Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

Dandi , Dipsy, Łatka i Bil - otrzymały pomoc.

Bil ma ds w Warszawie, Dipsy  pod Lublinem ale może się uda zgrać jej podróż z Warszawy,Dandi ma dt u kcd, Łatka ma dt u Ellig i Ewy Marty.

Teraz tylko potrzebna pomoc dobrego Anioła czuwającego nad organizacją i transportem i pieski wyruszą po nowe, dobre życie.

Link to comment
Share on other sites

No to ustalone :) Jak się nie znajdzie coś lepszego niż ja to czekamy na transport :)

 

Coś lepszego niż Ty, to jedynie  DS Kasiu:-)

 

 

Basiu, od kiedy z Ewunią  zobaczyłyśmy Łatkę to jednoczesnie pomyslalyśmy,ze jak tylko Wiki znajdzie dom, to "zabieramy" Łatkę.
Wiki jest juz w DS :)

Łatka moze przyjechac do naszego DT :)

 

To prawda, czekałyśmy tylko na adocpję Wiki, żeby o tym napisać:-) A Gusiaczek znowu szóstym zmysłem przyszła i wybrała do chwytania ze serce dokładnie tę sunię, o której my myślałyśmy:-)

Link to comment
Share on other sites

Ale się tutaj dzieje, ewu jesteś niesamowita. Elik - trzymam kciuki za Tweojego nowego tymczaska:).

Renatko ja tylko pośredniczę , najważniejsze są dt i ds a tu tyle Wspaniałych, kochanych Ludzi:):):)

Dziękuję Wam :calus: :calus: :calus: :calus: :calus:

Link to comment
Share on other sites

zuch Tunia :) !!

Tak, zuch, tylko ten kocurek taki duży się wydaje ;)

 

 

Czy Dandi nie wygląda jak mój nowy tymczas?

 

Mój DT jest zupełnie pusty po szczęśliwej adopcji Kofiego także sama się zastanawiam jak ten mój nowy tymczas wygląda ;) i coś mi się wydaje, że zupełnie jak Dandi ;) tylko nie wiem co Dandi na to? Czy będzie chciał poczekać na domek u nas?

Ale zakamuflowałaś chęć bycia DT dla Dandiego  :)   :klacz:

 

 

Dandi , Dipsy, Łatka i Bil - otrzymały pomoc.

Bil ma ds w Warszawie, Dipsy  pod Lublinem ale może się uda zgrać jej podróż z Warszawy,Dandi ma dt u kcd, Łatka ma dt u Ellig i Ewy Marty.

Teraz tylko potrzebna pomoc dobrego Anioła czuwającego nad organizacją i transportem i pieski wyruszą po nowe, dobre życie.

Kolejny wspaniały dzień :jumpie:

 

 

 

Ale się tutaj dzieje, ewu jesteś niesamowita. Elik - trzymam kciuki za Tweojego nowego tymczaska:).

Dziękuję. A ja za Twojego :loveu:

Link to comment
Share on other sites

A i jeszcze pytanie... Czy Dandi ma ucięte co trzeba? Tobi ma małą traumę po Kofim, który pałał do niego zbyt dużą miłością... ekhem ;) jeśli nie to oczywiście zorganizujemy co trzeba na miejscu.

Nie wiem:(

Powinien mieć, bo schronisko robi kastracje.

Link to comment
Share on other sites

Ja mogłabym pojechać we wtorek sama, jeśli udałoby się pożyczyć samochód. Ale w 2 strony to wyjdzie chyba trochę dużo za benzynę.

Kasiu to jest 320 km plus ze 30 po Warszawie czyli około 700 km.

Jak pali 10l to 70l paliwa.

Link to comment
Share on other sites

Ewu, wszystko dobre na tym wątku to nagroda za Twoją miłość i heroiczną walkę o te psiaki.  :iloveyou:

Tyle tu Dobrych Serc się zleciało z całej Dogomanii.  :smile:

 

Jest dpokładnie tak jak napisała Elisabeta. To Ty ewu przyciągasz ludzi swoim zaangażowaniem, uczciwością i skromnością do bólu :loveu:

 

Ja mogłabym pojechać we wtorek sama, jeśli udałoby się pożyczyć samochód. Ale w 2 strony to wyjdzie chyba trochę dużo za benzynę.

 

My się dorzucimy do tego transportu, bo między innymi będzie jechała nasza Łatka:-) Pożyczyłabym Ci mój samochód, ale on na trasie pali 15 litrów, więc to chyba nie jest najlepszy pomysł:-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...