Jump to content
Dogomania

Karma sucha dla szczeniaka


Manixsa

Recommended Posts

[SIZE=4][FONT=comic sans ms]Witam, proszę o polecenie suchej kamy dla szczeniaka. Kundelek jest zaadoptowany ze schroniska i poszukuje dla niej odpowiedniej Karmy. Cola jest suczką która aktualnie ma 2 miesiące, będzie małym pieskiem ( max do 10 kg). Proszę o sugestie. ;)[/FONT][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Razem z Panem Pinczerem polecamy Taste of the Wild. ;) Je ją od szczenięcia, wersję 'ogólną' (wówczas nie było wersji puppy) i nie ma najmniejszych problemów, sierść jest lśniąca, a qupska ładne. Nieco droższy jest Orijen, Młodemu nic po nim nie było, ale słyszałam, że występują problemy z sierścią (m.in.: łupież).

Link to comment
Share on other sites

Moja shihtzaczka je głównie Husse (wersja Lamm & Ris i Lax & Ris) oraz Fish4Dogs. Słyszałam ludzi chwalących sobie z tańszych Joserę i Happy Doga. Zależy, ile chce się przeznaczyć na karmę - i czy są jakieś problemy, które chce się doborem karmy zlikwidować.

Link to comment
Share on other sites

Mi hodowca polecił [URL]http://hop-dog.pl/index.php?p346,sucha-karma-prince-grain-free-puppy-medium-large-szczenieta-ras-srednich-i-duzych-4-kg[/URL] , a do tej pory mała była karmiona Select Gold Puppy - ta karma jest dostępna tylko w Maxi Zoo, którego nie ma we Wrocławiu :(

Link to comment
Share on other sites

Czy ktoś może coś powiedzieć o karmie ze sklepu modernpet FROMM FAMILY dla szczeniąt ras dużych z kurczakiem?
Kupiłam karmę 15 kg worek
Ale młodej chyba coś nie siadła... Ma rzadką kupkę, strasznie śmierdzącą.. Dostaje tabletki takie kapsułki na regulację bioprotect i kupa to tabsie jest ok ale jak nie dostanie tabletki to kupa jest rzadka.. Wyczytałam gdzieś na innym forum ze to może być alergia na drób...
Jaką karmę polecacie dla alergików..?
Tą karmę zaniosę do schroniska bo moja Chelsea jej nie zje do końca..
Jeszcze 4 dni ma tabletki jak po odstawieniu będzie rzadka kupa to musze zmienić karmę...
Nasza weterynarz pewnie będzie próbowała nam Ryala wcisnąć ale ja za RC nie jestem bo te karmy są średniej jakości a cena wygórowana
Wole karmy holistyczne
Ktoś pomoże?

Link to comment
Share on other sites

a przestawiłaś psa powoli na nową karmę czy od razu nasypałaś nowej bez okresu "przestawiania" ?

Po jednej karmie ja bym nie wysnuwała daleko idących wniosków o alergii na drób, musisz to dokładnie sprawdzić.

Dobrych karm jest wiele: Taste of the wild, Fish4Dogs, Gosbi, Farrado, Wolfsblut itp
poczytaj forum jest tu dużo tematów o dobrych karmach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NICOLA85']Czy ktoś może coś powiedzieć o karmie ze sklepu modernpet FROMM FAMILY dla szczeniąt ras dużych z kurczakiem?
Kupiłam karmę 15 kg worek
Ale młodej chyba coś nie siadła... Ma rzadką kupkę, strasznie śmierdzącą.. Dostaje tabletki takie kapsułki na regulację bioprotect i kupa to tabsie jest ok ale jak nie dostanie tabletki to kupa jest rzadka.. Wyczytałam gdzieś na innym forum ze to może być alergia na drób...
Jaką karmę polecacie dla alergików..?
Tą karmę zaniosę do schroniska bo moja Chelsea jej nie zje do końca..
Jeszcze 4 dni ma tabletki jak po odstawieniu będzie rzadka kupa to musze zmienić karmę...
Nasza weterynarz pewnie będzie próbowała nam Ryala wcisnąć ale ja za RC nie jestem bo te karmy są średniej jakości a cena wygórowana
Wole karmy holistyczne
Ktoś pomoże?[/QUOTE]

Spróbuj czegoś innego i delikatny smak, np. jagnięcina z czymś tam jeszcze. ;)

Link to comment
Share on other sites

Chelsea u hodowcy była karmiona karmą słabej jakości typu pedigree.. Nie chciałam kupować takiego badziewia i kupiłam od razu karmę dobrej jakości.
Nawet jesli to był błąd i powinnam stopniowo psa przestawiać to już minęły dwa tygodnie od kąt jest na nowej karmie tylko tej suchej, nie je nic innego.. Powinna już chyba się przyzwyczaić?
Zobaczymy za parę dni..
Jak co to spróbujemy TOTW

Link to comment
Share on other sites

Chelsea u hodowcy była karmiona karmą słabej jakości typu pedigree.. Nie chciałam kupować takiego badziewia i kupiłam od razu karmę dobrej jakości.
Nawet jesli to był błąd i powinnam stopniowo psa przestawiać to już minęły dwa tygodnie od kąt jest na nowej karmie tylko tej suchej, nie je nic innego.. Powinna już chyba się przyzwyczaić?
Zobaczymy za parę dni..
Jak co to spróbujemy TOTW

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...