Jump to content
Dogomania

Recommended Posts

Byłam dzisiaj pierwszy raz TK MAXX!

I się zakochałam :loveu:

Mają cudowne legowiska! I to w dobrych cenach. I tyylee zabawek. Widziałam konga balistic za 22zł jakby ktoś chciał.

Oczywiście kupiłam Zayrze aport w kształcie ptaka z happy tails z okazji skończenia 4 miesięcy. Wygląda solidnie, jest dość lekki i ma fajny kształt

Bo nie miałam nic do nauki aportu co nie byłoby zabawką wykorzystywaną w zabawie :P

 

Tylko nie było żadnych akcesoriów typu obroże, szelki a słyszałam,że miewają fajne i się trochę zawiodłam.

Niestety musimy wymienić tego amiplaya co mamy

Link to comment
Share on other sites

i ja się zgłaszam jako podczytywacz, pałam do munsterlanderów jakąś nieuzasadnioną sympatią ;) bo to nie mój typ charakteru, ale zawsze się na ulicy obejrzę i pomacam.

 

mam w sąsiedztwie taką suczkę, za młodu była wesoła i skoczna, ale zrobiła się nieco lękliwa i STRASZNIE szczeka - Zayra też tak ma, że jest ujadaczem?

Link to comment
Share on other sites

Amiplay ma wystarczającą regulację i jest bardzo ładny ale smycz tnie ręce, a obroża i szelki się rozregulowują i wkurza mnie poprawianie tego co chwilę.
Masza ma świetny komplet, kupiony z 6 lat temu na jakiejś wystawie. Używany jest codziennie a po każdym praniu wygląda jak nowy.
Tylko pojęcia nie mam co to za firma :(
Tak samo ma smycz fogza od którego zaginęła obroża ale też służył wiele lat, tylko, że tej firmy już chyba nie ma

Link to comment
Share on other sites

mam w sąsiedztwie taką suczkę, za młodu była wesoła i skoczna, ale zrobiła się nieco lękliwa i STRASZNIE szczeka - Zayra też tak ma, że jest ujadaczem?


Zayra generalnie jest cichym psem. Szczeka tylko wtedy gdy jest sama na ciemnym podwórku i uważa że musi pilnować domu :P
Ostatnio obszczekala jakieś psy na spacerze ale to był chyba pojedynczy incydent.

Chociaż bywa gadatliwa ale nie jest to szczekanie tylko "jęczenie" w stylu: "no pobaw się ze mną" albo gdy chce na siku. Potrafi też szczeknąć na Masze w czasie zabawy gdy jest mocno nakręcona.
Ale myślę, że nie wykracza to poza standardy psiego zachowania ;)
Link to comment
Share on other sites

Cierpię na brak zdjęć małej. Jak to mówią: "Szewc bez butów chodzi"

Obrabiam w pracy setki zdjęć dziennie a nie mam zdjęć swojego psa :P

Ale w sobotę będzie duużoo zdjęć. Jedziemy do Polkowic do psiego parku :loveu:

 

Ostatnio się szkolimy intensywnie.

Zaczęłam robić aport, jak na 2 dni ćwiczeń nie jest źle. Zawsze wraca,tylko czasem zostawia aport w pół drogi :P Osobno ćwiczę komendę weź

Z nowych rzeczy ćwiczymy do mnie, obroty i równaj.

Utrwalamy też stare, czyli podstawy siad, waruj, stój, zostań, łapa, target

I gwizdek czyli przywołanie i warowanie

 

I zaczynamy bawić się w chowanie i szukanie zabawki. Małej się spodobało tylko na razie muszę zostawiać zabawkę w łatwym miejscu, bo jak jej nie może znaleźć to się zniechęca.

 

Kilka starych zdjęć i archiwalne zdjęcia młodej, szczupłej Maszy :) Jej zdjęć mam z kolei od groma.

 

Edit: Zapomniałam dodać,że Zayra chyba myśli,że jest borderem. Staje naprzeciwko Maszy, próbuje ją hipnotyzować, bardzo wytrwale się w nią wpatrując i powoli się do niej skrada. Wygląda to co najmniej komicznie :D

 

DSC0634jp_eqwqhew.jpg

 

DSC0629jp_eqwqheq.jpg

 

DSC04346j_eqwqhwh.jpg

 

DSC00380j_eqwqhwx.jpg

 

DSC6068jp_eqwqhwe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj tylko kilka zdjęć, jutro dłuższe sprawozdanie.

Powiem tylko,że psi park w Polkowicach jest super i też taki chce u nas!

A Zayra jak widać po zdjęciach przeszczęśliwa :)

Mam duuużoo super zdjęć tylko za niektóre pewnie dostanie mi się po głowie od hejterów ;)

 

DSC0992aj_eqareaw.jpg

 

DSC0842aj_eqareqh.jpg

 

DSC0921jp_eqareqn.jpg

 

DSC1072aj_eqareqq.jpg

 

DSC1102aj_eqarwpe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...