Jump to content
Dogomania

Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś


jonQuilla

Recommended Posts

[quote name='jonQuilla']



[FONT=Georgia][COLOR=olive][/COLOR][/FONT]

[B][FONT=Georgia][COLOR=olive]tego kwiopijcy nie znam :roll:[/COLOR][/FONT][/B]
[B][FONT=Georgia][COLOR=olive]Pattinsonowi też bym nie posłała ale Gigandet'owi (ten co grał Jamesa) czemu nie :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B]

[/QUOTE]
[I][B]to Ci go przedstawie :diabloti: ja juz miałam tę przyjemnosć :diabloti::diabloti:[/B][/I]

[IMG]http://i36.tinypic.com/erzl8m.jpg[/IMG]

[I][B]HENRY FITZROY[/B][/I] :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shel']Ja też pojechałam dopiero jak zaczęło boleć i oto efekty :lol: Następna wizyta jak zacznie boleć XDD[/QUOTE]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]ja do jakichkolwiek lekarzy się nie garnę :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='Magda25']A różne takie Lepiej nie wiedzieć haha bo podobno im mniej sie wie, tym lepiej sie śpi. Ja też do końca nie wiem [/QUOTE]

[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]podobno tak :)
może pracujesz w tajnych służbach i nawet o tym nie wiesz :diabloti::evil_lol:
[/B][/FONT][/COLOR]
[quote name='zuzolandia'][I][B]to Ci go przedstawie :diabloti: ja juz miałam tę przyjemnosć :diabloti::diabloti:[/B][/I]

[IMG]http://i36.tinypic.com/erzl8m.jpg[/IMG]

[I][B]HENRY FITZROY[/B][/I] :eviltong:[/QUOTE]
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]
cześć Henry, to ja Kaśka....eeee no wiesz Żonkilowa :razz::evil_lol:
a teraz kolego nie czytaj :)


ładny chłopaczek, dzięki ZyzkoFruzka że mi go przedstawiłaś :cool3:[/B][/COLOR][/FONT]


[quote name='Ania!']Robi się tu coraz ciekawiej :evil_lol:[/QUOTE]

[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]:evil_lol::evil_lol: zaczynasz czuć tą słodkawą woń wampirzą? :evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR]
[QUOTE]
[quote name='zuzolandia'][I][B]wlasnie GO oglądam na AXN ...mmmrrrrrrrr:loveu::loveu:[/B][/I][/QUOTE]

[quote name='Ania!']No to sobie też włączyłam :multi::multi:[/QUOTE][/QUOTE][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B] mój tv się zepsuł w wakacje :placz: i od tamtej pory nie oglądam prawie nic bo w drugim pokoju nie lubie siedzieć :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='deer_1987']a pogoda pewnie nie na zdjecia Salsy?[/QUOTE]
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]
pogoda jest ładna, dzisiaj nawet słonko się wychyla ale ja nie mam kiedy focić...pisałam wcześniej :eviltong:




***
mam takie głupie pytanie ale jestem zdesperowana :evil_lol::evil_lol:

czy ktoś tutaj jest dobry z matematyki i mógłby mi rozwiązać trzy zadania? [/B][/COLOR][/FONT]
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]konkretniej chodzi o:
- własność funkcji
- funkcje kwadratowe
- wyrażenia wymierne
o rozwiązanie zadań poprosiła mnie koleżanka, kończąca szkołę drogą internetową...a że jej mądry TŻ usiadł na laptopa i popsuł tak ona została pozbawiona komputera i nie może wykonać tej pracy domowej ani im jej przesłać i poprosiła mnie o pomoc z tym że ja owszem w szkole jako tako to kumałam ale rozwiązywałam to z zeszytem w ręku, a teraz jak patrzę na te liczby to nie wiele mi mówią :oops:
część zeszytów ostatnio wyrzuciłam a część oddałam kuzynowi uczącemu się do matury więc nawet nie mam skąd czerpać podstaw, jakiś zadań na których mogłabym się wzorować
więc błagam jeśli ktoś się zna na tych tam ww. to POMOCYYYYY :evil_lol:


