Jump to content
Dogomania

I'm Lichfield Angel Z Domu Etny (Johnny)


Lichfield

Recommended Posts

Witam :)
Od ponad dwóch tygodni jestem właścicielką nie tylko pudla, ale też 3-miesięcznego bearded collie Johnnego. Papiś urodził się 18 maja 2014 roku, a trafił do mnie 2 sierpnia w wieku 10 tygodni. Jest jednym z siedmiu szczeniąt urodzonych w hodowli Z Domu Etny. Od dwóch lat marzyłam o drugim psie, który spełniłby moje marzenia wystawowe i sportowe. Padło na aktywnego, przyjaznego i niezwykłego beardie. Decyzja o wzięciu Johnnego była dość spontaniczna, ale nie żałuje jej, choć mały uwielbia podgryzać, ale też szybko się uczy i jest przyjazny wobec ludzi i psów. Teraz uczę go spokojnego zachowania na spacerze, kilku komend i sztuczek. Johnny jednak potrafi pokazać rogi, (i tu nie rozumiem, dlaczego ma w swoim rodowodowym imieniu "Angel" :evil_lol:) wskakuje przedniej łapami na stół, kradnie chleb (a ukradziony chleb kradnie mu pudel Sissi), notorycznie wylewa wodę z miski. Eh, jest z nim(i) sporo zabawy :). Zapraszamy do śledzenia naszej galerii!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Witamy po długiej nieobecności ;) Młody ma już prawie 10 miesięcy, wczoraj go zmierzyłam - nieźle mu się urosło, ma 58 cm wzrostu :D Jeszcze go nie ważyłam, ale obstawiam, że może mieć około 25 kg. Rośnie mi duże psisko :P. Mam nadzieję, że nie przekreśli to naszych planów związanych z trenowaniem frisbee, ale na pewno je utrudni.

Tak aktualnie wygląda Johnny, kochany misiek :D

ouunwn.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...