Jump to content
Dogomania

Rzeszów - III Rzeszowskie Zawody Obedience - 18.08.07


Atik

Recommended Posts

Związek Kynologiczny w Polsce Oddział w Rzeszowie, Oddziałowa Komisja Szkolenia zaprasza na

[CENTER][B]III Rzeszowskie Zawody Obedience w klasie 0, 1, 2, 3[/B][/CENTER]


Termin: 18 sierpnia 2007 r.
[U]Sędzia Zbigniew M i l e w s k i[/U]
Teren CWKS Resovia ul. Wyspiańskiego w Rzeszowie

Opłaty startowe – klasa 0 – 30zł, klasa 1, 2, 3 – 40 zł.

Wpłaty na konto [B]PKO BP I Oddział Rzeszów 75 1020 4391 0000 6802 0002 0230[/B]
lub w dniu zawodów.
[B][CENTER]
Zgłoszenia do 10 s i e r p n i a !!![/CENTER]
[/B]

Fax /174/ 85 05 252 lub mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] , [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

PROSIMY SKORZYSTAĆ Z DRUKU ZGŁOSZENIA NA ZAWODY, UMIESZCZONEGO NA STRONIE [URL="http://www.zkwp.rzeszow.pl/"]www.zkwp.rzeszow.pl[/URL]

Szczegółowy harmonogram zawodów zostanie stworzony na podstawie ilości zgłoszeń i podany przed zawodami na oddziałowej stronie internetowej.
Organizator zastrzega możliwość przedłużenia zawodów dla klas 2 i 3 na 19 sierpnia w przypadku dużej ilości zgłoszonych zawodników do klas 0 i 1.

[U]Informacje - Agnieszka Pierga 0 600 305 298[/U]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

W zerówce, w zerówce ;)
Na 1 zdecydowanie za wcześnie, pytanie czy nie za wcześnie nawet na 0, ale z drugiej strony zależy nam żeby się oswoił z samą atmosferą zawodów, nawet jakby miał wylecieć z dysk. A i tak będziemy na wystawie odbywającej się dnia następnego- niech ma zatem zaprawę :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Toller-Fox']W zerówce, w zerówce ;)
Na 1 zdecydowanie za wcześnie, pytanie czy nie za wcześnie nawet na 0, ale z drugiej strony zależy nam żeby się oswoił z samą atmosferą zawodów, nawet jakby miał wylecieć z dysk. A i tak będziemy na wystawie odbywającej się dnia następnego- niech ma zatem zaprawę :cool3:[/quote]

My też chyba będziemy i też będzie to nasz deniut. Cel mam dokładnie taki sam jak Ty :). Jeszcze mamy kilka dni do namysłu.

FigabaS dzięki. Roztargniona byłam i nie zauważyłam.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

W imieniu organizatorów chcę poinformować o zmianie miejsca zawodów.

Zawody odbędą się na stadionie LKS Przybyszówka. Mapka dojazdowa do pobrania ze strony związkowej oddziału: [URL="http://www.zkwp.rzeszow.pl"]www.zkwp.rzeszow.pl[/URL]

Stadion znajduje się na trasie wylotowej na Kraków. Postaramy się przed skrętem na stadion postawić znak informujący o zawodach.

Link to comment
Share on other sites

Chciałam bardzo pogratulować Dalmatynce, byliście świetni, dużo lepsi od nas i naprawde zasłóżyliście na to II miejsce.

Bardzo miło było mi poznać Toller-Fox'a z Fire. Wam też należą się gratulacje.

Dalmatynkaa, mogę się spytać o rok rodzenia? Ciekawi mnie to ze wzglądu na najmłodszego uczestnika :).

Link to comment
Share on other sites

Agnisia dzięki, ja jednak uważam, że II miejsce wam się należało, macie z Feliksem świetny kontakt i bardzo przyjemnie było patrzeć na waszą pracę.

[QUOTE]
Dalmatynkaa, mogę się spytać o rok rodzenia?
[/QUOTE]
1992.

[QUOTE]My? My byliśmy tragiczni :shake:. Poszło koszmarnie.[/QUOTE]
Koszmarnie? :crazyeye: Jak na 10-miesięcznego psa poszło wam bardzo fajnie, mój w tym wieku nie umiał nawet zostawać w miejscu na 1 minute ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dalmatynkaa']Agnisia dzięki, ja jednak uważam, że II miejsce wam się należało, macie z Feliksem świetny kontakt i bardzo przyjemnie było patrzeć na waszą pracę.[/quote]

Jak dla mnie to Felek poszedł beznadziejnie. Wiem na co go stać. Z drugiej strony facet ma już 7 lat, a szkolimy się dopiero od pół roku. Zobaczymy jak pójdzie nam następnym razem.

Jedzie ktoś z Was do Łodzi 22.09?

Link to comment
Share on other sites

Zawody, jak zwykle w Rzeszowie, były bardzo fajne, warto korzystać z możliwości udziału w psich zmaganiach właśnie tam :) O nas, zawodników, zadbano lepiej niż można było oczekiwać - wszelkie informacje pojawiały sie gdzie trzeba i na czas, dokładnie wiadomo było gdzie i jak dojechać, była gorąca kiełbaska i napoje, oryginalne pucharki i fajne upominki a na zakończenie rozłożono tor agilitowych przeszkód gdzie psy miały okazje zrelaksować sie i odprężyć. To chyba była najlepsza nagroda dla czworonożnych zawodników :) Sympatyczni gospodarze zasłużyli na wielkie brawa i podziękowania za cały trud włożony w organizacje tych zawodów.

Link to comment
Share on other sites

Zgadzam się, też byłam zaskoczona tak znakomitą organizocją.
Szkoda, że nie zostałm do zakończenia i rozłożenia toru.

FigabaS Ty masz takiego płowego kundelka i startowałaś w Krakowie?

[quote]A macie jakieś zdjęcia, filmy? :p[/quote]
Niestety moja kamera zacięła się dokładnie w momęcie, kiedy przekroczyłam linię ringu. Zdjęcia mam tylko z wręczania nagród i to też marne. Mój kamerzysta (jak to fajnie brzmi :)) podczas mojego startu był zajęty naprawianiem kamery (nieudanym) i nie pomyślał o robierniu zdjęć.

Link to comment
Share on other sites

Startowałam w Krakowie ale nie z tą Figusią o której myślisz, tamta była z Warszawy a my Krakowianki jesteśmy. Ja mam taką czarną labeczke :)
Nathaniel, po ringu chodził pan z aparatem i robił zdjęcia, pewnie będą za jakiś czas na stronie oddziału rzeszowskiego, może na portalu obedience czy psach sportowych. Tylko trzeba troszke poczekać :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...