Jump to content
Dogomania

Akizabo team- Bobik, Kiss, Indi


Izabela124.

Recommended Posts

  • Replies 32.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Izabela124.

    14000

  • taxelina

    1144

  • Sweet

    996

  • agaciaaa

    802

[quote name='maryg22']Ale w tych domowych też mi to dziwnie smakuje :eviltong:[/QUOTE]Przyjedź do mnie to Ci posmakują :D

[quote name='magdabroy']Ja z fast foodów to tylko kfc :loveu:
Bo kebab to nie fast food :eviltong:[/QUOTE]

[quote name='maryg22']Zgadzam się, z fast foodów kfc najlepsze :D
A kebabów nie lubię :P[/QUOTE]No ja miałam na myśli KFC, MCDonalds lub pizze, kebabów, gyrosów też nie lubię :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izabela124.']Przyjedź do mnie to Ci posmakują :D
[/QUOTE]
To będziesz nam na zlocie robić, może dobre będą :evil_lol: Jak nie to se mięso wyjmę i same ciasto będę jeść :eviltong:

McDonald też dobry, ale kfc lepsze :eviltong: No i wiadomo, że okazjonalnie :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sonka95']Z fast foodów lepszy od KFC jest McDonald :cool3: tam mi jedzenie o wiele bardziej smakuje :)[/QUOTE]

[quote name='magdabroy']A mi już McDonald nie smakuje :shake:[/QUOTE]

[quote name='maryg22']To będziesz nam na zlocie robić, może dobre będą :evil_lol: Jak nie to se mięso wyjmę i same ciasto będę jeść :eviltong:

McDonald też dobry, ale kfc lepsze :eviltong: No i wiadomo, że okazjonalnie :D[/QUOTE]

[quote name='dOgLoV']Mi nigdy Mc donalds nie smakowal ....[/QUOTE]Ha ha a ja wolę MCDonalds :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='unikatowydiament']Marcin McDonald lubi najbardziej,a Ja natomiast wolę do Pimy albo Chaty na pizzę,lubię też KFC[/QUOTE]

[quote name='dOgLoV']A ja wolę do naszego miastowego Best Bar-u iśc na pite albo kebaba ;) mysle czy jutro sie nie wybrac :lol:[/QUOTE]U mnie MCDonalds na pierwszym miejscu :D Kebabów, pit nie cierpię fuuuuuuu :eviltong:

[quote name='maryg22']Głodna się przez Was zrobiłam :diabloti:[/QUOTE]
A ja po obiadku :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']A ja wolę do naszego miastowego Best Bar-u iśc na pite albo kebaba ;) mysle czy jutro sie nie wybrac :lol:[/QUOTE]

Ja pożarłam dziś kebaba :loveu:

[quote name='Ty$ka']Fuuu, jak możecie jeśc fast foody? :p[/QUOTE]

Normalnie ;) Odgryzasz kawałek, gryziesz w ustach i połykasz...:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']

Normalnie ;) Odgryzasz kawałek, gryziesz w ustach i połykasz...:evil_lol:[/QUOTE]
Ha ha ha :evil_lol:

[B]Ja chcę Kissa syna- Szmaragda, jak zobaczyłam dziś jego fotki to się zakochałam :loveu: Jest idealny :loveu: Czemu ja nie mogę mieć trzeciego psa? :shake::placz:
[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...