Jump to content
Dogomania

Sarunia już w swoim DS :):) - sunia z cieczką złapana, musimy jej pomóc


Mysza2

Recommended Posts

Jest decyzja ;)
BIERZEMY SARUŃKĘ.
Rozmawiałam już z Ulką. Czas adopcji uzależniony jest od zorganizowania transportu ;) i o to też chciałabym zapytać. Czy ktoś byłby w stanie nam jakoś pomóc z przejazdem suńki do Bydgoszczy? Na razie w planach nie mamy podróży w jej rejony, ale oczywiście damy na koszty dojazdu.
Jak to będzie z wizytą przedadopcyjną/ poadopcyjną?

 

 

W ogóle przepraszam, że chyba aż miesiąc podejmowalismy decyzję... ale jest przemyślana i jednogłośna ;) meża dzisiaj pytalam jeszcze 5 razy czy jest pewny ;)

 

 

Aaaa. I obiecuję, że Sarunia będzie u nas kochanym kanapowcem z duuuuużą dawką zabaw ze strony Fleczerka ;) i spacerkami po lesie.

 

 

To chyba dla mnie najlepsza wiadomość od kilku tygodni!!!

 

Natalko, nie przepraszaj, bo absolutnie nie masz ku temu powodu.

 

Mimo, że dzisiaj rozmawiałyśmy przez tel. jak teraz czytam Twoje wpisy to oczy mi się zaszkliły.

 

Sarunia będzie miała suuuuper dom!!!

 

I będzie przybraną siostrzyczką Figuni, to NIESAMOWITE!!!

 

 

o matko..... Chyba jestem pierwsza więc....

 

 

 

H----U----R----R-----A!!!!!!

 

 

Ogromnie się ciesze:) i dziękuje w imieniu Saruni, że właśnie ją wybraliście :)

:kiss_2: :loveu:

 

Izuniu, jak Natalia do mnie dzisiaj zadzwoniła, to miałam ochotę skakać z radości.  Super, super, super!!!

 

Szukamy transportu!!!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Uwielbiam Gabi Twoją euforię :))) nie żebym ja się nie cieszyła ;D bo oczywiście, że przepełnia mnie radość ;) ale jakoś nie umiem tak tego przelać na dogo ;)

 

A ja uwielbiam mieć powody do takiej euforii!!!

 

widzicie, to się sprawdza, że jak piesek długo czeka na dom, to potem już na bank znajduje TEN NAJLEPSZY :)

 

O tak, kolejny raz to się sprawdziło!!!

 

Sarunia nawet nie wie, że już niedługo będzie w swoim domku!!! Takim najlepszym z najlepszych!!!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Mąż powiedział, że po suńkę może(my) pojechać do Warszawy ;) Pani Ulka mówiła, że do stolicy ma jakiś transport. Jednak moglibyśmy jechać tam tylko w sobotę 5.12. W następny weekend mąż jedzie do Białegostoku na kurs, a w ciągu tygodnia oboje pracujemy.

Link to comment
Share on other sites

Mąż powiedział, że po suńkę może(my) pojechać do Warszawy ;) Pani Ulka mówiła, że do stolicy ma jakiś transport. Jednak moglibyśmy jechać tam tylko w sobotę 5.12. W następny weekend mąż jedzie do Białegostoku na kurs, a w ciągu tygodnia oboje pracujemy.

 

Czyli już niecały tydzień.

 

No i zapomniałam zapytać o umowę adopcyjną!

 

Myślę, że Myszka Ci wyśle. 

 

Ula, a tko by pojechał do Warszawy???

Link to comment
Share on other sites

Figu zgodziła się przewieść Sarę do Warszawy, tylko ma mi jeszcze dać znać kiedy dokładnie pojedzie ale jest duża szansa, że to będzie właśnie najbliższa sobota, ale czekam na ostateczne potwierdzenie. :smile:

 Ja dzwoniłam do pati-c i mogła by Sarcię przewieźć w sobotę, gdyby inny transport nie wypalil.

 

Czekamy zatem na potwierdzenie Figu.

Link to comment
Share on other sites

W ogóle przepraszam, że chyba aż miesiąc podejmowalismy decyzję... ale jest przemyślana i jednogłośna ;) meża dzisiaj pytalam jeszcze 5 razy czy jest pewny ;)

Natalio, nie masz za co przepraszać, ja się bardzo cieszę jak decyzja jest świadoma.

Bardzo bardzo bardzo się cieszymy:):)

Ja dopiero teraz dorwałam się do komputera, ale Gabi przekazała mi tą super wiadomość przez telefon:):)

Ulu, Gabi bardzo Wam dziękuję za takie sprawne organizowanie transportu:):)

HURAAAA!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...