Jump to content
Dogomania

Oddam Pieska - piesek ma dom


gerberka

Recommended Posts

[quote name='rotek_']gerberka, sorki ze nie wstawiłam zdjęć...
...ostatnio ciężko u mnie było z czasem....
teraz będe trzymać kciuki za mała

aha możesz napisac do [B]Anashar[/B]a on ma strone internetową z adopcją Owczrków niemieckich...poproś go o umieszczenie szczeniora...[/quote]
Nie ma sprawy, najwazniejsze, ze sie udalo. Teraz na pewno ma wieksze szanse. To jest mezczyzna, wiec tez moze latwiej bedzie mu znalezc domek:roll:
Sprobuje napisac do Anashara, dzieki za kontakt, ja tu naprawde nikogo nie znam:-(

Link to comment
Share on other sites

Witajcie, nie odzywalam sie bo moj maluch w niedziele znalazl domek i to kilka domow ode mnie ale uciekl i wrocil do mnie w poniedzialek:p
Nie wiedzialam czy oddac go znowu :cool3: Wzial go 25-letni chlopak, ktory mieszka z rodzicami, ma juz jednego malego pieska i moj fafel bardzo mu sie podoba, ma bude na podworku ale obiecuje nie trzymac go w kojcu ani na lancuchu, chodzil z nim na spacer, piesek go polubil, on tez widac, ze lubi sie z nim bawic i mu zalezalo, byl wczoraj i dzisiaj mu go znowu oddalam:placz: chyba dobrze zrobilam:razz: ja juz tez pokochalam tego malca ale wiem ze u mnie byl biedny, nie mialam dla niego czasu, na spacery chodzilam z antkiem a na niego juz mi troche brakowalo czasu ale boje sie czy tam na pewno bedzie mial dobrze...

Link to comment
Share on other sites

teraz bede musiala prosic was o pomoc,jak usunac wiadomosc o oddaniu pieska, mimo ze juz znalazlam mu dom, nadal bede do was zagladac, zawsze kochalam psy i wzrusza mnie, ze tak staracie sie im pomoc.Ja niestety mieszkam w malym miescie, najblizsze schronisko to 60 km od Nidzicy - w Olsztynie, chcialam tam pomagac chociaz w wychodzeniu z psami na spacery ale pracuje a tam mozna to robic tylko w godzinach otwarcia schroniska, troche mnie to wkurzylo, latem dni sa takie dlugie, od trzeciej do konca dnia tyle czasu a te biedne psiaki cisna sie w klatkach

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...