Jump to content
Dogomania

PILNIE! Opatowiec (świętokrzyskie)- chudziutka suczka porzucona na stacji paliw.


ewick73

Recommended Posts

[URL="http://www.tinypic.pl/0i621qoo85nr"][IMG]http://files.tinypic.pl/i/00564/0i621qoo85nr_t.jpg[/IMG][/URL]
Zwierzolubni, pies potrzebuje pomocy.

Dostałam dziś MMSa od naszej forumowej Lidy o takiej treści:


-----
Kochani, jadac na wakacje, na stacji benzynowej znalazlam pieska. Chudziutki. Panowie mowia, ze ktos go wyrzucil i od kilu dni biega od samochodu do samochodu i szuka swoich ludzi. Nie mialam jak jej zabrac. To jest chyba suczka. Prosze niech ktos pusci informacje na facebooku, dogomanii, gdziekolwiek. Moze ktos bedzie mogl zabrac pieska. Nie mam dostepu do internetu i nie mam jak ogarnac tematu. Piesek jest tu: stacja paliw 28-520 Opatowiec, Kraśniow 25. Najblizej stad do Brzeska, Kazimierzy Wielkiej. Tel. na stacje 607 521 350
----
Udostępniajcie znajomym, może akurat ktoś w okolicy mieszka, albo tamtędy będzie przejeżdżać...

Edited by ewick73
Link to comment
Share on other sites

[quote name='hop!']Lida nie miała możliwości złapania i zabrania chudzinki. Podobno jest ostrożna.

Napisałam do kilku osób z woj. świętokrzyskiego.[/QUOTE]
Super, dzięki serdeczne!

jest jeszcze drugi taki sam wątek na forum z woj. świętokrzyskiego, ale tam to chyba niewiele osób zagląda

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vega17']do urzędu niech dziewczyny dzwonią, oni tam mają jaką przechowalnie.[/QUOTE]
Tam na miejscu nie ma nikogo z dogomanii, Lida przejeżdżała tamtędy tylko, a ja udostępniłam info, bo ona bez dostępu do internetu.

Na stację paliw, gdzie jet sunia, zadzwoniła jedna dziewczyna, z wydarzenia na Facebooku

[QUOTE]Zadzwonilam na stacje.Jako jedyna osoba
[B]szczescie w nieszczesciu ze wlasciciel stacji jest zwierzolubny i suczka ma jedzenie,picie i jest zabezpieczona na noc .[/B]
Co nie zwalnia nas -osob na wydarzeniu z szukania ds czy dt. udostepniajmy sunie! Szukajmy DOMU!!![/QUOTE]

Druga dziewczyna z FB może pomóc w zabraniu suczki ze stacji i przewiezieniu jej, ale nie ma dokąd, więc czekamy na kogoś kto sunię przygarnie, choćby na DT

inna osoba napisała do fundacji "Nasz szkapa", która jest w Kazimierzy

i tyle na razie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewick73']Tam na miejscu nie ma nikogo z dogomanii, Lida przejeżdżała tamtędy tylko, a ja udostępniłam info, bo ona bez dostępu do internetu.

Na stację paliw, gdzie jet sunia, zadzwoniła jedna dziewczyna, z wydarzenia na Facebooku



Druga dziewczyna z FB może pomóc w zabraniu suczki ze stacji i przewiezieniu jej, ale nie ma dokąd, więc czekamy na kogoś kto sunię przygarnie, choćby na DT

inna osoba napisała do fundacji "Nasz szkapa", która jest w Kazimierzy

i tyle na razie[/QUOTE]

wiem bo śledzę wątek, do naszej szkapy ja napisałam ale póki co cisza :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zefirek2']Napisałam na jej wydarzeniu ,że mogę ją wziąć na DT jak nic bliżej się nie znajdzie :) tylko do mnie kawałek drogi i pewnie problem z transportem będzie ,bo ja nie mam czym po nią pojechać :([/QUOTE]


jeśli jesteś pewna że możesz ją wziąć na dt to pewnie i transport się zorganizuje :)

Link to comment
Share on other sites

Jest decyzja, Nasza szkapa sunie weźmie, cudownie, ale postawili jeden warunek,
"Piszę w imieniu Fundacji "Nasza Szkapa" - dopiero pożegnaliśmy Kinga... Teoretycznie miejsce możemy zapewnić, wyżywienie większych problemów nie sprawi nam. Jednak sunia musi mieć zabezpieczony fundusz na sterylkę. 150zł potrzeba na cito. My nie udźwigniemy nawet takiego wydatku, bo jesteśmy w trakcie spłacania długu konia pozostawionego przez właściciela w klinice: 12 000zł"

"No to bierzmy się do pracy... Niechże dziewczę zwie się Patka, skoro z Opatowic (Opatkowic?). Ja jutro wyślę samochód na stację. Jeśli inne są decyzje, to proszę szybko o wypowiedź, bo jeżeli nie chcecie nas, to mamy też inne rzeczy do roboty

Wesprzyj nas:
52 1020 2472 0000 6602 0184 8472

Fundacja „Nasza Szkapa”
ul. Morcinka 1/3
44-330 Jastrzębie Zdrój
tytuł: dla Patki"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...