Jump to content
Dogomania

Sarunia już w swoim DS :):) - sunia z cieczką złapana, musimy jej pomóc


Mysza2

Recommended Posts

Jasne ;) jutro jakieś fotki pozałączam. ;)
W jakiej miejscowości dokładnie jest hotelik, w którym znajduje się Sarunia? Pytam, bo może przy okazji jakiegoś wyjazdu namówiłabym męża na zajechanie do niuni. Jego najbardziej kupują konfrontacje na żywo ;)

Sarunia jest w Żarkach koło Myszkowa

Link to comment
Share on other sites

Gdybym mogła, to bym wzięła Sarcię juz teraz-natychmiast. :( Urabiam męża jak mogę.



Ja dalej mocnooooo zaciskam kciuki, zeby maz dał sie przekonać Natalko.
Tak, jak pisałaś wczesniej, potrzebujesz wiecej czasu i my to szanujemy, absolutnie nie naciskamy i cierpliwie czekamy.
Link to comment
Share on other sites

https://www.dropbox.com/s/vhm98xo8mduafb6/20151015_161218.jpg?dl=0
Foteczka Fleczusia :) starałam się zrobić ujęcie z nowymi szeleczkami... ale dla Flecza to nie było najważniejsze na spacerze ;)
Jak będę u rodziców to porobię jakieś swieże zdjęcia Figuśce i Czarusiowi, bo te co mam to już przynajmniej Gabi widziała.
Co do Saruńki, bo o nią tu przecież chodzi, to na dniach będziemy mieli ostateczną decyzję. W weekend poważnie rozmawialiśmy na ten temat. Chcemy się jeszcze zdystansować i z tym wszystkim przespać, przemyśleć po raz wtóry kilka kwestii. Jeszcze nie piszę, co to za wstępne postanowienia. Dam znać jak już ostatecznie dojdziemy do wspólnej decyzji.
Link to comment
Share on other sites

Jest decyzja ;)
BIERZEMY SARUŃKĘ.
Rozmawiałam już z Ulką. Czas adopcji uzależniony jest od zorganizowania transportu ;) i o to też chciałabym zapytać. Czy ktoś byłby w stanie nam jakoś pomóc z przejazdem suńki do Bydgoszczy? Na razie w planach nie mamy podróży w jej rejony, ale oczywiście damy na koszty dojazdu.
Jak to będzie z wizytą przedadopcyjną/ poadopcyjną?

  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...