Jump to content
Dogomania

Akizabo team- Bobik, Kiss, Indi


Izabela124.

Recommended Posts

  • Replies 32.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Izabela124.

    14000

  • taxelina

    1144

  • Sweet

    996

  • agaciaaa

    802

[quote name='malwina693']Witajcie ;) Dziękujemy za odwiedzimy będziemy także tutaj zaglądać :)[/QUOTE]Witam nowego gościa :p

[quote name='Bartiśkowa_']Witanko :razz:

[URL]http://i976.photobucket.com/albums/ae245/Izabela_1243/lalalal/Obraz24357.jpg[/URL] ale się ładnie bawią :loveu:[/QUOTE]Dwa małe potworki :evil_lol:

[quote name='Martinee']Śpita już ?[/QUOTE]Oczywiście, że nie :eviltong: Ja jestem nocny marek, ale pewnie zaraz pójdę oglądać jakiś film :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martinee']hehe jaa przed chwilką oglądałam jakis horror i teraz nie zasnę bo się boje . Ja to ale jestem hmm dziwna xD[/QUOTE]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Zawsze brat mnie namawia do oglądania horrorów i w połowie filmu zasypia a ja później sama strasznie się boję :evil_lol: ale oglądam do końca :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izabela124.']:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Zawsze brat mnie namawia do oglądania horrorów i w połowie filmu zasypia a ja później sama strasznie się boję :evil_lol: ale oglądam do końca :lol:[/QUOTE]

ja to samo! i później wyobrażam sobie ze tekila ma magiczna zasłone i mnie obroni hehe bo nie zasnę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izabela124.']:evil_lol::evil_lol::evil_lol: ha ha dobre sobie :lol:
Ja to potem jeszcze z Bobikiem wychodzę na siku i się zawsze boję jak głupia :diabloti:[/QUOTE]

o nie tego to bym nie zrobiła xD Ja po horrorze boje się iść do kuchni napić ( a co dopiero dwór )

Link to comment
Share on other sites

a ja wczoraj zostałam namówiona na pójście do kina na "Zejście 2".. film lipny odrobinę, ale i tak robiłam w gacie :evil_lol: a durna koleżanka jeszcze jak coś wyskakiwało to wrzeszczała i za każdym razem musiała mnie tym wystraszyć :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martinee']o nie tego to bym nie zrobiła xD Ja po horrorze boje się iść do kuchni napić ( a co dopiero dwór )[/QUOTE]To moja już tradycja takie późne wychodzenie z nim ;) Ha ha no ja tak samo, ale Bobik zawsze czeka kiedy pójdziemy:evil_lol:

[quote name='Feigned']a ja wczoraj zostałam namówiona na pójście do kina na "Zejście 2".. film lipny odrobinę, ale i tak robiłam w gacie :evil_lol: a durna koleżanka jeszcze jak coś wyskakiwało to wrzeszczała i za każdym razem musiała mnie tym wystraszyć :lol:[/QUOTE]No słyszałam, że to fajny film. Może też pójdę to obejrzeć. Ha ha to fajną masz koleżankę :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Feigned']durna nie fajna :evil_lol:
nie idz, to jak misja samobójcza :shake: :diabloti: ja chce na paranormal activity 2 jeszcze, bo podobno ma być niedługo[/QUOTE]Ha ha zachęcasz mnie tym :diabloti:
O ja uwielbiam filmy z egzorcyzmami :lol: Mimo, że po nich mam potem niezłe schizy i wszystkiego się boję :evil_lol::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martinee']Nie znosze takiego czegoś:diabloti::diabloti: wrzeszczące koleżanki potęgują mój strach :evil_lol:[/QUOTE]Mnie to smieszą takie osoby :evil_lol: Zawsze jak chwila grozy to ja robię buuuuum i wszyscy na mnie wtedy krzyczą, bo się wystraszyli:diabloti::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Feigned']durna nie fajna :evil_lol:
nie idz, to jak misja samobójcza :shake: :diabloti: ja chce na paranormal activity 2 jeszcze, bo podobno ma być niedługo[/QUOTE]
Paranormal Activity :loveu::loveu: Kocham to :diabloti:
Jak oglądałam - nie wydawał sie taki straszny, a potem zostałam z siostrą tak o 23-24 sama w wielkim domu bez bramy, była burza, światło sobie migotalo to mało się w gacie nie zesrałam :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='C&B']Paranormal Activity :loveu::loveu: Kocham to :diabloti:
Jak oglądałam - nie wydawał sie taki straszny, a potem zostałam z siostrą tak o 23-24 sama w wielkim domu bez bramy, była burza, światło sobie migotalo to mało się w gacie nie zesrałam :evil_lol:[/QUOTE]Też to lubię :p
ha ha świetne są po takich filmach schizy :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

mnie też, po chwili nieźle z niej wyłyśmy :evil_lol: ale w 1 chwili można zawału dostać :lol:
nooo 1 część była suuuuuuper, 2 też musi być fajna :cool3: a te zejście to serio takie se, bać sie bałam i o to chodziło :diabloti: ale film sam w sobie mógłby być lepszy, kasy nie warto wydawać ;p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Feigned']mnie też, po chwili nieźle z niej wyłyśmy :evil_lol: ale w 1 chwili można zawału dostać :lol:
nooo 1 część była suuuuuuper, 2 też musi być fajna :cool3: a te zejście to serio takie se, bać sie bałam i o to chodziło :diabloti: ale film sam w sobie mógłby być lepszy, kasy nie warto wydawać ;p[/QUOTE]To sobie w domu na kompie to obejrzę :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izabela124.'][B]Teraz przez was będę bała się z psem na podwórko wyjść, bo przypomniałam sobie te wszystkie filmy :lol::evil_lol::diabloti::shake: [/B][/QUOTE]
Dobrze, że mam wieczorny spacer już za sobą :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='C&B']Dobrze, że mam wieczorny spacer już za sobą :diabloti:[/QUOTE]Weź, nasz spacer trwał kilka minut, bo się bałam :evil_lol:

[quote name='M&S']Cześć Bobison:)

Ale nagadane..........[/QUOTE]Witaj :p

[quote name='Martinee']Wstawać śpiochy piękny dzień jest dziś :):shake::shake::shake: kogo ja oszukuje :( u nas pada i lipa[/QUOTE]Już od 8:35 nie śpię :eviltong: U nas też brzydka pogoda, ale nie pada

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...