Jump to content
Dogomania

Rzeszów - III Rzeszowskie Zawody Obedience - 18.08.07


Atik

Recommended Posts

  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ładnie poszło :) Byłyśmy drugie w jedynce. Lokata co prawda niższa niż w Krakowie ale dla mnie to był nasz najlepszy start ze wszystkich dotychczasowych. Po raz pierwszy aura nam sprzyjała, wrażliwe na upały jest moje psiątko a tu miałyśmy chłodek :)
Agnisia, ciesze sie że sie wreszcie zdecydowałaś spróbować i że tak fajnie Wam poszło, jeśli dobrze kojarze to chyba na podium stanęłyście wraz z Dalmatynką? Gratuluje serdecznie i życze sukcesów w przyszłości.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='FigabaS']Ładnie poszło :) Byłyśmy drugie w jedynce. Lokata co prawda niższa niż w Krakowie ale dla mnie to był nasz najlepszy start ze wszystkich dotychczasowych. Po raz pierwszy aura nam sprzyjała, wrażliwe na upały jest moje psiątko a tu miałyśmy chłodek :)
Agnisia, ciesze sie że sie wreszcie zdecydowałaś spróbować i że tak fajnie Wam poszło, jeśli dobrze kojarze to chyba na podium stanęłyście wraz z Dalmatynką? Gratuluje serdecznie i życze sukcesów w przyszłości.[/quote]

Dziękujemy. Wam też gratuluję, drugie miejsce w jedynce to duży sukces!

Kim był ten pan, który zdobył pierwsze miejsce? Bo wyglądał na bardzo doświadczonego.

Link to comment
Share on other sites

Szczerze mówiąc ja nie wiem jaka była organizacja :lol: To moje pierwsze zawody i nie mam porównania, aczkolwiek nic się nie dłużyło, nie przeciągało, jak wszystko było zaplanowane tak też zostało zrealizowane.
Tylko ta okropna pogoda i deszcz, niestety zaraz po zakończeniu zerówki i ogłoszeniu lokat zebrałam się do domu i nie miałam okazji podziwiać zapewne świetnych psów z jednyki..
Zdjęć mam pare, ale są kiepskiej jakości, bo pogoda była fatalna, chciałam też nagrać filmiki, ale tylko Fajerek się załapał na film, później sobie odpuściłam, bo coraz bardziej zaczął padać deszcz.

Link to comment
Share on other sites

Guest Mrzewinska

[quote name='Dalmatynkaa']Szczerze mówiąc ja nie wiem jaka była organizacja :lol: To moje pierwsze zawody i nie mam porównania, [/quote]

Organizacja byla rewelacyjna, i atmosfera tez. Zawodnicy byli najwazniejsi.
Od lat tak zorganizowanych zawodow nie pamietam.

Zofia

Link to comment
Share on other sites

Mąz mówił, ze jeszcze tak fajnej organizacji nie widział! Z jego relacji, wydaje mi się że to były jedne z lepiej zorganizowanych zawodów na jakich był :)
Dalmatynka- możesz spokojnie wywalić występ Fajerka, obciach w pełnym zakresie :shake:

Link to comment
Share on other sites

Guest Mrzewinska

Ja na psie zawody jezdze od 30 lat i potwierdzam - wzorowa atmosfera, zawodnicy otoczeni opieka, i pelnym szacunkiem przez organizatorow - byli tam najwazniejsi i tak ma byc.

Zofia

PS - w moim odczuciu jako obserwatora - Foks byl jak wylaczony od poczatku, moze zle sie czul, nie wiem. W zerowce ON-ka poza konkurencja - mimo bledow, ktore bylyby bolesnie ukarane, gdyby to byl regulamin MS IPO na przyklad, szelciak - bardzo spokojny, ale nieslychanie rowny kontakt z przewodnikiem, tak pracowal, jaka powinna byc idea obedience, Feliks - mial chwile sliczne i chwile przedziwnego wylaczania sie. Nerwy przy pierwszym starcie?
Kolejnosc ok, ale w moim odczuciu co najmniej jeszcze jednemu z psow na miejscach od 4. do końca stawki wyzerowalabym takze chodzenie.
W "jedynce" brawo dla Bacy - wspaniala praca i wspaniale ze szedl pierwszy - wymusil przez to mniej tolerancji dla slabszych konkurentow. Zero tolerancji to jeszcze nie bylo, ale juz mniej:-))

Zofia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnisia =)']A ja na miejscu Toller-Foxa chciałabym obejrzeć swój występ, żeby zobaczyć jakie zrobiłam błędy.
Mi niestety kamera nie wytrzymała tego stresu... ;)[/quote]
Rzecz w tym ze my wiemy :razz: - młodemu nie chciało się ćwiczyć, stąd tak marny występ. :p
Dajemy sobie spokój z zawodami - może za rok.

