Jump to content
Dogomania

Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś


jonQuilla

Recommended Posts

[I][B]Witanko:loveu:[/B][/I]

[I][B]idz na wystawe i se zobocz jak sie ONKI wystawio to zrozumiesz :diabloti::diabloti:[/B][/I]
[I][B]nigdy w zyciu :evil_lol: albo se poszukej na necie hihihih[/B][/I]

[I][B]ojjj to ty sadystka jezdes ...bezjajecznego chopa jej sie zachciewo :cool3::cool3:[/B][/I]

[I][B]buziowanko wieczorne :loveu:[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bianka19']No chyba ja też , ale mam jeszcze sporo czasu do namyślenia , bo nie chcę mieć dwóch psów na raz tylko jednego..:p
Bo jeszcze goldeny mi się podobają , więc już nie wiem sama :shake:[/QUOTE]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]na pewno będziesz zadowolona ze swojego wyboru jakikolwiek by on nie był :)[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='Ewcia38']Dzisiaj tu pogaduchy wirtualne:user::user::user:[/QUOTE]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]wcale nie ;):evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='Bartiśkowa_'][U][URL]http://img5.imageshack.us/img5/6451/addams2.jpg[/URL][/U] Podobna do Lenki :evil_lol:

Witamyy[/QUOTE]
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]
wręcz identyczny

cześć :loveu::multi:[/B][/COLOR][/FONT]


[quote name='zuzolandia'][I][B]Witanko:loveu:[/B][/I]

[I][B]idz na wystawe i se zobocz jak sie ONKI wystawio to zrozumiesz :diabloti::diabloti:[/B][/I]
[I][B]nigdy w zyciu :evil_lol: albo se poszukej na necie hihihih[/B][/I]

[I][B]ojjj to ty sadystka jezdes ...bezjajecznego chopa jej sie zachciewo :cool3::cool3:[/B][/I]

[I][B]buziowanko wieczorne :loveu:[/B][/I][/QUOTE]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]hej :loveu::multi:
a z ciekawości sobie zaraz poszukam gdzieś w sieci :)
na wystawy nie jest mi po drodze, nawet nie wiem czy coś się odbywa w mojej okolicy :evil_lol:
no wiesz skoro jeden mój pies jest pozbawiony kobiecości to drugi będzie musiał być pozbawiony męskości...nie może być równych i równiejszych :evil_lol::evil_lol:

buźka :loveu:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='WeronikaM']może foty byś dodała ???? :cool3:[/QUOTE]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]nie mam :eviltong:
miałam w planie wykorzystać dzisiejszy wolny dzień na zrobienie zdjęć ale siostra podrzuciła mi Zuzkę do pilnowania i takim sposobem plany się pozmieniały :)[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='Cavy']A tu to jak zwykle nagadane, a fot nie widać. :evil_lol:[/QUOTE]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]co zrobić, takie życie :niewiem:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]nie mam
miałam w planie wykorzystać dzisiejszy wolny dzień na zrobienie zdjęć ale siostra podrzuciła mi Zuzkę do pilnowania i takim sposobem plany się pozmieniały[/QUOTE]

no to na co czekasz :evil_lol:
idziesz na spacerek, w jedną rękę smycz, w drugą aparat, komórka i pstrykasz psinkę dla nas :loveu:

(zawsze możesz też porobić foty w domu, jeśli na spacerze ci się nie chce:diabloti:)

w każdym razie [U]czekamy na fotki[/U] !!! :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WeronikaM']no to na co czekasz :evil_lol:
idziesz na spacerek, w jedną rękę smycz, w drugą aparat, komórka i pstrykasz psinkę dla nas :loveu:

(zawsze możesz też porobić foty w domu, jeśli na spacerze ci się nie chce:diabloti:)

w każdym razie [U]czekamy na fotki[/U] !!! :cool1:[/QUOTE]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]zdjęć z domu nie lubię i raczej rzadko je robię :eviltong:
na spacerach kiedy nie spuszczam Salsy też nie chce mi się robić zdjęć :)
a gdyby była normalna to dzisiaj by poszła na spacer jak szłam z Zuzią ale Salsa ma różne dziwne akcje i pchanie wózka + prowadzenie Salsy na smyczy to niedobre połączenie :shake:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]
najprędzej foty będą w weekend tak jak zresztą przeważnie ;)[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[I][B]no tak....w tym wypadku uciachane jojka sa uzasadnionym wyborem :diabloti:[/B][/I]

