Jump to content
Dogomania

Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś


jonQuilla

Recommended Posts

[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Popadaj - pozwalam:diabloti:

Co kujesz?[/B][/COLOR][/FONT][/quote]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]to popadłam ;) :eviltong:
ściany ;) :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:multi::multi::multi:podobje się Mnie :loveu::loveu:

[URL]http://img443.imageshack.us/img443/5804/dsc02890xj2.jpg[/URL]
[/B][/COLOR][/FONT][/quote]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]taa zdecydowanie popadłam ;) :evil_lol::evil_lol::evil_lol:


[/B][/COLOR][/FONT][quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]żonkilowa!!!! :scream_3:

co ci sie stało we włosy :diabloti::diabloti::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]ała? ;) :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
[FONT=Georgia][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]
:) ał nie ściskaj tak mocno bo mi oka wyskoczą :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]


[CENTER][IMG]http://www.pic4ever.com/images/7.gif[/IMG]


[/CENTER]
[quote name='evaxon']hejkaaa:multi:
włoski extra!!!! swietnie wygladasz w nich:cool3:

[SIZE=1][COLOR=paleturquoise]lizus lizus lizus lizus ze mnie:evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/quote]

[quote name='evaxon']hejkaaa:multi:
włoski extra!!!! swietnie wygladasz w nich:cool3:

[SIZE=1][COLOR=paleturquoise]lizus lizus lizus lizus ze mnie:evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/quote]



[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]wazelina party x2 [IMG]http://www.pic4ever.com/images/gigglesmile.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mia_mia']witam u Salsika:p dawno nas nie bylo ale odzyskalam net i nadrabiam zaleglosci:cool3:[/quote]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]:multi::multi::multi: cześć

za wiele nie straciłaś u Nas bo komputer nadal obrażony na aparat i nie chce się z nim połączyć :angryy:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='evaxon']hejkaaa:multi:
włoski extra!!!! swietnie wygladasz w nich
[SIZE=1][COLOR=paleturquoise]lizus lizus lizus lizus ze mnie:evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/quote]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]podoba mi się to lizustwo...i to że podwójne także :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
cześć :) :multi:
[/B][/COLOR][/FONT]
[quote name='clockwork'][CENTER][IMG]http://www.pic4ever.com/images/7.gif[/IMG]

[/CENTER]
[/quote]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]łojoj....ale wpadka :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='evaxon']goopia... dogo sie zacielo[/quote]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]nie tłumacz się...wiem że to nie to było przyczyną ;) :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork'][CENTER][IMG]http://www.pic4ever.com/images/7.gif[/IMG]


[/CENTER]
[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:crazyeye::crazyeye:łoj łoj łoj ...co Ty mojej dziecku zrobilaś :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]




[FONT=Arial][COLOR=Red][B][COLOR=Blue]wazelina party x2 [/COLOR][FONT=Verdana][IMG]http://www.pic4ever.com/images/gigglesmile.gif[/IMG][/FONT][/B][FONT=Verdana][COLOR=Black][/quote][/COLOR][/FONT][B]

wazelina ślizg :roll::evil_lol:

[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']
[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:crazyeye::crazyeye:łoj łoj łoj ...co Ty mojej dziecku zrobilaś :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

[FONT=Georgia][COLOR=Olive]wessała mnie do środka do Madzi :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT]
[/B][/COLOR][/FONT][B]
[COLOR=Red] wazelina ślizg :roll::evil_lol:[/COLOR]
[/B][/quote]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]gwarantowany poślizg :eviltong:[/B][/COLOR][/FONT]

[IMG]http://eapteka.krakow.pl/os/catalog/images/w/wazelina_kosm.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Red][B][FONT=Georgia][COLOR=Olive]wessała mnie do środka do Madzi :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/COLOR][/FONT]
[/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Red][B]
:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: a mówi że ma fałdeczki po czekoladzie :razz::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]
:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: a mówi że ma fałdeczki po czekoladzie :razz::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]
może po czekoladzie też ale jak tak wessowuje wszystkich do siebie do środeczka to ja to zostawiam bez komentarza :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Ale masz grzywkę!!!:cool2::loveu::lol:

Ludzie w grzywami są fajni.:ylsuper::evil_lol:
[SIZE=1](powiedziała ta, co se grzywkę ledwie tydzien temu ścięła):evil_lol:[/SIZE]
Nie ma to jak walnąć grzywą o kant kuli.:ylsuper::lol:

Yyy,dobra, idę spać bo coś ględzę.:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B]Cześć Siostro poranną porą:evil_lol:[/B][/COLOR][/quote]
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]
wieczorne powitanie Emi siostrzyczko :evil_lol: :multi::multi::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='AśkaK']Ale masz grzywkę!!!:cool2::loveu::lol:

Ludzie w grzywami są fajni.
[SIZE=1](powiedziała ta, co se grzywkę ledwie tydzien temu ścięła)[/SIZE]
Nie ma to jak walnąć grzywą o kant kuli.

Yyy,dobra, idę spać bo coś ględzę.[/quote]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Hej Asiu :) :multi::multi:

masz rację ludzie w grzywkach są the best :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
[/B][/COLOR][/FONT]


[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:hand: witaj porannie Moja wessana :roll::evil_lol: Córeczko :loveu::loveu::loveu:


a ja nie mogę mieć grzywki bo mi nawet 1cm wpada do oków :roll::evil_lol:
[/B][/COLOR][/FONT][/quote]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]witam z głębi Madzi :evil_lol::evil_lol: :multi::multi:


Mamuś to gdzie Ty masz oka? ;) :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][/FONT][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]witam z głębi Madzi :evil_lol::evil_lol: :multi::multi:

[FONT=Arial][COLOR=Red]oooo moja głębinowa Córeczka ;)[/COLOR][/FONT]


Mamuś to gdzie Ty masz oka? ;) :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]no normalnie w oczkodołkach :roll::oops: ino żem taka przewrażliwiona :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]witam z głębi Madzi :evil_lol::evil_lol: :multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]
:hmmmm: ....................................... :niewiem:



dobereczek narcyzku :roll::loveu::loveu: ić do tej szkoły .... wszyscy ićcie se z kompów bo ja sie nie moge do pracy wybrać...:evil_lol::evil_lol:



EDIT:
aaaaaaaaaaaaaaaa z głębi mnie bom cie wessała [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:splat:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:oops:
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...