Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

Zabawne jak Tunia słucha jak jej "kadzę" ale udaje ,że jej to nie obchodzi a Toto zazdrośnik natychmiast siedzi mi na kolanach:):)

Kochane skrzaty:)

Mela też mogłaby tak się tulić, nigdy nie zapomnę jej i Semiego.

Strasznie to boli :-(

Link to comment
Share on other sites

Misia jest już w objęciach Dogo07 :) Dostałam SMSa: "Elu. Misia odebrana, jest w dobrym nastroju, ruchliwa. Do kontroli w niedz. potem w środę"

Wspaniała wiadomość :jumpie: :jumpie: :jumpie:  obu psiaczkom udało się naprawić łapinki :klacz: :klacz: :klacz:

Basiu to powinno Cię pocieszyć. To dzięki Twoim staraniom, trudom i wyrzeczeniom wielu rzeczy, te psiaki mają szansę na dobre psie życie i  mogą normalnie funkcjonować.

 

I drugi SMS, który bardzo mnie ucieszył, że Tunia ślicznie chodzi na smyczy i załatwia swoje potrzeby na dworze. Co prawda jeszcze nie merda ogonkiem, ale bardzo lubi mizianie. To oznaki normalnienia suni :) Dzięki Basiu :calus:

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Wam Kochane Moje cudne Kobietki :calus:

Jak dobrze ,że Misiunia i Toto już po zabiegach i w formie.

Mała Suzi też dochodzi do siebie w bdt w Bielsku.

Jest pod opieką dr Gierka:)

Wieczorem wypiszę wpłaty, teraz gnam do roboty i na cmentarz.

Dzisiaj przeprowadzka psiaków do mojej Teściowej, trzymajcie kciuki.

Zrobiłam Babci kaczkę z kluseczkami  żeby się lepiej wkupić :)

Link to comment
Share on other sites

Wszystko się pięknie układa, tylko ewu powinna jednak trochę zadbać i o siebie...

Powinna, powinna i to nawet nie trochu.

 

...Dzisiaj przeprowadzka psiaków do mojej Teściowej, trzymajcie kciuki.

Zrobiłam Babci kaczkę z kluseczkami  żeby się lepiej wkupić :)

Pozdrów Basiu Babcię, życz duuuuuużo zdrowia i smacznej kaczuchy i podziękuj za przechowanie Maluszków :)

Link to comment
Share on other sites

A Elwis to pedancik jest-nózki rowniutko z fugą ułożył :) Cudnie, że łapinki uratowane i że Tunia normalnieje:)

Oj tak , łapki układa komicznie:)

Dodatkowo ma spore wymagania kulinarne :sabber:

A tak na poważnie to niesamowicie grzeczny i uroczy psiak:)

Link to comment
Share on other sites

Toto i Tunia po przeprowadzce:)

Tunia dziarsko poszła na dwóch smyczach a Toto zatargałam na rękach.

Tunia wieczorem pierwszy raz pomerdała, ucieszyła się,że idzie na spacer :painting:

Toto niestety raz wącha i chodzi a raz stoi osłupiały:(

Byliśmy w Chorzowie na kontroli łapki.

Toto dostał zastrzyk p. bólowy i antybiotyk. Antybiotyk mam podawać przez 10 dni.

W poniedziałek mam zadzwonić do lecznicy i zdać relację.

Toto i Tunia najedzeni i odcedzeni śpią.

Link to comment
Share on other sites

Cieszę się, że "moja" kruszynka normalnieje :)

Byłam wczoraj z Bingiem na wizycie u dr Rudnickiego.  To b.dobry kardiolog. Niestety stan serduszka Binga się pogorszył. Do już istniejących nieprawidłowości doszła niedomykalność zastawki aorty, nad polami płucnymi szmer fizjologiczny, nad sercem szmer skurczowy :( Zalecone dodatkowe badania i dodatkowe leki. W razie wystąpienia ponad 30 oddechów na min. mam dzwonić, choćby o północy :( Straszna świadomość, że to najgorsze może przyjść w każdej chwili :(

Powiedziałam, że chcę przyjąć sunię, która przebywała w boksie z pieskiem chorym na parwowirozę. Zapytałam czy widzi jakieś przeciwwskazania i jakie środki ostrożności powinny być zachowane. Powiedział, że jeśli po okresie kwarantanny nie wystąpią objawy choroby, to nie ma przeszkód.

Gwiazdeczko, przybywaj !!!

Link to comment
Share on other sites

Nie zawstydzajcie mnie, proszę.

Myślę o tej Kruszynce odkąd ją zobaczyłam za kratami :( Nie miałam odwagi prosić Basi, żeby ją zabrała, ale jak to już się stało, zebrałam się na odwagę i "urobiłam" TZta :) Nie chcę się rozwodzić nad naszymi trudnościami, bo wszyscy tu je mają, ale obowiązków (i to przez nas nie podjętych) mamy więcej niż możliwości. Ale z Waszą pomocą musimy podołać. Serca Maleńkiej na pewno u nas nie zabraknie :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...