Jump to content
Dogomania

Akizabo team- Bobik, Kiss, Indi


Izabela124.

Recommended Posts

  • Replies 32.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Izabela124.

    14000

  • taxelina

    1144

  • Sweet

    996

  • agaciaaa

    802

Przyszłam Ci to powiedzieć najszczerszą prawdę otóż...
Grzywacze, szczególnie łyse jakoś nigdy nie były dla mnie obiektem westchnień... owszem nie mówiłam że są brzydkie ale nigdy się nie rozczulałam, jakoś tak O były bo były ale kuźwa jak tak patrzę czasami na foty Kissa które dajesz na fejsie to muszę Ci powiedzieć że jest piękny, ta jego blond grzywa :loveu::loveu::loveu: aaa i jeszcze chciałam napisać że w wersji nieopalonej na skwarek podoba mi się znacznie bardziej :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='justysiek']też mi się podoba FLORYDA ale też FINLANDIA:)[/QUOTE]Tak na prawdę wszystkie są słodkie :loveu:

[quote name='magda_p_dg']ooooo jakie kochane, Florida jest THE BEST !!!!cudna!!!!!!

zdrówka dla Kissa życzymy i całuski ślemy

szkoda że was nie będzie w Katowicach, wybieram się poogladać ....[/QUOTE]Nio już Kisielek prawie zdrowy chociaż leki nadal dostaje. Ale już zaczyna mnie wkurzać ha ha Tzn już obudza się w nim jego ADHD :D
Mogłam zgłosić do tych Katowic, ale było już za późno. Może na jakiejś innej wystawie się poznamy :)

[quote name='jonQuilla']Przyszłam Ci to powiedzieć najszczerszą prawdę otóż...
Grzywacze, szczególnie łyse jakoś nigdy nie były dla mnie obiektem westchnień... owszem nie mówiłam że są brzydkie ale nigdy się nie rozczulałam, jakoś tak O były bo były ale kuźwa jak tak patrzę czasami na foty Kissa które dajesz na fejsie to muszę Ci powiedzieć że jest piękny, ta jego blond grzywa :loveu::loveu::loveu: aaa i jeszcze chciałam napisać że w wersji nieopalonej na skwarek podoba mi się znacznie bardziej :loveu:[/QUOTE]Ha ha ha jesteś kolejną osobą, która po poznaniu/zobaczeniu Kissa zmienia zdanie o grzywaczach. Bo przeciętny człowiek myśli, że łysy grzywacz to brzydal, a wcale tak nie jest :eviltong: Są i piękne egzemplarze. Może wybiorę się na jakąś wystawę nad Morze to jak będziesz miała wolne lub nockę to zapraszam, poznasz Kissa osobiście :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izabela124.']
Ha ha ha jesteś kolejną osobą, która po poznaniu/zobaczeniu Kissa zmienia zdanie o grzywaczach. Bo przeciętny człowiek myśli, że łysy grzywacz to brzydal, a wcale tak nie jest :eviltong: Są i piękne egzemplarze. Może wybiorę się na jakąś wystawę nad Morze to jak będziesz miała wolne lub nockę to zapraszam, poznasz Kissa osobiście :)[/QUOTE]

Ja bardzo chętnie bo nigdy nie macałam łysego psa ;) Gdzieś koło mojej roboty babka ma dwa grzywacze bo widziałam kilka razy ją gdzieś tam z nimi na spacerze ale nie jestem typem człeka, który leci macać obcego psa :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cavy']O matko moja jakie szczylki przesłodziutkie :loveu:[/QUOTE]Byłam z nimi 5 dni, namiziałam się ha ha ha

[quote name='jonQuilla']Ja bardzo chętnie bo nigdy nie macałam łysego psa ;) Gdzieś koło mojej roboty babka ma dwa grzywacze bo widziałam kilka razy ją gdzieś tam z nimi na spacerze ale nie jestem typem człeka, który leci macać obcego psa :evil_lol:[/QUOTE]Kiss nie przepada za macankiem, ale jak go przekupisz będzie Twój :D Taka krótko ścięta, jeden bok "łysy" Takie grzywacze mniej owłosione niż Kiss? Chyba wiem, która :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izabela124.']
Kiss nie przepada za macankiem, ale jak go przekupisz będzie Twój :D Taka krótko ścięta, jeden bok "łysy" Takie grzywacze mniej owłosione niż Kiss? Chyba wiem, która :D[/QUOTE]

Szczerze mówiąc nie wiem bo za każdym razem z daleka ją widziałam z tymi psiakami ale przy następnej okazji przyglądnę się :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla']Szczerze mówiąc nie wiem bo za każdym razem z daleka ją widziałam z tymi psiakami ale przy następnej okazji przyglądnę się :diabloti:[/QUOTE]Ha ha będziesz robiła za szpiega :D

[quote name='M&S']Łysy jest fajny i cieplutki;)[/QUOTE]Prawda :)

[quote name='Błyskotka']Świetne imiona :)[/QUOTE]Też mi się podobają :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla']niby wiem :) a czym zalazłaś za skórę?[/QUOTE]Bo wiesz, ja na ogól miła jestem i nie kłócę się bez powodu, ale jedna Pani bardzo nie lubi jak ktoś ma inne zdanie niż ona, a tak się złożyło, że ja miałam to się wkurzyła, dziwną konwersację ze mną prowadziła. A później usunęła mnie ze znajomych i zablokowała widzenie jej postów argumentując, że: Jestem bliską znajomą osoby, której ona bardzo nie lubi; nie jestem jej dobrą znajomą i nie musi mnie mieć w kontaktach (a ma ponad 2000 znajomych i na pewno wszystkich dobrze nie zna ha ha ha). To tak w skrócie. Ogólnie świat grzywaczy jest specyficzny i na pewno wiele osób mnie nie lubi, ze względu na to, że mam psa na współwłasność z osobą, która cicho nigdy nie siedzi i nie przymruża oka na wiele niepokojących spraw. Nikt mi w oczy opócz tej jednej nie powie, że mnie nie lubi, ale wiem, że tak jest. I liczyłam się z tym kupując Kissa :D Ale ja lubię "inne" towarzystwo odbiegające od normy ha ha

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...