Jump to content
Dogomania

Recommended Posts

Clavia, ciekawa jestem, ile Zayra teraz waży i ile ma cm. Pisałaś wcześniej, że juz rosnąć raczej nie będzie, a wcześniej, że raczej będzie tym większym "egzemplarzem", więc ciekawa jestem, ile to jest.

Obecnie waży 16,5kg i ma ok.50-52cm. Trudno powiedzieć bo nie daje się zmierzyć :P

 

Będziecie w Drzonkowie? W jakiej klasie Zayra teraz jest, też młodzież? 

Będziemy w Drzonkowie w młodzieży ;)

 

Tak myślałam, że to Wy! :) 
Jak będziecie w Drzonkowie to my się obok Was rozbijemy :)

 

a_niusi nie będzie z tego co wiem, a koło nas możecie się rozłożyć ;D bo nie wiem do kogo to było :P

 

Talia a masz jak dojechać w końcu?

Link to comment
Share on other sites

Sytuacja jest dość skomplikowana. Wstępnie mam w pt przed wystawą pojechać do Poznania, nocować u znajomego i z nim rano wyruszyć na wystawkę :)
Do Ciebie to było :) Tylko moja będzie bardziej niegrzeczna niż seterki a_niusi :) 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Taka cisza tutaj ostatnio.

 

Jak zawsze zachęcam do zaglądania głównie na facebooka, tam się mnóstwo dzieje!

Na blogu również, nowe zdjęci itp. A dzisiaj kolejna odsłona "Filmoteki psa i człowieka", z filmem "Wilki u naszych drzwi" >klik<

 

A Zayra? Aktualnie ma codziennie spacer 1,5 - 2h. Pozwala na to pogoda, a poza tym trzeba nabrać masy przed wystawą :D

Od środy zaczynamy chodzić do sportowej grupy rally-o, także...jest moc :D

Postaramy się w niedługim czasie jakiś filmik skleić, wypadałoby w sumie. W końcu 9 miesięcy jutro stuknie!

Link to comment
Share on other sites

I po wystawie...
Ocena doskonała, lok.1, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Młodzieży, BOB

 

W BIS Junior sędzina nawet na mnie nie spojrzała(!). Zanim dobiegłam do stawki (byłam na końcu) ona już wybierała czołówkę...wkurzyłam się trochę

W BOGu sędzia nam się mocno przyglądał i na ringu przygotowawczym często do nas wracał więc podejrzewam, że Zayra wpadła mu w oko. Ale nikt nie wybierze do czołówki w BOGu, 9-miesięcznego psa :P ale może jak podrośnie to nam się poszczęści kiedyś...;)

 

Trochę źle stoi na tym podeście ale mniejsza z tym. Grunt, że jest foto :D

 

DSC2680-1_wnehasn.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Tyyleee zdjęć mam dzisiaj dla Was. Trochę mnie tu nie było i dostało mi się, że tylko na fejsa wrzucam zdjęcia :P

 

Młoda jak to młoda. Ostatnio przechodzi szczyt buntu, nie słucha, udaje głuchą i że niby nie zna komend. Chyba cieczka jej się szykuje.

Do wczoraj byliśmy w sportowej grupie Rally O, a od 7 maja przenosimy się na agility :D W końcu! Zayra się ucieszy, w końcu będzie mogła pobiegać, poskakać, a nie jej karzą ciągle siedzieć, jakąś samokontrole robić, przecież to takie nudne!

 

Mimo wszystko odwołanie ma fajnie, ostatnio na spacerach bawimy się w chowanego, bo zaczęła się za bardzo oddalać. Wszystko fajnie, ale ona jest w to za dobra! Trudno jej się schować tak, żeby nas nie zauważyła, poza tym z łatwością nas znajduje. Ale znaleźliśmy fajny zrąb na którym powyrastały już małe choinki i mamy super zabawę. Jedno czeka z Zayrą, drugie się chowa, ona szuka, potem chowa się druga osoba itd. I tutaj już nie jest jej tak łatwo :)

 

Niestety musieliśmy zrezygnować z wystawy w Lesznie. Ale za to pojedziemy na DCDC we Wrocławiu i może się z kimś spotkamy? :))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...