[I][B]wiesz ja mialam okazje kilka razy widziec wystawiane onki akurat przy briardzim ringu :angryy:....choc to smiesznie wygląda wystawiającym brie do smiechu nie było :evil_lol::evil_lol:[/B][/I]

[I][B]to trza było dziewczynce foty porobic :eviltong:[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzolandia'][I][B]no tak....w tym wypadku uciachane jojka sa uzasadnionym wyborem :diabloti:[/B][/I]

[I][B]wiesz ja mialam okazje kilka razy widziec wystawiane onki akurat przy briardzim ringu :angryy:....choc to smiesznie wygląda wystawiającym brie do smiechu nie było :evil_lol::evil_lol:[/B][/I]

[I][B]to trza było dziewczynce foty porobic :eviltong:[/B][/I][/QUOTE]
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]
oglądnęłam filmiki różne ale i tak nie kumam o co chodzi :evil_lol::evil_lol: musiałabym porównać z innymi psami :)
pokrótce możesz napisać o co chodzi? :hmmmm:

wzięłam aparat ale Zuza zaraz zasnęła, mogłam przyrodę pofocić ale pogoda do dupy i nie chciało mi się nawet wyjmować aparatu :evil_lol:


dodane:
już wiem o co chodzi :multi::multi:
o te to że druga osoba biega poza ringiem i piszczy zabawkami czy coś tam innego robi ;)
tylko zastanawiam się jaki to ma cel? [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]:hmmmm:

dodane ponownie ;)
i to też już wiem jaki to ma cel
[/B][/COLOR][/FONT][QUOTE]Mój Pies 6.2006
Rozmowa z Iwoną i Markiem Strzeleckimi
"PP : Dlaczego wystawianie owczarków niemieckich tak bardzo różni się od pokazywania na ringu innych ras"
"Marek Strzelecki : Za wzglądu na bardzo wydatny, posuwisty ruch owczarki niemieckie powinno się prezentować na bardzo obszernych ringach o dobrej nawierzchni i regularnych kształtach. Na świecie zwykło się prezentować owczarki w podobny sposób: pies biegnie przed przewodnikiem na wyciągniętej smyczy gdyż tak najlepiej prezentuje prace kończyn i grzbietu. Owczarki biegają na ringu zazwyczaj dłużej niż inne rasy, ponieważ wtedy można ocenić ich kondycje. Sukces w duzej mierze zależy od umiejętności przedstawienia walorów psa.... "[/QUOTE][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]

jak mówiłam nigdy nie interesowałam się wystawami i jest to dla mnie czarna magia :) i zapewne tak zostanie bo ten temat mnie nie pociąga
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzolandia'][I][B]noooo..jeszcze wyją wrzeszczą gwizdają machają rekami :diabloti:[/B][/I]

[I][B]pewnie po to zeby jak najlepiej sie ON zaprezentował w biegu ..[/B][/I]
[I][B]uszy postawione grzbiet wyprezony doopa na ziemi i pelne skupienie na pysku :cool3: ...a inni dostawają szału :diabloti:[/B][/I][/QUOTE]
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]
na jednym filmiku widziałam także jak są tratowani ludzie stojący dookoła przez osobę "piszczącą"...porażka :evil_lol::evil_lol:
w takie cyrki to ja tym bardziej bawić się bym nie bawiła :)
chcę psa do towarzystwa, z którym będę mogła pobawić się we frisbee może nico bardziej poważnie :)[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]zdjęć z domu nie lubię i raczej rzadko je robię
na spacerach kiedy nie spuszczam Salsy też nie chce mi się robić zdjęć
a gdyby była normalna to dzisiaj by poszła na spacer jak szłam z Zuzią ale Salsa ma różne dziwne akcje i pchanie wózka + prowadzenie Salsy na smyczy to niedobre połączenie
najprędzej foty będą w weekend tak jak zresztą przeważnie [/QUOTE]
ok ;) ...............

