Jump to content
Dogomania

Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś


jonQuilla

Recommended Posts

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B][COLOR=Black]Mamuś,[/COLOR] królik bez rodowodu jakiego znam zwie się Teodor i poniosę konsekwencje posiadania takowego :diabloti:

[COLOR=Black]Monia,[/COLOR] witaj! :)
teraz wszystko jasne skąd się wzięły te rozpieprzone łapy...chyba przesadziłam ze słownictwem, zaraz zapewne będę zgłoszona do admina za przeklinanie :roll:

[COLOR=Black]Oluś, [/COLOR]jestem od wczoraj mistrzem zacierania śladów z krwi...mogłabym zasztyletować kogoś i nikt by mi nie udowodnił mordu także jeśli potrzebujesz kogoś do sprzątnięcia chałupy to jedno piwo i jestem do Twej dyspozycji :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B][COLOR=Black]
Chita,[/COLOR] fakt to dzielna sunia....dzisiaj już skacze i biega jakby nigdy nic. Nie kuleje w ogóle na tą łapkę, sam wet był w wielkim szoku jak ją zobaczył dzisiaj gdy poszłyśmy na zastrzyk. Pytał się mnie czy na pewno to jest ten sam pies bo w ogóle nie widać po niej żeby coś z łapą miała :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]




[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Ja wiem jedno ---> TĘPI SĄ WŚRÓD NAS :multi:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg89']ŚWINIA :P Tępi to są wiesz kto :P [/QUOTE]
Gdzie?? :lookarou:
Wiem :p

[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B][COLOR=Black]Monia,[/COLOR] witaj! :smile:
teraz wszystko jasne skąd się wzięły te rozpieprzone łapy...chyba przesadziłam ze słownictwem, zaraz zapewne będę zgłoszona do admina za przeklinanie :roll:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]
Raport pójdzie :shake:.
Te łapy to dziwny zbieg okoliczności...

[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B][COLOR=Black]Oluś, [/COLOR]jestem od wczoraj mistrzem zacierania śladów z krwi...mogłabym zasztyletować kogoś i nikt by mi nie udowodnił mordu także jeśli potrzebujesz kogoś do sprzątnięcia chałupy to jedno piwo i jestem do Twej dyspozycji :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]
Ja Ci dam dwa :multi:. Do sprzątnięcia został tylko przedpokój w czerwone kropki :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B]oj ...Twój post na pewno do raportu pójdzie :diabloti:[/B][/COLOR][/QUOTE]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]nie mogę się w sumie doczekać, jeszcze nigdy nikt na mnie nie skarżył :multi:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='*Monia*']
Raport pójdzie :shake:.
Te łapy to dziwny zbieg okoliczności...
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]
gdybyśmy żyli w średniowieczu to można byłoby spalić na stosie za czary a tak to dupa :roll:[/B][/COLOR][/FONT]

Ja Ci dam dwa :multi:. Do sprzątnięcia został tylko przedpokój w czerwone kropki :razz:[/QUOTE]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]ok, już lecę :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='WeronikaM'][URL]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC04402.jpg?t=1281531383[/URL]
słodziak :loveu:

Salsunia biedactwo, zycze oby szybko się zagoiło , dla pozostałej dwójki także :)[/QUOTE]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]dziękujemy :)
Salsa się bardzo ładnie zachowuje i to mnie cieszy.[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Obaczyłam fotę łapki i Ci powiem że to wcale nie takie małe piwo. Poważnie to wygląda.
Salsa pewnie śmiga na tej łapie jak przecinak...

Że sie tak skromnie zapytam... o co halo z tym rodowodem królików? Mój Eryk to też Eryk a nie jakiś arystokrata.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda25']Obaczyłam fotę łapki i Ci powiem że to wcale nie takie małe piwo. Poważnie to wygląda.
Salsa pewnie śmiga na tej łapie jak przecinak...

