Jump to content
Dogomania

Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś


jonQuilla

Recommended Posts

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Navy][B]moge go zjeść ...moge ...moge....:modla: :modla:
[URL]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC01261.jpg?t=1277633475[/URL][/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]

:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]ta to błagalne spojrzenie mówi samo za siebie

[/B][/FONT][/COLOR][quote name='deer_1987']A jak tam plec krolika? zostal chlopcem?

Piekna ma ta mordke, i kolor takiej kawy z mlekiem :)[/QUOTE]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]pisałam już kilka razy że na 100% jest chłopem, widziałam wielokrotnie wacka kiedy próbował uprawiać sex z moją ręką bądź nogą :evil_lol:
jajek natomiast nie widziałam ani nie wyczułam bo nie sprawdzam mu podwozia ani nie macam, on nie lubi jak się go jakoś przewraca i toleruje jedynie dotykanie górnej wierzchni, denerwuje się jak próbuję go pogłaskać pod brodą ;) póki co mnie nie ugryzł ani razu i chcę aby tak zostało więc nie robię tego czego nie lubi


[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[url]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC04234.jpg?t=1277563334[/url]
[url]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC04241.jpg?t=1277563395[/url] wiedziałam, że w końcu nadejdzie dzień, w którym Salsa i Teoś zakończą żywot, bo ich Pańcia zamorduje ich:diabloti:

[url]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC01261.jpg?t=1277633475[/url] mogę w końcu zjeść ten pasztet? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]
Tak, lubi zabierać mu marchew a najlepsze jest to że jak daję jej bezpośrednio marchew to owszem zje ale nie tak chętnie jak tą Teodorową. :stupid:[/B][/COLOR][/FONT]
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]koniec ;)[/B][/FONT][/COLOR][/QUOTE]bo ta marchew teodorkowa pachnie teodorkiem a to już PRAWIE jak skosztowanie odrobinki teodorka!:evil_lol::evil_lol:
ta fota z błagalnym wzrokiem genialna! dokładnie-sępienie o kąsek pasztecika:diabloti:
nic dziwnego-teodor jest słodki;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla']:
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]pisałam już kilka razy że na 100% jest chłopem, widziałam wielokrotnie wacka kiedy próbował uprawiać sex z moją ręką bądź nogą :evil_lol:
jajek natomiast nie widziałam ani nie wyczułam bo nie sprawdzam mu podwozia ani nie macam, on nie lubi jak się go jakoś przewraca i toleruje jedynie dotykanie górnej wierzchni, denerwuje się jak próbuję go pogłaskać pod brodą ;) póki co mnie nie ugryzł ani razu i chcę aby tak zostało więc nie robię tego czego nie lubi
[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]
Edytowalas post i dodalas odp dla mnie i nie widzialam :D

Znam samiczki co kopuluja tez :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B]Max jak się go kiciało pod bródką to boxował :)[/B][/COLOR][/QUOTE]

[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]no to miałaś boxera w domu ;)[/B][/FONT][/COLOR]

[quote name='Izabela124.'][URL]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC04234.jpg?t=1277563334[/URL]
[URL]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC04241.jpg?t=1277563395[/URL] wiedziałam, że w końcu nadejdzie dzień, w którym Salsa i Teoś zakończą żywot, bo ich Pańcia zamorduje ich:diabloti:

[URL]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC01261.jpg?t=1277633475[/URL] mogę w końcu zjeść ten pasztet? :cool3:[/QUOTE]

[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]i tak długo ich przy życiu trzymałam ;) pies 3 lata a królik pół roku :evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR]

[quote name='zaba14'][URL]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC01248.jpg?t=1277633390[/URL]

jaki maślak!! daj mi ją!! :) jest cudna :D za to moją wredotę oddam Cie i dopłacę <lol>[/QUOTE]

