Jump to content
Dogomania

Misia-Niufa przepiękna dziewczynka w typie nowofunlanda już w super domku.


devoner

Recommended Posts

  • Replies 188
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

EwaB gdzieś wsiąkła, to ja przekleję:

 

"Rana ładnie się goi, już nie trzeba robić opatrunków. W rtg też wszystko bez zastrzeżeń. "Jedyne" co zostało to nauczyć Misię używania łapy.
Ostatni pobyt w klinice oraz transport powrotny zasponsorował P. Robert H. Serdecznie dziękujemy"

Link to comment
Share on other sites

Nic nie trzeba. Samo z czasem przyjdzie chodzenie na czterech, należy tylko prowokować sucz do chodzenia, najlepiej w zabawie. Ona wtedy od czasu do czasu zapomni, że noga bolała i podeprze się nią ciut. I tak to podpieranie się będzie coraz częstsze. Oczywiście pod warunkiem, że noga rzeczywiście już nie boli.

Link to comment
Share on other sites

dla Misi która pewnie dużo czasu chodziła na 3 łapkach to pewnie  duże wyzwanie stanąć na 4 . 

 

A ten misio z Żywca ma swój wątek ?   Pomarzyć zawsze można i chociaż pokibicować .

Też jestem ciekawa czy misio ma wątek.

A Misia z czasem nauczy się na 4 łapkach biegać.

Na początku przez nieuwagę.Jakież będzie jej zdziwienie,że nie boli......

Link to comment
Share on other sites

Misio z Żywca z tego co mi wiadomo wątku nie ma. W tym tygodniu urwał mi się czas dokumentnie. Powysyłałam tylko maile z nim do ludzi i tyle. Nie wiem nawet co się z nim dzieje :( Może w kolejnym tygodniu uda mi się wykrzesać choć chwilkę bo nawet Misie zaniedbałam :(  Nic nie wiem co u niej :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

"Muszę Wam powiedzieć, że Misia jest niezła aktorką. Generalnie zrobi dużo, żeby jak najmniej współpracować na rehabilitacji.
Umie machać łapą tak, żeby "dyndała" i wyglądała na urwaną, wymyśla, że lepiej łapę podwijać i opierać ją na stronie grzbietowej. Chociaż trzeba przyznać, że od czasu do czasu pomyli się i położy ją tak jak trzeba.
Był moment, że wprowadziła nas w błąd i wydawało się, że nie ma czucia w łapie. Było trochę nerwów. Dopiero dr Novak uświadomił nam, że problem Misi jest głównie "w głowie". Problem do rozwiązania poprzez ciągłą rehabilitację."

"Zamówiliśmy dla Misi bucika, który będzie pomagał w prawidłowym ustawianiu łapy, tak żeby jej nie podwijała. Bucik kosztuje 180 zł."

 

Link to comment
Share on other sites

Cudna , kochana Misieńka.

Staraj się maleńka uruchomić nóżkę.

Oj dziewczyny,chciało by się,chciało i Misię i Leonbergera ,ale moja rezydentka /CTR/ niestety nie przyjmie rywala/rywalki o głaski pod dach.

Straszną traumę przeżyłam,ale nie będę tu opisywała.

Trzymam kciuki za wszystkie wielkopsy,bo wiem ,ze trudno jest znaleźć dla nich domek.

k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,03_XX_orig.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...