Jump to content
Dogomania

Basenji w potrzebie


chicken

Recommended Posts

domu szuka taki psiaczek - moim zdaniem ma coś z basenji ;) - przebywa już w dt

[IMG]http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/48081_577627658932611_1712576770_n.jpg[/IMG]
NESTEA.
Właścicielka Bardzo Imponujących Uszu.
Krewna psów rasy: podenco z Ibizy.
1,5 - roczna. Wesoła. Urokliwa.
Z czarną plamą w życiorysie: kilka miesięcy spędzonych w schronisku.
... Spragniona kontaktu z ludźmi. Ufna, mimo wcześniejszych złych przejść.
Lubiąca psie towarzystwo i wspólne szaleństwa.
Zawsze skora do zabaw, z zapałem aportująca nawet wielkie kłody drewna.
Bardzo bystra.

Pozna miłą rodzinę na lat kilkanaście.
W celu wspólnego zamieszkania.
Na dobre i na złe.
Gwarantuje psią wierność - taką aż do grobowej deski.
I pokocha - tak jak pies, który zaznał już w życiu niedoli i poniewierki.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 430
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 3 months later...

Zajrzyjcie w link:
[url]http://ogloszenia.trojmiasto.pl/zgubione-znalezione/czarno-bialy-basenji-ogl6858081.html[/url]

Może ktos kojarzy, co to za piesek....
Jest tez zdjęcie, ale dosyc mizerne (robione chyba z balkonu, piesek ma opuszczony ogon).
czy ktos słyszał o zaginięciu czarno-białego baska?

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4][B][U][SIZE=3]Przekochana, piękna, niespelna dwuletnia suczka basenji szuka nowego domu:[/SIZE][/U]

RUDA
[/B][/SIZE](IRMA from Ameba FCI) – female, ur. 28.08.2011
F: CH. Abothere`s Adunbi ♥ M: CH. Afreya Hanacek Bajunga

Suczka rasy basenji bardzo przyjazna wobec ludzi, w tym dzieci, i innych psów. Przekochana. Cudowna. Wychowała się z drugim psem rasy basenji i jest zsocjalizowana. Uwielbia gonitwy i zabawy, a przy tym jest bardzo przymilna. Lubi być blisko ludzi i innych psów. Nie dominuje w stadzie. Jest przeurocza i jej nowy właściciel zakocha się w niej od pierwszego wejrzenia.
Ze względu na swój pierwotny instynkt jednak nie powinna być puszczana luzem na nieznanym lub nieogrodzonym terenie. Interesuje się ptactwem domowym i potrafi urządzić za nim gonitwę.
Ma wszystkie niezbędne szczepienia i nie została wysterylizowana. Pierwszą ruję miała w grudniu 2012 roku. Nie była wystawiana, po prostu wychowywała się w domu miłośników tej rasy. Ze względów losowych - wyjazd za granicę obecnego właściciela, dokąd nie może zabrać jej ze sobą – poszukuje się dla niej nowego domu, gdzie będzie kochana równie mocno jak w dotychczasowym. Wychowała się w bloku i chodziła na długie spacery. Uwielbia przebywać na dworze i byłaby również szczęśliwa gdyby trafiła do domu, gdzie miałaby wybieg, byleby zabezpieczyć teren przed ewentualną ucieczką.

Ze wzgledu na wyjazd za granicę na dwa lata, dokad nie moge zabrać ze sobą psów, zmuszona jestem się z nimi roztać. Bardzo zależy mi, żeby Ruda trafiła do właściwych ludzi, kochających zwierzęta i je rozumiejących. Pomóżcie znaleźć jej nowy ciepły dom.

Kontakt: [email][email protected][/email]

PS Nie potrafię wstawic zdjeć, wiec wyslę mailem dla zaiteresowanych. Chyba, że ktoś podpowie jak to zrobić.

Link to comment
Share on other sites

Witam. Pisałam przez kilka dni maile z właścicielką suni i rozmawiałam z jej opiekunem. Przedstawiłam warunki jakie mamy. Jesteśmy zdecydowani na sunię a właścicielka zdecydowała się na nas:) Znamy rasę, jej charakter od około 3 lat, na wystawach rozmawiamy z właścicielami i hodowcami basenji. Planowaliśmy drugiego psa, braliśmy pod uwagę basenji albo drugą akitę (te dwie rasy jako nieliczne odpowiadają nam) a w tym wypadku jeśli możemy to chcemy pomóc:-) Przedwczoraj rozmawiałam z opiekunem suni. Pan ma się jeszcze z nami kontaktować, podobają mu się nasze warunki ale jeszcze jego znajomi się zastanawiają nad sunią więc czekamy na kontakt.

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem jeszcze kiedy sunia do nas przybędzie. Z opiekunem suni uzgodniliśmy, że sam przywiezie ją do nas ze względu na to, że nasze auto wymaga sporego remont ale wczoraj dowiedziałam się, że stan zdrowia opiekuna suni jest nieciekawy, był w szpitalu i nie może się przemęczać więc teraz sama szukam transportu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...