Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

O, i oby taka passa ze znalezieniem DS jeszcze przed założeniem wątku trwała wciąż! :)

 

Aszka też pozdrawia z DS. Teraz jest bardzo zajęta, bo pilnuje kota Juliana, którego ktoś postrzelił z wiatrówki w łapkę i biedna kocina musi siedzieć w klatce, żeby nie było konieczności zakładania gipsu. Aszka dzielnie leży przy klateczce i pilnuje, żeby kotek się za bardzo nie ruszał. A gdy kotem przyśnie, pędzi poganiać z swoją "siostrzyczką" Zulką :) Mam fotkę, ale wsawioną do Worda i nie umiem jej "wyjąć" :(

Link to comment
Share on other sites

O, i oby taka passa ze znalezieniem DS jeszcze przed założeniem wątku trwała wciąż! :)

Dafi to nie jedyna sunia, której Basia znalazła DS zanim założyła ten wątek.  Jest jeszcze Suzi, którą Basia zabrała ze schronu także przed założeniem wątku i ta sunia także ma już swój wymarzony DS.

 

Suzi jeszcze w schronie

Suzi%2520w%2520schronie.JPG
 
 
A tu już w DS
20140812_151654.jpg
 
20140812_151749.jpg
 
20140812_154010.jpg
 
 

 

Aszka też pozdrawia z DS. Teraz jest bardzo zajęta, bo pilnuje kota Juliana, którego ktoś postrzelił z wiatrówki w łapkę i biedna kocina musi siedzieć w klatce, żeby nie było konieczności zakładania gipsu. Aszka dzielnie leży przy klateczce i pilnuje, żeby kotek się za bardzo nie ruszał. A gdy kotem przyśnie, pędzi poganiać z swoją "siostrzyczką" Zulką :) Mam fotkę, ale wsawioną do Worda i nie umiem jej "wyjąć" :(

Ale się dziewczynce udał DS :)

Jeśli dobrze wiem, to z pliku tekstoweogo nie można wkleić fotki na stronę internetową. Musi być plik z rozszerzeniem JPG

Link to comment
Share on other sites

Wiem, ale można jakoś tę fotkę "wyjąć", gdzieś inaczej zapisać i się da, bo już raz się udało. Ale muszę prosić o pomoc mądrzejszego ;)

Nie uważam się za mądrzejszą, ale może spróbuj czy da się zmienić rozszerzenie pliku z txt, na JPG. Nie jestem tego pewna, ale może się uda :)

Metoda prób i błędów czasem daje pozytywne wyniki.

Link to comment
Share on other sites

Tak. I to ponoć nie pierwszy taki przypadek! Państwo zgłosili sprawę na policji i do straży dla zwierząt, ale czy ktokolwiek zechce się tym zająć skutecznie?... A biedna kocina cierpi - śrut utkwił w kości i są odpryski. Łapy w gips się nie dało wsadzić, bo była otwarta rana. Stąd ograniczenie ruchu w klatce, antybiotyki i obserwacja. No i Aszka na straży ;)

Nasza kotka też została postrzelona z wiatrówki, przez naszego sąsiada zwyrodnialca (na szczęście byłego już sąsiada). Tylko my o tym nie wiedzieliśmy - sądziliśmy, że zraniła się o jakąś gałąź. Dopiero po paru latach, przy okazji prześwietlenia wyszło na zdjęciu, że w mięśniu tkwi śrut :(

Odczłowieczonych ludzi wciąż więcej i więcej wokół nas :(

Link to comment
Share on other sites

Nie można marzyć o lepszym strażniku :)

 

Czy zdradzisz jak "przerobisz" plik wordowski na JPG ?

 

Pewnie - tylko ja nie przerabiam pliku wordowskiego na jpg. Kopiuję zdjęcie w wordzie - prawy przycisk myszy i wklejam do programu graficznego np. darmowy phoXo i wtedy zapisuję jako jpg.

Link to comment
Share on other sites

Pewnie - tylko ja nie przerabiam pliku wordowskiego na jpg. Kopiuję zdjęcie w wordzie - prawy przycisk myszy i wklejam do programu graficznego np. darmowy phoXo i wtedy zapisuję jako jpg.

Wydawało mi się, że do serwerów graficznych można wklejać tylko pliki JPG. Najwyraźniej byłam w błędzie. Dzięki za wyprowadzenie :) Mam kilka zdjęć właśnie w Wordzie i nie wiedziałam jak je przerobić na JPG, a okazuje się, że wcale nie trzeba przerabiać.

Człek uczy się do śmierci i głupi umiera  :mdrmed:

Link to comment
Share on other sites

Oj trochę się pogubiłam... które maluszki zostały bez DS poza Rysiem? Fanta właśnie przeprowadziła się z Martą już do swojego własnego domu stałego :) coraz lepiej jej idzie zachowanie czystości. A my z Tobisiem już tęsknimy. No może ja trochę bardziej niż Tobi... Fanta go absolutnie zdominowała - łapała go za łapy, uszy, ogon, wskakiwała na głowę a on biedny stał I cierpliwie wszystko znosił. Zastanawiamy się z Tobim nad nowym tymczasem, ale najpierw musimy uporać się z guzem odbytu u Hery :(

Link to comment
Share on other sites

Oj trochę się pogubiłam... które maluszki zostały bez DS poza Rysiem? Fanta właśnie przeprowadziła się z Martą już do swojego własnego domu stałego :) coraz lepiej jej idzie zachowanie czystości. A my z Tobisiem już tęsknimy. No może ja trochę bardziej niż Tobi... Fanta go absolutnie zdominowała - łapała go za łapy, uszy, ogon, wskakiwała na głowę a on biedny stał I cierpliwie wszystko znosił. Zastanawiamy się z Tobim nad nowym tymczasem, ale najpierw musimy uporać się z guzem odbytu u Hery :(

Biedna Herunia, życzę szybkiego powrotu do pełni zdrowia i sił :calus: :glaszcze:

 

W katalogu psiaczków znajdziesz odpowiedź, który jest jeszcze w DT, a który już w DS.

 

Linki do katalogu.

http://www.dogomania.com/forum/topic/142458-maleństwa-ze-schronu-błagają-o-ratunek/?p=15749918

 

http://www.dogomania.com/forum/topic/142458-maleństwa-ze-schronu-błagają-o-ratunek/?p=15802506

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...