Jump to content
Dogomania

Akizabo team- Bobik, Kiss, Indi


Izabela124.

Recommended Posts

  • Replies 32.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Izabela124.

    14000

  • taxelina

    1144

  • Sweet

    996

  • agaciaaa

    802

Daaaaaaaaaaaawno mnie tu nie było, więc pokolei:
- zdjęcia (Egipt, spacery, wystawy, szczeniaczki) obejrzane - jak zwykle super, aż miło popatrzeć :thumbs:
- gratulacje dla Kissa za wyniki wystawowe i miejsce w rankingu (ja swoim amerykańcom też liczę ranking ale na innych zasadach niż u grzywków i dzielę na kategorie - dorosłe, młodzież, szczeniaki, weterani - szkoda że u Was tego nie ma)
- gratuluję dzieciaczków Kissowych, śmieszne są małe grzywki :grins:
- Tobie gratuluję nowego nabytku - Indi wygląda fajnie, pewnie podbije ringi :)
Chyba o niczym nie zapomniałam :roll:

A tego pana znam - dzięki za wstawienie tych fotek

[quote name='Izabela124.']Zdjęcia z wystawy w Częstochowie 20.10.2013
[URL]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/New 2013/IMG_1679.jpg[/URL]
[/QUOTE]

Głaski dla mojego ulubieńca - Bobika.

Pzdr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bety']Daaaaaaaaaaaawno mnie tu nie było, więc pokolei:
- zdjęcia (Egipt, spacery, wystawy, szczeniaczki) obejrzane - jak zwykle super, aż miło popatrzeć :thumbs:
- gratulacje dla Kissa za wyniki wystawowe i miejsce w rankingu (ja swoim amerykańcom też liczę ranking ale na innych zasadach niż u grzywków i dzielę na kategorie - dorosłe, młodzież, szczeniaki, weterani - szkoda że u Was tego nie ma)
- gratuluję dzieciaczków Kissowych, śmieszne są małe grzywki :grins:
- Tobie gratuluję nowego nabytku - Indi wygląda fajnie, pewnie podbije ringi :)
Chyba o niczym nie zapomniałam :roll:

A tego pana znam - dzięki za wstawienie tych fotek



Głaski dla mojego ulubieńca - Bobika.

Pzdr[/QUOTE]Super, że do mnie zajrzałaś :multi: Nic nie pominęłaś :) Dziękuję za miłe słowa :)
To pies mego nauczyciela z technikum, bardzo ładny moim zdaniem :) Ale nie znam się na akitkach

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izabela124.']Super, że do mnie zajrzałaś :multi: Nic nie pominęłaś :) Dziękuję za miłe słowa :)
To pies mego nauczyciela z technikum, bardzo ładny moim zdaniem :) Ale nie znam się na akitkach[/QUOTE]

Trochę się załamałam na początku jak zobaczyłam pond 150 stron do nadrobienia (tylko u Ciebie, a jeszcze nadrabiałam i w innych galeriach też podobne zaległości, ale u Ciebie to był rekord - ha ha ha) - zaparłam się i przejrzałam wszystko. :)

Wiem, że znasz jego właściciela - pies ładny, ma super głowę, ale moim osobistym zdaniem nie sprawdził się jako reproduktor - jego dzieci już nie są takie fajne. Poza tym właściciel zaniedbał jego wychowanie i potrafi być agresywny wobec mężczyzn (kobiety lubi :) ) - a to już dla mnie jest duży minus, pies nie może się tak zachowywać. Także posiadanie akit przez tego pana jest nieporozumieniem, bo nie umie ich wychować i zupełnie sobie nie radzi z rasą. :shake:

Pzdr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bety']Trochę się załamałam na początku jak zobaczyłam pond 150 stron do nadrobienia (tylko u Ciebie, a jeszcze nadrabiałam i w innych galeriach też podobne zaległości, ale u Ciebie to był rekord - ha ha ha) - zaparłam się i przejrzałam wszystko. :)

Wiem, że znasz jego właściciela - pies ładny, ma super głowę, ale moim osobistym zdaniem nie sprawdził się jako reproduktor - jego dzieci już nie są takie fajne. Poza tym właściciel zaniedbał jego wychowanie i potrafi być agresywny wobec mężczyzn (kobiety lubi :) ) - a to już dla mnie jest duży minus, pies nie może się tak zachowywać. Także posiadanie akit przez tego pana jest nieporozumieniem, bo nie umie ich wychować i zupełnie sobie nie radzi z rasą. :shake:

Pzdr[/QUOTE]Wow to wytrwała jesteś, że nadrobiłaś 150stron!
Nie widziałam jego dzieci, tylko tego samca poznałam, dla mnie był przyjazny :) Wiem, że akity są trudne w wychowaniu, dlatego ja na taką rasę nie zdecydowałabym się :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']No właśnie miałam się Ciebie pytać skąd były podejrzenia, że on jest hl, a nie pp? Bo na zdjęciach wygląda jak pp :)[/QUOTE]On miał bardzo dużo prześwitów gołej skóry, nie miał wszędzie sierści, miał bardzo rzadką tę sierść, nie puchatą jak grzywacze pp. Ma też dużo wągrów na całym ciele co u grzywacza pp w ogóle się nie zdarza. Dla mnie on od początku był hl, no ale lepiej było badania zrobić by być pewnym na 100% :)

[quote name='xxxkaluniaxxx']no to czekam na fotki Aksamitka w wersji łysej :diabloti:[/QUOTE]Będą, na pewno będą :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angi']na zdjęciach było widać w niektórych miejscach mniej włosa :)[/QUOTE]No jasne, że tak :) A na tych ostatnich co wstawiałam to widać jaki ma delikatny, rzadki i króciutki ten włosek

[quote name='magdabroy']A możliwe jest, że jak podrośnie, to wyłysieje bardziej? Czy zawsze będzie takim zarośniętym łysolem?[/QUOTE]Nie wiem tego. Na pewno juz jak raz zostanie ogolony to łatwiej będzie go golić, bo ten włos jest rzadki i nie jest wcale go dużo. Jak włosek jest dłuższy to wydaje się, że on był pp, bo ten włos opada, nie wiem jak to wytłumaczyć hi hi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izabela124.']No jasne, że tak :) A na tych ostatnich co wstawiałam to widać jaki ma delikatny, rzadki i króciutki ten włosek

Nie wiem tego. Na pewno juz jak raz zostanie ogolony to łatwiej będzie go golić, bo ten włos jest rzadki i nie jest wcale go dużo. [B]Jak włosek jest dłuższy to wydaje się, że on był pp, bo ten włos opada, nie wiem jak to wytłumaczyć hi hi[/B][/QUOTE]

masło maślane :evil_lol:
Ale chyba wiem o co ci chodzi :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sonka95']Jak oglądam zdjęcia grzywaczy to coraz bardziej mi się ta rasa podoba :cool3:
My się nie możemy doczekać kiedy u nas spadnie śnieg :D[/QUOTE]Przyjedź do Suwałk i zabierz śnieg :eviltong:

[quote name='Angi']ja nie chciałam, bo skumałam o co ci chodzi :p[/QUOTE]:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...