[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Dopłaty nie chcę, zamieniam się od razu ;)
Po kilku dniach doceniłabyś swoją wredotę i przeklinała dzień, w którym postanowiłaś ją wymienić :diabloti:[/B][/FONT][/COLOR]
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Salsa tylko w domu jest maślaczkiem kochanym, wychodząc z nią na spacer trzeba mieć oczy i uszy szeroko otwarte bo niestety inne psy i ludzie są źli. Ona boi się w zasadzie wszystkiego i jeśli ktoś bądź coś wydaje jej się za duże, za szybkie, za gwałtowne, za hałaśliwe to zaczyna się bronić. Na ulice bez kagańca nie ma szans wyjść a i w namordniku czasami potrafi wyskoczyć choć już rzadko bo cały czas ćwiczymy.
Męczące jest posiadanie psa z agresywnymi zachowaniami, idąc na spacer muszę myśleć gdzie nie będzie ludzi albo gdzie ich będzie mało ale żeby miejsce było takie cobym miała dobrą widoczność na teren.


[/B][/FONT][/COLOR] [quote name='wejherstaff'][URL]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC01288.jpg?t=1277633725[/URL]

Teodor Wspaniały :D

Jak ja go kocham :loveu::loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]

[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]:) to chociaż Ty go kochasz
mnie dziś obudził o 4 w nocy i rzucał metalową miseczką po klatce a potem jak ją zabrałam to zaczął drapać i gryźć kraty :splat: a ostatnio już był taki spokój nocami
[/B][/FONT][/COLOR]
[quote name='chita']Salsa z tymi swoimi oczami jak u kota ze Shreka moglaby spokojnie zebrac na ulicy i zarabiac fortune:evil_lol:[/QUOTE]

[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]to jest dobry pomysł :) muszę to przemyśleć...niedługo będzie jarmark dominikański więc jakbym ją postawiła na Długiej w gdańsku to by pewnie troszkę zebrała kasy :evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR]

[quote name='agaga21']bo ta marchew teodorkowa pachnie teodorkiem a to już PRAWIE jak skosztowanie odrobinki teodorka!:evil_lol::evil_lol:
ta fota z błagalnym wzrokiem genialna! dokładnie-sępienie o kąsek pasztecika:diabloti:
nic dziwnego-teodor jest słodki;)[/QUOTE]

[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]pewnie masz racje :evil_lol:
jakiś czas temu przy sprzątaniu wyrzuciłam z klatki na podłogę niedojedzony kawałek kapusty pekińskiej ;) odwróciłam się na chwilę i gdy chciałam go podnieść to nie było a ruda się oblizywała :evil_lol:
[/B][/FONT][/COLOR]
[quote name='deer_1987']Edytowalas post i dodalas odp dla mnie i nie widzialam :D

Znam samiczki co kopuluja tez :D[/QUOTE]

[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]jakbyś przeczytała uważnie to byś wiedziała że nie o samą kopulację mi chodziło tylko o to że widziałam jego penisa[/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][/FONT][/COLOR]

[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]:) to chociaż Ty go kochasz
mnie dziś obudził o 4 w nocy i rzucał metalową miseczką po klatce a potem jak ją zabrałam to zaczął drapać i gryźć kraty :splat: a ostatnio już był taki spokój nocami
[/B][/FONT][/COLOR]


[COLOR=Olive][FONT=Georgia][/FONT][/COLOR][/QUOTE]

