Jump to content
Dogomania

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych - International Dog Show(CACIB) Poznań 18-19.10.


Clavia

Recommended Posts

[FONT=Tahoma][SIZE=2][B]Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych - International Dog Show(CACIB) Poznań 18-19.10 z nominacją na Crufts
Międzynarodowe Targi Poznańskie, ul. Głogowska 14, 60-734 Poznań
[/B](wejście od ul. Śniadeckich, Głogowskiej i Bukowskiej)[/SIZE][/FONT]
ww.poznan.zkwp.pl
Zgłoszenia do 6.09

Ktoś się wybiera?
My chyba w niedzielę będziemy, ale jeszcze się zobaczy :)

Link to comment
Share on other sites

Jako, że jestem laikiem w tych sprawach proszę o ewentualne sprostowanie, ale wg informacji na stronie O/P-ń dobrze zrozumiałem, że 18 i 19 są dwie niezależne wystawy? W moim przypadku chodzi o zgłoszenie psa rasy nieuznanej - nie znalazłem jakiejkolwiek wzmianki związanej z oceną tej grupy zarówno w sobotę jak i niedzielę, nie wiem również na który dzień zgłosić łobuza ;) Może uda mi się jutro uzyskać jakąś informację w oddziale.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Clavia'][B]Arek[/B] a Ty nie masz czasem dogo canario?[/QUOTE]

Clavia moim poprzednim psiakiem był kanarek, a teraz mam boerboela. ;)
Udało mi się uzyskać informację jedynie odnośnie wystawy niedzielnej - rasy nieuznane oceniać ma węgierski sędzia. Zgłaszam zatem łobuza na niedzielę.

Link to comment
Share on other sites

Witam ! Będę w niedzielę i oferuję handling :) Jakby ktoś był zainteresowany to zapraszam.
[COLOR=#141823][FONT=Helvetica]Więcej info : [/FONT][/COLOR][URL="http://l.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fwww.dogshowhandling.blogspot.com%2F&h=KAQGrnYrU&enc=AZNhdLN_UsJxkhgbxDzgwi3yRkbJdusL6YbSuS52x0pQ_L4ZggHvL_ZrV2ZciEKzB_mMB8PdEqyXMAOCRT5dP6vzUF2fSI0KQJq9LDHvJ-FIWUBpk4txSSHWffAwvQxhiyQBHHnoCD8yYIuguQcxXeDgUkLMrE7KD43ZW1Q8vzRfug&s=1"]www.dogshowhandling.blogspot.com[/URL][COLOR=#141823][FONT=Helvetica] lub na PV[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#141823][FONT=Helvetica]Tel.00 48 509928101/ 00 41 799052273[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#141823][FONT=Helvetica]Pozdrawiam ![/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...