Jump to content
Dogomania

Piesek stracił Pana. Kto zaadoptuje? W-w / ma domek :)


Duszka

Recommended Posts

[CENTER][COLOR="Red"][SIZE="5"]UWAGA UWAGA!! [/SIZE][/COLOR]

[B]Umarł Właściciel Pieska - Pudla miniaturowego. Piesek nie ma teraz gdzie mieszkać.
[/B]
Poszukujemy osoby, która by Go przygarnęła.

Jest to Pudelek miniaturowy, kolor Grafitowy.
Piesek ma ok. 7-8 lat, [U]jest zadbany, strzyżony. [/U]
Ma książeczkę zdrowia, ma czepienia.
[SIZE="3"][B]
Piesek szuka ciepłych i dobrych rąk.[/B][/SIZE]
[I]Piesek mieszkał uprzednio z osobą starszą, jest nauczony
zostawać w domu sam, bardzo przyjazny w stosunku do ludzi [/I]

Osobie, która zdecydowała by sie przygarnąć Pudelka.
[B]zapewniamy Dużą pakę Karmy dla niego[/B].

kontakt:[COLOR="Blue"] tel.: 693-24-60-36
[email][email protected][/email][/COLOR][/CENTER]
Wrocław

Link to comment
Share on other sites

Dziekuje za zainteresowanie i pomoc
Tak, we Wrocławiu,dzisiaj psiaczka opóścił pan...z tego co sie dowiadywałam od osoby której ta przykra sytuacja bezpośredni dotyczy to jest smutny i chciałby do domu, bo mysli, że czeka na niego pan :-(
nikt z rodziny nie może sie nim zaopiekować, ci którzy byli tego człowieka najbliżej mają na opiece starszawe juz dobermany, które niezbyt go akceptują

Nie wiem czy piesek ma papiery typu rodowód, ale śmiało mogę sądzić, że ich nie posiada

Link to comment
Share on other sites

Piesek na razie mieszka w hotelu dla zwierząt, gdzie odwiedza go rodzina, jutro dostanę dalsze informacje i zapewne zdjęcie psiaka...dobrze, ze akcja znalezienia mu domku trzeźwo została podjęta natychmiast po zaistniałej sytuacji.Dostałam parę namiarów na osoby interesujące się losami pudli, ale jeżeli bym mogła prosić o pchnięcie mojego apelu dalej w sieci, to byłabmy b. wdzięczna

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Juz miałam, sie cieszyć, że znalazł domek, a tu dostaje dizisaj wiadomość od koleżanki, że pracownicy schronu znaleźli go wyrzuconego, glodnego i wystrasznonego ;(

Proszę o Pomoc, nie często mogę tu zaglądać, więc podaję swój adres e-mail :[email protected],

PUDELEK JEST ULOŻONY, LUBI LUDZI, chowałsie u starszego pana bez żadnych zwierzecych towarzyszy,
jest na prawdę zadbany, ma wszystkie szczepenia
BARDOZ PROSZĘ O POMOC!!!!

Link to comment
Share on other sites

Pudelek już drugi raz w ciągu paru tygodni jest w Schronisku chyba nie był w żadnym hotelu tylko od razu trafił do Schroniska widać że piesek był bardzo zadbany pięknie ostrzyżony ale jakze smutny i przerażony sytuacją w jakiej się znalazł , został odebrany gdyż ludzie któży go oddali do Schroniska znależli mu dom jednak chyba nie był to dobry dom bo piesek znów trafił jako znaleziony a co najgorsze głodny jeszcze bardziej przerażony i już nie taki śliczny . Piesek pilnie szuka domu gdzie będzie kochany i już nikt nie odda go

Link to comment
Share on other sites

Z hotelu trafił do schronu, bo powiedizeli, że tam ma większe szanse na znalezienie domu.

Wzięła go ze schroniska pani, która "jest miłośniczką pudli", poczym za niedługo znaleziono go wygłodzonego i wystraszonego. Próbowano skontaktowac się z tą kobietą, ale ona wszelkei próby kontaktu ignoruje :/

Piesek jest na prawdę dobrze ułożony i zadbany, rzyjacielski w stosunku do ludzi, mieszkał ze starszym człowiekiem, w domu oprócz niego nie było żadnych innych zwierząt.

Link to comment
Share on other sites

Pudelek będzie w piątek w Gazecie Wrocławskiej może tym sposobem szybciej znajdzie odpowiedni dom . interesował się też nim jakiś pan , który niedawno stracił swojego pudelka . po tamtej nieudanej adopcji Basterek powinien trafić tylko w dobre ręce i do sprawdzonego domku gdzie będzie kochany i odpowiednio pielęgnowany

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za informacje.

Zostałam upowazniona przez rodzinę, aby umieścić ogłoszenia o Basterku w internecie- stąd ten temat

Trzymam za chłopaka kciuki, żeby znalazł ciepły i kochający domek, wyobrażam sobie jak cierpi, mój poprzedni pies po śmierci jednego z domowników, długo go szukał i tensknił, nawet po latach jak zauważyl na ulicy podobną osobe to chciał do niej biec :(

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...