Link to comment
Share on other sites

Miło słyszeć że organizacja była bardzo dobra, bo jakby nie było wpisali mnie w tą rubryczkę w katalogu :)

Zapraszam do oglądania galerii zdjęć z zawodów. Tutaj jest krótkie opowiadanie, moje spostrzeżenia co do zawodów (wiem że nie obiektywne :D)

[URL]http://www.barbesale.pl/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=54&mode=thread&order=0&thold=0[/URL]

w w/w linku są także odnośniki do pełnych wyników z zawodów i masy zdjęć:), ale jak komuś nie chcę się czytać moich wypocin to bezpośrednie linki:

Wyniki:
[URL]http://www.barbesale.pl/index.php?module=subjects&func=viewpage&pageid=141[/URL]

Zdjęcia:
[URL]http://www.barbesale.pl/index.php?module=subjects&func=viewpage&pageid=140[/URL]

Niestety do robienia zdjęć to warunki nie były zbyt dobre, szczególnie w czasie trwania "zerówki".

Jeśli ktoś by chciał swoich kilka zdjęć w trochę większej rozdzielczości i bez ramki to zapraszam na priv. Warunkiem umieszczenia kilku zdjęć na swojej stronie jest dodanie notki o autorze i adresu stronki (szczegóły na priv).

Zapraszam

PS: ewentualne błędy/literówki proszę zgłaszać

Link to comment
Share on other sites

BarbeSale piękne zdjęcia!!! Mój pies wygląda na ładniejszego niż jest w rzeczywistości ;).

Dalmatynka, czy Twój szelciak też nazywa się Feliks, czy to w galerii jest błąd?

[quote]Feliks - mial chwile sliczne i chwile przedziwnego wylaczania sie. Nerwy przy pierwszym starcie?
[/quote]
Chyba tak bo zestresowana byłam jak jeszcze nigdy. Poza tym nałożyło się jeszcze zmęczenie po zlocie Dogomaniaków z którego wróciliśmy dwa dni wcześniej, no i długa podróż na miejsce zawodów.

Link to comment
Share on other sites

Gratuluje wszystkim sukcesow, a szczegolnie Martynie i Fredkowi :cool3:
nie spodziewalabym sie(obserwujac go na naszych wspolnych spacerach :eviltong:), ze ten Twoj maly lisek jest taki karny :loveu:
[SIZE=1][B]___________________________________________

BarbeSale[/B] czy mi sie wydaje, czy mialam przyjemnosc spotkania Cie ze swoimi psiakami w sobote na rzeszowskich plantach w godzinach porannych?:lol: ja bylam na rolkach a wkolomnie biegala rozdarta beaglica :diabloti: ... przepraszam za offa[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa_17']Gratuluje wszystkim sukcesow, a szczegolnie Martynie i Fredkowi :cool3:
nie spodziewalabym sie(obserwujac go na naszych wspolnych spacerach :eviltong:), ze ten Twoj maly lisek jest taki karny :loveu:[/quote]
No, na spacerach to on potrafi mi dać w kość :oops:

[quote name='BarbeSale']faktycznie :) dziękuję za zwrócenie uwagi, zmieniłem na "Kumer" zgodnie z katalogiem, domniemam że "Fredi" to jakieś "domowe" imię?;][/quote]

Tak domowe, już z przyzwyczajenia mówię, że Fredi, bo rodowodowego imienia rzadko używam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewka i haker']ale to byly wasze pierwsze wiec nie warto sie poddawac pojedz na jeszcze jakies i potem zdecyduj
jesli moge spytac to ile mialas %?[/quote]
Drugie - pierwsze w Szwecji :diabloti: Tam ocena bdb (147 pkt - ale tam jest inaczej zupełnie, klasa 0 - czyli ich 1, ma inne elementy : np warowanie w grupie przez 2 min, trzymanie aportu, inne trochę chodzenie, przywołanie przez przeszkodę, itd)
Tu było 67 pkt.
Nie rzecz a punktach i ocenach (wbrew pozorom to się aż tak nie liczy dla mnie :cool3: ), tylko w tym że ja wiem jak on potrafi ćwiczyć, a na zawodach robi się z niego dętka. Wolałabym żeby wyleciał z dysk za 1 spapraną poważnie rzecz, ale ćwiczył ogólnie z zapałem, niż dostał db ale z zapałem robotnika po orce.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...