Że sie tak skromnie zapytam... o co halo z tym rodowodem królików? Mój Eryk to też Eryk a nie jakiś arystokrata.[/QUOTE]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Śmiga i nawet nie widać że coś jej dolega :stupid:

A co do królika to chodzi o to że gdy u pani MADE IN AFRICA pojawił się temat o r=r i wypowiedziałam się w tej kwestii to wytknięte mi zostało że mój jaśnie książę pan długouchy pindolasy króliś został kupiony w sklepie zoologicznym i nie jest rodowodowy ani także zaadoptowany zatem jestem osobą niegodną do tego by wstawiać się za r=r.[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]gdybyśmy żyli w średniowieczu to można byłoby spalić na stosie za czary a tak to dupa :roll:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]
Czasami mam wrażenie że jednak żyjemy w średniowieczu :roll:

[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]ok, już lecę :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]
Na miotle? :crazyeye:
Zaraz TZa do sklepu po piwo wyślę :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*Monia*']Czasami mam wrażenie że jednak żyjemy w średniowieczu :roll:

[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]czyli możemy spalić na stosie? :multi::multi:[/B][/FONT][/COLOR]

Na miotle? :crazyeye:
Zaraz TZa do sklepu po piwo wyślę :cool3:[/QUOTE]

[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]jestem nowoczesna i poruszam się na odkurzaczu ;)
niech kupi więcej bo dwa to jednak ciut mało :evil_lol:
[/B][/FONT][/COLOR]
[quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B]bosh ...ty niegodna :diabloti:

[COLOR=Olive][FONT=Georgia]:oops::oops: [/FONT][/COLOR]

Max też był bez rodowodu :diabloti:[/B][/COLOR][/QUOTE]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]i widzisz też należysz do kręgu zUa :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[I][B][url]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC04386.jpg?t=1281531381[/url]

co un taki garbaty?

uuuuuuuu bidno Salsaaa...łaczymy sie w bólu po mielismy podobnie ale jakies 2 miechy temu...dzis rano jeno wet za duzo pazura obciął a krefff sie lała jak z kranu..pan dohtór sie zestresował bo troszku głosa podniosłam hihihi....po czym leciał po sprzet zeby zatamowac i przesiał gdzieś nozyce wiec musiał nowe z paczki wyciagac a te były do sprzedazy hihih przeznaczone hihih

buziam;-)[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzolandia'][I][B][URL]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC04386.jpg?t=1281531381[/URL]

co un taki garbaty?

uuuuuuuu bidno Salsaaa...łaczymy sie w bólu po mielismy podobnie ale jakies 2 miechy temu...dzis rano jeno wet za duzo pazura obciął a krefff sie lała jak z kranu..pan dohtór sie zestresował bo troszku głosa podniosłam hihihi....po czym leciał po sprzet zeby zatamowac i przesiał gdzieś nozyce wiec musiał nowe z paczki wyciagac a te były do sprzedazy hihih przeznaczone hihih

buziam;-)[/B][/I][/QUOTE]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]odpisałam na tego posta i nie wysłałam :evil_lol::evil_lol:

[/B][B]nie wiem czemu jest garbaty ale pajączka już zamówiłam :)

zgromiłaś pana doktora wzrokiem i się chłop nie mógł już ogarnąć :diabloti:
ja sama obcinam pazury Salsie więc jeśli coś spieprzę to mogę jedynie do siebie mieć pretensje ;)
[/B][/COLOR][/FONT]
[quote name='Magda25']Czytałam nenene wątek pewniej OSOBY... Jak grochem o sciane, baba swoje, dziad swoje... Nie dociera, może trzeba komiks narysować ?[/QUOTE]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Miła lektura nieprawdaż? ;)
Niestety odnoszę wrażenie że komiks także byłby zbyt mało przejrzysty w tym przypadku :evil_lol:


dzisiaj siedziałam gdzieś tam i jakieś chłopaki słuchały cały czas tego w aucie, teraz chodzi mi po głowie :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
[/B][/COLOR][/FONT][video=youtube;ibjxJdC3xVs]http://www.youtube.com/watch?v=ibjxJdC3xVs[/video]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda25']Hahahaha Dostałam od kumpla linka do tego filmiku. Ryczałam ze śmiechu![/QUOTE]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]taa ;)
onaaa robi loda mu bo umi
robi loda mu bo lubi to
robi loda mu jakie to piękne jest
że ona robi loda mu bo umiii
robi loda mu bo lubi to
robi loda mu a wokół kwitną bzy

:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]czyli możemy spalić na stosie? :multi::multi:[/B][/FONT][/COLOR][/QUOTE]
takkkk :multi:

[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]jestem nowoczesna i poruszam się na odkurzaczu ;-)
niech kupi więcej bo dwa to jednak ciut mało :evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR][/QUOTE]
odkurzanie też by się u nas przydało, bo od rana Shina sporo kudłów zgubiła :cool1:
za późno, poszedł spać mrucząc że pies się wykrwawi do rana...