No to wiesz co znaczy mies szczenie staffika w domu :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
a razy 7 :crazyeye: :cool3::cool3::cool3: Jest BOSKO ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maks i Spark']Dzień dobry w poniedziałek słoneczny:)[/QUOTE]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]witamy :loveu:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='wejherstaff']No to wiesz co znaczy mies szczenie staffika w domu :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
a razy 7 :crazyeye: :cool3::cool3::cool3: Jest BOSKO ;)[/QUOTE]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]:evil_lol: hahaha...no to pięknie :glaszcze: trzymaj się ;)
ale już niedługo maluchy pójdą do nowych domów a także nie będą się już budzić w środku nocy a ja zostanę z królikiem, który najbardziej aktywny jest późnym wieczorem i wczesnym rankiem :mdleje: co też mnie skusiło żeby wziąć sobie takiego egoistę do domu :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]
mnie dziś obudził o 4 w nocy i rzucał metalową miseczką po klatce a potem jak ją zabrałam to zaczął drapać i gryźć kraty :splat: a ostatnio już był taki spokój nocami
[/B][/FONT][/COLOR]
[/QUOTE]
Myślałam, ze tylko mój szurnięty królik tak się zachowuje:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]no to miałaś boxera w domu ;)[/B][/FONT][/COLOR]
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]jakbyś przeczytała uważnie to byś wiedziała że nie o samą kopulację mi chodziło tylko o to że widziałam jego penisa[/B][/FONT][/COLOR][/QUOTE]
Nie znam polskich sloganow jak wacek :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maks i Spark']Mniłość;):evil_lol:[/QUOTE]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]... jest ślepa :evil_lol:
[/B][/COLOR][/FONT]
[quote name='Kaja10014']Myślałam, ze tylko mój szurnięty królik tak się zachowuje:evil_lol:[/QUOTE]

[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]nie, raczej wszyscy właściciele królików mają podobne doświadczenia :evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR]

[quote name='Maks i Spark']Hello słonecznym popołudniem:)[/QUOTE]

[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]witam witam :):loveu:[/B][/FONT][/COLOR]

[quote name='olekg89']Noo popatrzcie wielka zagramaniczna się znalazła pare lat po drugiej stronie morza i już języka polskiego zapomniała.Śmiechu warte ,żenada.

Hejka Żonkilku:)[/QUOTE]

[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]cześć :multi:[/B][/FONT][/COLOR]
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]siostrzeńcu wdeeeech i wyyyydeeeech (powtarzaj tą czynność wielokrotnie) ;):evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR]

[quote name='Vectra']Nie wiem o co chodzi , ale Deer tu raportuje posty , że ją obrażacie ...
Więc moja prośba - nie karmić trolla :)[/QUOTE]

[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]:hmmmm:[/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21']a tak a'propos punktów, to może ktos się domyśla, co oznaczają punkty REPUTACJI? ta czarna gwiazdka obok raportowania? te reputacyjne to też jakies karniaki czy wręcz przeciwnie i na co one, bo dostałam takie i mnie to dręczy:evil_lol:[/QUOTE]
[FONT=Arial][COLOR=Navy][B]
jak czarna to szwarc charakter :diabloti::evil_lol:

:roll:a ja se nacisłam i coś mi napisało o 10 :roll::cool3:
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']Nie drap się po głowie, bo pchły przepłoszysz , masz być grzeczna , bo Deer tak chce :diabloti:[/QUOTE]
wypraszam to sobie do autorki watku nie mam nic.

[quote name='agaga21']a tak a'propos punktów, to może ktos się domyśla, co oznaczają punkty REPUTACJI? ta czarna gwiazdka obok raportowania? te reputacyjne to też jakies karniaki czy wręcz przeciwnie i na co one, bo dostałam takie i mnie to dręczy:evil_lol:[/QUOTE]
jak klikam przy Twoim poscie to mam

Co sądzisz o poście agaga21?
[LIST]
[*] Zatwierdzam
[*] Nie zgadzam się
[/LIST]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']Nie drap się po głowie, bo pchły przepłoszysz , masz być grzeczna , bo Deer tak chce :diabloti:[/QUOTE]

[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]racja, gdzie one sobie pójdą jak je wypłoszę ze swojej czupryny ;)
skoro tak chce to tak będzie :cool3:
[/B][/FONT][/COLOR]
[quote name='agaga21']a tak a'propos punktów, to może ktos się domyśla, co oznaczają punkty REPUTACJI? ta czarna gwiazdka obok raportowania? te reputacyjne to też jakies karniaki czy wręcz przeciwnie i na co one, bo dostałam takie i mnie to dręczy:evil_lol:[/QUOTE]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]a gdzie to można znaleźć bo ja nawet nie wiem o co chodzi <ciemniaczka> :evil_lol:

już wiem - dodane po chwili [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...