Jump to content
Dogomania

Oddam Pieska - piesek ma dom


gerberka

Recommended Posts

Przyblakal sie do mnie szczeniak, ok. pol roku. Piesek jest bardzo ladny, chociaz to prawdopodobnie kundelek.Nie moge go zatrzymac poniewaz dwa lata temu adoptowalam ze schroniska amstaffa, ktory nie toleruje innych zwierzat. Pieska nie moge wyrzucic ale boje sie, ze chwila nieuwagi i moj Antek go zagryzie. Piesek ma dluga siersc, lubi ruch i zabawy, jak to szczeniak. Potrzebuje towarzystwa, wydaje mi sie, ze moglby mieszkac w cieplej budzie na dworze. Moze ktos pokocha tego przyblede, pies jest odrobaczony, zaszczepiony.
Niestety nie potrafie zamiescic jego zdjec ale moze jutro ktos mi pomoze:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rotek_']prześlij mi zdjęcia na
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
wstawie fotki na wątek[/quote]

Dzieki za pomoc, mam nadzieje, ze te fotki w koncu dotra , ja jestem calkowicie nieporadna w obsludze kompa:oops: Ciesze sie, ze ludzie tu tak sobie pomagaja. Ja naprawde musze oddac tego pieska, boje sie, ze cwila nieuwagi i moj antek ( tj. pies) go dopadnie. Pozdrawiam.
Niektorzy mowia, ze to moze byc rasowy pies, ma kopiowane uszy i ciety ogon, ale ja mysle, ze to kundelek, ktorego ktos okaleczyl.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irysek']a nie umiesz ich zalaczyc na maila? to popros kogos o pomoc im szybciej sie je zamiesci tym lepiej :)[/quote]
Wlasnie probuje, mam nadzieje, ze sie uda. Ja w zeszlym tygodniu nawet bylam w schronisku w Olsztynie, myslalam, ze tam szybciej znajdzie dom,ale nie przymuja juz pieskow, jest tam tak ciasno, ze psy siedza nawet w klatkach dla kotow:placz: a ludzie i tak jeszcze przywiazuja zwierzeta do drzew pod schroniskiem:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://img239.imageshack.us/img239/4125/pict0041ef2.jpg[/IMG]

Oto zdjecia przeslodkiej psiunki, ktora znalazla chwilowo schronienie u jednej z dogomaniaczek. pilnie poszukiwany jest domek gdyz grozi zagryzienie przez wielkiego psa, ktory w domu byl wczesniej niz ten slodki maluch!!!
jesli bedzie potrzeba wiekszego zdjecia to wkleje i powiekszone...

Link to comment
Share on other sites

aaa to on jest. a to przepraszam, no jest przecudny, pyszczek ma sliczny, teraz trzeba zainteresowac ludzi no i moze allegro mu zrobic, tylko ja nie potrafie znowuz na allegro dzialac, moge kogos poprosic jak chcesz.

Link to comment
Share on other sites

allegro robila mi siostra ale tez zdjecia zamiescila tak, ze sie nie otworzyly, sprobujemy jeszcze raz z czyjas pomoca. Tylko wydaje mi sie, ze ta strona jest moja nadzieja najwieksza, ona jest bardzo popularna. Jak ktos chce pieska to szuka w schronisku albo tutaj. Albo oczywiscie kupuje. Ale ja z doswiadczenia wiem, ze te przygarniete czworonogi sa naprawde najukochansze i najwierniejsze, one wiedza, ze duzo nam zawdzieczaja i sa wierne calym swoim psim sercem

Link to comment
Share on other sites

wiem, bera mojego podpisu jest przygarnieta, a moi rodzice maja 2 ze schroniska, i poprzedni (irysek moj ukochany) tez byl ze schroniska.
aha ten tytul watku moznaby jakos zmienic, zeby bardziej przyciagal, dodac np miejscowosc w ktorej on teraz jest, pomysl nad tym i ja pomysle. moze jeszcze cos podpowiem.

Link to comment
Share on other sites

gerberka, sorki ze nie wstawiłam zdjęć...
...ostatnio ciężko u mnie było z czasem....
teraz będe trzymać kciuki za mała

aha możesz napisac do [B]Anashar[/B]a on ma strone internetową z adopcją Owczrków niemieckich...poproś go o umieszczenie szczeniora...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...