[quote name='Magda25']Jak grochem o sciane[/QUOTE]
U nas się mawia "mówić do słupa a słup jak d..."

Nie mam podłączonych głośników, jutro sobie posłucham :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*Monia*']takkkk :multi:

odkurzanie też by się u nas przydało, bo od rana Shina sporo kudłów zgubiła :cool1:
za późno, poszedł spać mrucząc że pies się wykrwawi do rana...

U nas się mawia "mówić do słupa a słup jak d..."

Nie mam podłączonych głośników, jutro sobie posłucham :lol:[/QUOTE]
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]
dziewczyno przywracasz mi wiarę w ludzi :multi: chociaż Ty jedna jeszcze nie poszłaś spać :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]jutro z samego rana usypię stosik na podwórzu ;) niektórzy pewnie by spytali z czego, z jakiej ilości środków i 10 razy spytaliby co mam zamiar spalić :evil_lol:

jeśli faktycznie pies Ci się wykrwawi to możesz Tą Osobę pozwać za spowodowanie śmierci psa :diabloti:
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Nie śpię, bo przez Ciebie wlazłam na youtube i oglądam sobie filmiki bez głosu :evil_lol:
A kto Ci pomoże rozpalić? :razz: Bo wiesz, mój TZ bardzo lubi ogniska i ostatnio po jego genialnym pomyśle ogniska nad Wisłą miałam wszystko pogryzione przez komary a on był wielce szczęśliwy że spalił drzewo które przypłynęło do niego z daleka po tym jak rzeka wylała :stupid:.

Tak, będę mogła domagać się zadośćuczynienia za doznane krzywdy :multi:

Idę zapalić bo ostatnio jakaś niedopalona chodzę. A Shina jak tylko otworzę balkon tak się rozpędza że hamuje na barierkach. Ciekawa jestem co by było jak bym drzwi od balkonu zamknęła zanim zdąży próg przekroczyć :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*Monia*']Nie śpię, bo przez Ciebie wlazłam na youtube i oglądam sobie filmiki bez głosu :evil_lol:
A kto Ci pomoże rozpalić? :razz: Bo wiesz, mój TZ bardzo lubi ogniska i ostatnio po jego genialnym pomyśle ogniska nad Wisłą miałam wszystko pogryzione przez komary a on był wielce szczęśliwy że spalił drzewo które przypłynęło do niego z daleka po tym jak rzeka wylała :stupid:.
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]
a mama Ci nie mówiła że nie wolno z piromanami się zadawać? :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
ktoś sobie posadził drzewo po tym jak spłodził syna i wybudował dom, drzewo porwała woda a Twój TŻ je spalił i się cieszył...brutalny :shake:
[/B][/COLOR][/FONT]
Tak, będę mogła domagać się zadośćuczynienia za doznane krzywdy :multi:

Idę zapalić bo ostatnio jakaś niedopalona chodzę. A Shina jak tylko otworzę balkon tak się rozpędza że hamuje na barierkach. Ciekawa jestem co by było jak bym drzwi od balkonu zamknęła zanim zdąży próg przekroczyć :diabloti:[/QUOTE]

[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]a tam zamknięcie drzwi, ciekawe co by było gdyby w barierce jakaś większa dziura była :diabloti:

wymiękło mi się już w nocy :evil_lol:
[/B][/FONT][/COLOR]
[quote name='Obama']AAAA nie działa mi cytowanie.Czy tu zawsze na tym forum coś musi nawalać??:roll::eviltong:

Filmik dramat:crazyeye::cool3:[/QUOTE]

[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]chyba musi, taki urok tego forum że każdemu coś musi nie działać :roll:

a tam od razu dramat :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:




***
Pięknie mi się dzień zaczął od jajecznicy :loveu:
Przylazł chwilę po 6 do mnie na podwórko okoliczny pijus z psem...jazgotliwy, mały kretyn. Pijus zasiadł i pił sobie piwko a kundel ujadał jak powalony. Zazwyczaj jestem w stanie przeleżeć i powtórnie usnąć ale dzisiaj mam gorszy dzień, dopadł mnie syndrom dnia wczorajszego i nie wytrzymałam. Poszłam do kuchni, wzięłam dwa jajka i rzuciłam najpierw w psa a potem w kolesia. Oba rzuty były nie trafione bo robiłam to z ukrycia ale wystarczająco bliskie celu żeby facet się wkurzył i zaczął wyzywać po czym wstał i poszedł ogródkami na drugie podwórko a ja wróciłam do spania. :multi:
[/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...