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE][quote name='WeronikaM']ok ;) ...............[/QUOTE]

[quote name='deer_1987']No to poczekamy do weekendu ;)[/QUOTE][/QUOTE]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]mam dla Was niespodziewajkę ;)[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='agbar']ONKa ci sie zachciewa?...eeee....nie lubie ...ale jak musisz to se miej:diabloti:
Pozdrawiam cieplusio wychalajac sie zza mgly;)[/QUOTE]

[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]u mnie też mgła więc również wychylam się zza niej ;)
nie wiem czy muszę i nie wiem czy miejnę go ale chcę ;) :evil_lol:



***
niespodziewajka...domowe foty :eviltong:


[/B][/FONT][/COLOR] [IMG]http://images8.fotosik.pl/125/ea7291a43bc62050.jpg[/IMG]

[IMG]http://images6.fotosik.pl/567/2f5d1e009a7b6d2c.jpg[/IMG]

[IMG]http://images8.fotosik.pl/125/22b98603229a68bd.jpg[/IMG]

[IMG]http://images6.fotosik.pl/567/ecfa2dde16c7ec8c.jpg[/IMG]

[IMG]http://images8.fotosik.pl/125/41e0bf3bfed71552.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Cześć ciocia:multi:
Dzisiaj śpie na stojąco :roll: Do nocy oglądałam Housa :oops::evil_lol: I teraz chodzę na maxa niewyspana i przymulona...:p

Genialna fota :loveu:
[url]http://images8.fotosik.pl/125/41e0bf3bfed71552.jpg[/url]

Widze że foty zaczęłaś podpisywać... trzeba sie zabezpieczać

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania!']Są fotki :multi:

Na tych robionych z bliska widać jak czoło jej się marszczy :loveu:
A ostatnie jest świetne :lol:

No nie spodziewałam się, że będziesz dla nas taka dobra i wrzucisz dzisiaj zdjęcia :evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]
jakby nie patrzeć mam całkiem dobre serce ;)
i doceńcie moje wysiłki :evil_lol:

swoją drogą rozumiem że w takim razie w weekend jestem zwolniona z dodawania tutaj zdjęć :eviltong:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='Magda25']Cześć ciocia:multi:
Dzisiaj śpie na stojąco Do nocy oglądałam Housa :evil_lol: I teraz chodzę na maxa niewyspana i przymulona...

Genialna fota :loveu:
[URL]http://images8.fotosik.pl/125/41e0bf3bfed71552.jpg[/URL]

Widze że foty zaczęłaś podpisywać... trzeba sie zabezpieczać[/QUOTE]

[COLOR=Olive][B][FONT=Georgia]cześć Madzia :loveu::multi:
ja w nocy oglądałam "Amerykańskie Ciacho", bez szału ale nie spodziewałam się...fajny taki do oglądnięcia, polecam :)

ta fota jest akurat stara, znalazłam gdzieś na dysku :eviltong:
a foty owszem bo nie chciałabym ich znaleźć gdzieś w sieci :mad:
[/FONT][/B][/COLOR]
[quote name='Mqrtynq']Hej. :hand:
[URL]http://images6.fotosik.pl/567/2f5d1e009a7b6d2c.jpg[/URL] co tam za przysmak trzymasz, że ona się tak oblizuje ? :cool3:[/QUOTE]
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]
cześć :loveu::multi:
ziewała :)[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='doma0905'][I][B]Hej .![/B] :bye:[/I]

[I]Dawno nas tu nie było ;- ([/I]
[I]Przepraszamy .![/I]

[I]Fotki cudnee :loveu:[/I]
[I]NIe mogę się na nie napatrzeć :loveu:[/I][/QUOTE]

[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]cześć :loveu::multi:
nie wiem czy wybaczam... musiałabyś zdać ustny i pisemny egzamin z tego co tutaj się działo podczas Twojej nieobecności :) :evil_lol:

dzięki :cool3:
[/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...