[/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deer_1987']Ja bym miala kiedy ale za oknem mgla :([/QUOTE]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]u mnie dziś piękne słońce a ja w pracy :placz:
[/B][/COLOR][/FONT]
[quote name='Maks i Spark']Witanko słoneczne :lol::loveu:

A.[/QUOTE]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]witam :loveu:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='Ania!']Nie chce nic mówić ale to [B]TWOJA WINA :evil_lol:[/B][/QUOTE]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]obwąchałam się i nie stwierdzam żebym słodko pachniała :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Co wy za bzdety w tej telewizji oglądacie:-o


a na funkcjach to ja się nie znam :cool1: sory:oops:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]jakie bzdety :angryy: nie znasz się :eviltong::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='doma0905']haj .! :bluepaw:

My z rewizją .:evil_lol:

Mamy pytanko ...
Ile teraz Salsa ma lat .?
i Kiciuś . ? :eviltong:


[B]ZAPRASZAMY WSZYSTKICH DO BINKOWEJ GALERI .! :p[/B][/QUOTE]

[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]cześć :loveu::multi:

dokładnie nie wiem ile Salsa miała kiedy do mnie trafiła, oceniona została na pół roku wtedy więc gdzieś w grudniu/styczniu walnie jej trójeczka :eviltong:
a Kizia Mizia? zabij mnie, nie mam pojęcia kiedy kuzyn go przytachał do domu...ale wydaje mi się że z 6 albo 7 lat temu
[/B][/FONT][/COLOR]
[quote name='Tengusia']przyszlam sie przywitac :hand: z matematyki bylam dobra ale podobnie jak ty z zeszytem w reku teraz to nie wiele bym zdzialala :oops:[/QUOTE]

[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]to ja przyszłam Cię przywitać :loveu:
ehh...taka ta matematyka, każdy ją wymazuje z pamięci :evil_lol:
[/B][/FONT][/COLOR]
[quote name='Lucky.']Hejj .
Ładnie ci teraz ! :loveu:[/QUOTE]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]cześć :multi::loveu:

dzięki [/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]jakie bzdety :angryy: nie znasz się :eviltong::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][/COLOR][/FONT][/QUOTE]
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Ja się nie znam? Ja? Pffffffff:obrazic:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Ja się nie znam? Ja? Pffffffff:obrazic:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]
a pewnie że się nie znasz :diabloti:
i nie zadzieraj tego nocha tak do nieba bo gołębie kusisz :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mqrtynq']Hej. :multi:[/QUOTE]
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]
cześć :multi::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='akira']hey ;] co słychać?[/QUOTE]
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]
witam :multi::loveu:

u nas wszystko dobrze, ja dzisiaj cały dzień byłam w pracy :shake: ponad 9h, nie pamiętam kiedy ostatnio tyle czasu w pracy byłam :evil_lol: najwyraźniej się odzwyczaiłam bo jestem zmęczona i o 17 w robocie myślałam że zasnę na stojąco :roll:
zaraz idę spać, Salsa też już śpi...zresztą kiedy ona w domu nie śpi :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla']
[B][FONT=Georgia][COLOR=Olive]cześć :multi::loveu:[/COLOR][/FONT][/B]



[B][FONT=Georgia][COLOR=Olive]witam :multi::loveu:[/COLOR][/FONT][/B]

[B][FONT=Georgia][COLOR=Olive]u nas wszystko dobrze, ja dzisiaj cały dzień byłam w pracy :shake: ponad 9h, nie pamiętam kiedy ostatnio tyle czasu w pracy byłam :evil_lol: najwyraźniej się odzwyczaiłam bo jestem zmęczona i o 17 w robocie myślałam że zasnę na stojąco :roll:[/COLOR][/FONT][/B]
[B][FONT=Georgia][COLOR=Olive]zaraz idę spać, Salsa też już śpi...zresztą kiedy ona w domu nie śpi :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/QUOTE]

Ty byłaś ponad 9 a mi zdarza się być ponad 11h....wykańcza to...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...