcę zwrotu za paliwo, niech kasa idzie na coś potrzebniejszego dla innych psiaków. 

 

Aga21, no z nieba spadasz jak daję słowo :klacz:

Link to comment
Share on other sites

Wracam po kilku dniach rozjazdowych na wątek, a tu oczywiście takie dobre rzeczy się dzieją :)

Kochane, ja mogę pojechać we wtorek do Gliwic, może kcd pojedziesz ze mną - będzie łatwiej z trzema pieskami? Jeden warunek: muszę wrócić najpóźniej na 17.00 do domu. 

I nie chcę zwrotu za paliwo, niech kasa idzie na coś potrzebniejszego dla innych psiaków. 

Nie wiem jak dziękować:) :calus: :calus: :calus: :calus: :calus:

Link to comment
Share on other sites

Super wieści   :jumpie:  :klacz:  Znowu tyle maluszków opuści to koszmarne miejsce :)

 

Tunia ma się dobrze. Zadomowiła się już do tego stopnia, że "drze koty" z moim drugim tymczasowiczem - około 2 miesięcznym kocurkiem porzuconym na działce:)

Zdjęcia pozostawiają wiele do życzenia pod względem jakości i nie wiem z jakiego powodu. Może brak słońca, sztuczne światło ? Poza tym kilka jest "zamazanych" ponieważ obiekty :) sie ruszały.

Postanowiłam je jednak pokazać, bo sytuacja może się nie powtórzyć, Kocio zaczął unikać Tuni ;)

 

20141109_121127.jpg

 

20141109_120737.jpg
 
20141109_120741.jpg
 
20141109_120933.jpg
 
20141109_120941.jpg
 
20141109_120947.jpg
 
20141109_121041.jpg
 
 
Link to comment
Share on other sites

I poproszę o więcej informacji: skąd psiaki będą do odbioru i gdzie konkretnie w Warszawie mają trafić.

Odbiór w Gliwicach, kcd weźmie dwa do siebie, jednego Ewa Marta a Pani . która ma wziąć Bila powiem gdzie i o której ma się zgłosić.

Poproszę  też o adres i może to by było po drodze.

Dipsy pojedzie z Warszawy do Lublina pociągiem z Ludką.

Chyba w sobotę więc do soboty zostałaby u kcd.

Chyba ,że się uda już we wtorek ale boimy się czy to nie za dużo stresu dla Dipsy.

Tyle godzin podróży i zmian...

Link to comment
Share on other sites

kcd, dzięki za numer telefonu - zadzwonię dziś.

Ewu, podaj mi proszę albo na priva, albo smsem adres, skąd psinki są do odbioru. A najlepiej powiedz kiedy zadzwonić :)

Jak dostanę adres to się zdzwonimy, Pani teraz jest w pracy.

Link to comment
Share on other sites

Ja muszę wykombinować kogoś do odebrania Łatki, bo we wtorek przylatuje moja teściowa ze Szwecji i mamy w domu proszony obiad:-( To jedyny dzień, w którym możemy się spotkać, bo potem ona ma masę innych spotkań. Nie dam rady się wyrwać, bo zostałabym wyklęta z rodziny.

 

Aga21, a skąd trzeba odebrać sunię? Jak Ty będziesz jechała? Docelowo maleńka ma mieszkać za Okęciem. Postaram sie bardzo, żeby nasza Ania z DT podjechala po maleńką, musze jeszcze tylko załatwić dla niej jakiś transport samochodowy, bo ona jest niezmotoryzowana.

 

Ewu, jak juz będziesz znała adres Pani, do której jedzie psiak, daj mi znać na pw proszę, bo może to nie będzie za daleko i tam będzie można się umowić na odebranie Łatki. Do kcd mamy daleko:-(

Link to comment
Share on other sites

Teraz pytanie za sto punktów - czy ktoś z Warszawy lub Gliwic mógłby pożyczyć transporterek? Ja mam tylko jeden od Ewu a psiaki będą 4. No i czy jest szansa żeby ustalić jakiej wielkości obroże dla nich załatwić? Kupiłabym jutro (chyba że ktoś ma na zbyciu bo mi zostały tylko 2)

Link to comment
Share on other sites

Brzuch mnie boli z nerwów.

Jak to zorganizować.

Dodatkowo Elwis jest chory, non stop wiszę na telefonie, a Córka jeździ do weta.

Jak mu nie przejdzie w ciągu dwóch dni muszę polecieć do Niemiec i go przywieziemy do leczenia w jakiejś dobrej klinice.

Niemcy strasznie zachowawczo podchodzą do leczenia i pomimo ciągłych wizyt w renomowanym gabinecie jest gorzej:(

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam, że się wtrącam ( wybacz agat21) ale przecież Ania z dt mieszka po drodze z Janek na tyłach Al. Krakowskiej.

Może najprościej byłoby ja zostawić po drodze bez kombinowanych transportów ?

 

Małgosiu, jeśli to po drodze, to byłoby idealnie! Aga, jak będziesz jechała?

Link to comment
Share on other sites

Teraz pytanie za sto punktów - czy ktoś z Warszawy lub Gliwic mógłby pożyczyć transporterek? Ja mam tylko jeden od Ewu a psiaki będą 4. No i czy jest szansa żeby ustalić jakiej wielkości obroże dla nich załatwić? Kupiłabym jutro (chyba że ktoś ma na zbyciu bo mi zostały tylko 2)

Mam jeden z materiału, drugi ma ruchome drzwiczki (plastikowy), ale można związać linką.

Link to comment
Share on other sites

Elu cudne maluszki:)

Tunia drze koty z kotem :loveu:

Dokładnie :)

 

...Dodatkowo Elwis jest chory, non stop wiszę na telefonie, a Córka jeździ do weta.

Jak mu nie przejdzie w ciągu dwóch dni muszę polecieć do Niemiec i go przywieziemy do leczenia w jakiejś dobrej klinice.

Niemcy strasznie zachowawczo podchodzą do leczenia i pomimo ciągłych wizyt w renomowanym gabinecie jest gorzej:(

Taki wydawałoby się niezbyt wielki problem, a jednak :(

Może uda się opanować sytuację w ciągu tych 2 dni. Oby.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...