Jump to content
Dogomania

Chojnice 29.07.2007 CAC


simbik

Recommended Posts

  • Replies 93
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

witam
mam pytanie o ktorej przyjecha na wystawe jak przed nami sa sedziowane ok 40 psów innej rasy i dopiero zaczynaja sie yorki
czy ok 12 starczy czy nie bedzie za pozno jest moze ktos z oodziału chojnic zeby pomógł na kotra przyjecha byłabym wdzieczna chodzi mi o 3 grupe Yorkshire terrier

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=5]BIS !!![/SIZE][/B]

[B][SIZE=3]1.[COLOR=red]QUEENI OF NIGHT Arktogea - [COLOR=black]S[/COLOR][COLOR=black]iberan[/COLOR] [COLOR=black]Husky :loveu: :loveu: :loveu: Wielkie Gratulacje dla Włascicieli :multi: [/COLOR][/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3]2.Mops - wl.Pani Małgorzata Supronowicz[/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3]3.Owczarek Niemiecki - wł. nie wiem [/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3]Gratulacje dla Wszystkich wygranych i tych bardzej i tych mniej ;) ;) ;) [/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie pękam z dumy!!!!!!!!!! Dziś miała swój debiut wystawowy suczka z mojej hodowli, pokazana w klasie pośredniej labradorka RUTH Matrix zaszalała - [COLOR=Red]CWC, NDSwR, BOB i BOG II !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [COLOR=Black]Dowiedziałam sie wieczorem - nadal jestem w szoku! Bardzo chcę podziękować właścicielce za nauczenie i wystawienie suni - może przeczyta:) Bardzo proszę o fotki jeśli ktoś ma :)[/COLOR][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basik']Słuchajcie pękam z dumy!!!!!!!!!! Dziś miała swój debiut wystawowy suczka z mojej hodowli, pokazana w klasie pośredniej labradorka RUTH Matrix zaszalała - [COLOR=red]CWC, NDSwR, BOB i BOG II !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [COLOR=black]Dowiedziałam sie wieczorem - nadal jestem w szoku! Bardzo chcę podziękować właścicielce za nauczenie i wystawienie suni - może przeczyta:) Bardzo proszę o fotki jeśli ktoś ma :)[/COLOR][/COLOR][/quote]


Basiu Gratulacje!!:multi:

Link to comment
Share on other sites

Ja właśnie też wróciłem z CHOJNIC, Dostałem BOB i najlepszy junior. Każdy z piesków coś dostał i przywiozłem puchary od sponsorów. Pogoda słoneczna choć chłodna ale taka najlepsza dla psów. Na finałach niebyłem bo mam złe połączenie więc lepszy szybki powrot nizeli nocleg na dworcu w połowie drogi. Gratulacja dla finalistów BISa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś'][I][B]ja byłam na wystawie ale jako obserwator :)
głównie to w Beaglach i Jackach siedziałam :loveu::loveu:

wszystkim gratuluję :) szkoda tylko że nie było Rogza ani Red Dingo :-([/B][/I][/quote]

proszę o wyniki beagli :)

Link to comment
Share on other sites

[I][B]tyle wiem :[/B][/I]

[B]PSY[/B]
[U]Kl.młodzieży[/U]
1.LARES CONTE Cantabella
2.[B]GRUNWALD z Chojniczanki[/B]
3.[B]BILLY z Tucholskiego Boru[/B]
4.READY Topaz Złocisty

[U]Kl.pośrednia[/U]
1.BLOCK Bi Guru , [B]NPwR, BOB[/B]

BAYLI Vanila Sky
[B]DART TOM PACK z Gangu Tutich[/B]
EDI Big White

[U]Kl.otwarta[/U]
ARAMIS Ambroży
OCTAVO Akson

[B]SUKI[/B]
[U]Kl.młodzieży[/U]
BIZETTA Ambroży
BONNY z Tucholskiego Boru
DARLING Rodzina Asteriksa
IGA Kujawski Czar
LENA VICKINGUE Cantabella
RIKA Topaz Złocisty

[U]Kl.pośrednia[/U]
1.Lyndex CHAOS
2.[B]BUNGEE Ambroży[/B]

[U]Kl.otwarta[/U]
1.FURIA z Wiatrem Gna, [B]NSwR[/B]
2.EYRA Dan-Lu
3.[B]BLANCA Berkelejka[/B]
4.[B]CRAZY TRUE ANGEL Beguelle[/B]

[U]Kl.użytkowa[/U]
CHANTAL Weinlinie

Link to comment
Share on other sites

Wystawa w chojnicach dla nas bardzo udana i pod względem pogody i pod względem wyników.
Moja czarna pudelka [SIZE=4][COLOR=blue]Miss Negry od Lalanki [SIZE=2][COLOR=#000000]występująca w klasie pośredniej otrzymuje [SIZE=4][COLOR=blue]CWC , NDSwR,BOB oraz BOG-III :multi: :multi: :multi: [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE]
[COLOR=black][/COLOR]
Mam pytanie ,czy posiada ktos fotki z wyboru grupy IX?????????????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='skubi']bognik, i gdzie te zdjęcia? :lol: Może załapał się jakis Bearded Collie???[/quote]
Widziałam bearded'a ale na początku jak przyjechałam w 'biegu', nie zdążyłam ufocić ...

Pomniejszę to wstawię zdjęcia ;)

Gratulacje dla wszystkich!!! :multi: :multi: :multi:

Tata mojej Lhary - Ti La Shu Jowo Azurowa Amhara [B]CWC[/B], [B]NPwR[/B], [B]BOB[/B] :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...