Jump to content
Dogomania

Akizabo team- Bobik, Kiss, Indi


Izabela124.

Recommended Posts

  • Replies 32.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Izabela124.

    14000

  • taxelina

    1144

  • Sweet

    996

  • agaciaaa

    802

[quote name='C&B']Kiss nie wygrał? :mdleje:
chyba nie ma sensu jeździć na wystawy z ładnymi psami :roll:[/QUOTE]
dlatego mało co i kiedy jeżdżę :evil_lol: bo to szkoda kasy ... a wiem co mam w domu i dowartościowania nie potrzebuje ;) szczególnie jak sędziowie są od wszystkiego tylko wzorców nie znają ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Luzia']Albo na łonie dzikiej przyrody... [COLOR=#afeeee][SIZE=1]czyt. pole bawełny [/SIZE][/COLOR]:loveu: [/QUOTE]:evil_lol:

[quote name='Błyskotka']No konkurenci nie bardzo zasługują na te miano ale po tym co się dzieje na wystawach trzeba się wszystkiego spodziewać. Czekamy na wieści :)[/QUOTE]

[quote name='jamnicze']Zaciskamy kciuki :)[/QUOTE]

[quote name='Angi']3mam kciukasy![/QUOTE]

[quote name='Alicja']za niedzielny występ:kciuki:[/QUOTE]

[quote name='Pasia']Trzymam kciuki :)[/QUOTE]

[quote name='Luzia']Ja niestety też mogę tylko trzymać kciuki na odległość :( Seacik zdechł :shake:[/QUOTE]

[QUOTE=owczarek'ab;19946614]Powodzenia![/QUOTE]Dzięki za trzymanie kciuków!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='darii_iia']Ja już znam wynik i nie rozumiem wyboru sędziego. :roll:
Gratuluję doskonałej! :smile:[/QUOTE]

[quote name='Angi']to nam powiedz :-D[/QUOTE]

[quote name='C&B']Kiss nie wygrał? :mdleje:
chyba nie ma sensu jeździć na wystawy z ładnymi psami :roll:[/QUOTE]

[quote name='Ptysiak']Z tego co widzę to chyba masz rację....[/QUOTE]

[quote name='Vectra']dlatego mało co i kiedy jeżdżę :evil_lol: bo to szkoda kasy ... a wiem co mam w domu i dowartościowania nie potrzebuje ;-) szczególnie jak sędziowie są od wszystkiego tylko wzorców nie znają ;-)[/QUOTE]

[quote name='darii_iia']KISS Nasza-Sfora - dosk. II
;-)
wygrał ten pies [URL="http://www.chinesecrested.no/en/registry/102280/Denique+Amare+Rose+of+Silesia.html"][COLOR=#4444ff]klik[/COLOR][/URL]... :roll: a drugi konkurent nie dojechał.[/QUOTE]

[quote name='Ptysiak']Ten pies wygrał? Ja się chyba zupełnie nie znam na tej rasie bo mi się on nie podoba :roll:[/QUOTE]

[quote name='Iza.']każdemu podoba się coś innego ;-)[/QUOTE]

[QUOTE=owczarek'ab;19949422]Kiss i tak jest najładniejszy :eviltong:
A jak na MP?[/QUOTE]

[quote name='magdabroy']Przecież ten "czarnuch" jest paskudny :roll:[/QUOTE]

[quote name='justysiek']jak dla mnie to on jest w typie rasy, ale znawcą nie jestem.
Kiss jest b. ładny!
Iza gratuluje![/QUOTE]

[quote name='Luzia']Ja też w szoku jestem, ten murzyn bardzo mi się nie podoba :shake: Gdzie ta sędzina miała oczy? :lol:[/QUOTE]

[quote name='emdziolek']Sędzia kalosz...
Kiss jest o wiele ładniejszy od tego ciemnego psiaka.. no ale cóż... ;-)
Tak czy siak i tak gratuluje doskonałej ! :smile:[/QUOTE]

[quote name='Pasia']Gratuluje :smile:
Kiss jest o wiele ładniejszy od konkurenta[/QUOTE]

[quote name='mańka_']Gratulacje, nie ma co się przejmować ;-)[/QUOTE]

[quote name='Alicja']wystawa to licytacja hodowli ...nie ten przydomek , nie ten znajomek sędziego i doopa

Iza , spoko ;-)[/QUOTE]Niestety z wyborem sędzieny się nie dyskutuje :) Wystawa ogólnie fajnie zorganizowana, ale było strasznie zimno. Ciągle chodziłam w płaszczu a Kiss się trząs, z resztą inne łyse grzywacze też. Kiss na ringu pokazał się fantastycznie. Zero strachu, pięknie szedł, ogonek w górze :) Sędzinie bardzo się podobał, ale powiedziała, że mógłby mieć lepszy ruch, dlatego jego konkurent wygrał. No cóż, mam nadzieję, że innym razem wygramy, bo chce mu zrobić Młodzieżowego Championa :) Chyba do Kielc więcej się nie wybierzemy, bo nie mam zamiaru ani ja ani mój pies marznąć na wystawie. Tym, że Kiss przegrał nie tylko wy byliście zdziwieni. U współwłaścicielki Kissa była super. Szczeniaki boskie. Kiss się ich brzydził i ciągle od nich uciekał :evil_lol: U Izy też było bardzo fajnie :loveu: Buenosek z Kissem fantastycznie się dogadywali :loveu: Ogólnie weekend świetnie spędzony mimo, że bez wygranej. Ale medal srebrny mamy :lol: Zdjęcia robiłam, ale chyba nic fajnego nie wyszło. Szczeniaczków fotki później wstawię. Teraz lecę nadrabiać zaległości na forach i fejsie :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...