Jump to content
Dogomania

Pudel Koks-doczekal sie DOMU :)


brazowa1

Recommended Posts

oj do wziecia do wziecia,,kiedys udalo sie jemu uciec przed ciezka choroba,,,,zagladalam czy nic sie nie wykluwa ,,podawalam zastrzyki profilaktycznie,,,,,udalo sie,,,,,ominal to paskudstwo,,,,
ale ludzie nie musza go omijac to fajniasty psiak,,,potrzebuje czlowieka ,,,po tak dlugim czasie zamkniecia za kratami!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deedee77']Kiedy wyskubane są przystojniejsze....[/quote]
i deedee i Brazowa mają zakaz brania maszynek w swoje witki bo strzygą i strzygą i końca nie widać
a gdybyście się tak już zagalopowały to może na Przybrzeżną przyjedziecie bo mam serdecznie dość wyczestwania Maro, myślę że on taki pudlowaty może być na siłe:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

MUSZE PRZYZNAC ZE ON NA ZDJECIU NA NAJMADRZEJSZEGO NIE WYGLADA,,,ALE W RZECZYWISTOSCI JEST BARDZO CWANYM INTELIGENTNYM PSEM,,,,
,,,CZEKA NA LUDZI JUZ OD DAWNA,,,SERIO UDALO MU SIE UCIEC PRZED CHOROBSKIEM WIEC TERAZ NIE MOZEMY TEGO ZAPRZEPASCIC,,,TRZYMAL SIE MOCNO I TERAZ ZASLUGUJE NA DOM!!!!
JEST BARDZO LAJNYM PSIAKIEM[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images29.fotosik.pl/17/1bfabc8f783fedb9.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

wiesz akucha one w w schronie czesto wygladaja jak zwykle kundle ,,sa zarosniete albo ostrzyzone tylko tak zeby bylo cokolwiek widac,,,(gdzie jest przod a gdzie tyl),,,nie rzucaja sie w oczy,,,
Jednak wielkim zaskoczeniem jest jak owy psiak juz zaadoptowany przychodzi po jakims czasie w odwiedziny do schronu,,wyglada przepieknie ,,zadbany ,,ostrzyzony milusi,,,serio!!!w domu one budza sie do zycia i maja duza gracje!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ja krakowiaka nie widzialam,,,ale czesto zapraszalam w odwiedziny do schronu gdyniakow ktorzy zaadoptowali z tamtad pudle ,,,,i wierzcie mi ,,sama ich czesto nie poznawalam,,,,,mimo ze strzyglam je ja czy nawet fryzjerka,,ale jednak co dom to dom,,,zdrowa lsniaca siersc ,,ladna obroza,,,a jaki chod,,z pelna graacja!!!!!!
,,Mojego ulubienca nawet nie moglam poznac,,taki elegancki przyszedl kiedys w odwiedziny,,,,,,piekna obroza,,,pieknie ogolone lappki,,,puchaty tulow,,,mordka do gory,!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...