Jump to content
Dogomania

Pudel Koks-doczekal sie DOMU :)


brazowa1

Recommended Posts

hehe taak w gimnazjum juz sie powinno miec to w jednym paluszku :D
Ale my mamy taką "boską" nauczycielke ktora mysli że my nawet paintem sie nie umiemy poslugiwac. Na to wychodzi że na informatyce siedzimy nad paintem lub wordem.. no ew. PowerPointem, wiec do kitu xD. Strone raz robiłam z kolegą na konkurs ale to było dawno.. iteraz nie wiem jak z Fronpage wrzyucic to do sieci. :D
Wiec jak mogę to proszeo pomoc :D

Link to comment
Share on other sites

Zajmę się stronką w przyszłym tygodniu, czyli już po weekendzie:)
Zastanawiam się czy mają być tam tylko nasze Gdyńskie, ale nie wiem, może jeśli znajdzie się jakiś potrzebujący psiak z poza rejonu to też będzie taki osobny dział i tam też będę je wstawiać. Oczywiście nie stać mnie na płatne miejsce na serwerze, dlatego też będę miała ograniczoną pojemność a strony nie będzie w wyszukiwarce... Dlatego też inaczej trzeba będzie rozgłosić jej adres.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wola']Zajmę się stronką w przyszłym tygodniu, czyli już po weekendzie:)
Zastanawiam się czy mają być tam tylko nasze Gdyńskie, ale nie wiem, może jeśli znajdzie się jakiś potrzebujący psiak z poza rejonu to też będzie taki osobny dział i tam też będę je wstawiać. Oczywiście nie stać mnie na płatne miejsce na serwerze, dlatego też będę miała ograniczoną pojemność a strony nie będzie w wyszukiwarce... Dlatego też inaczej trzeba będzie rozgłosić jej adres.[/quote]


No u mnie tak samo... tylko że narazie probuje wrzucic to na serwer.. no ale jakos nie wycodzi.. Monika tez probowala... i jestesmy sgodne co do tego ze ie potrzebne są te "ulepszenia" kurde wszystko trudniejsze i nie mozna sie polapac...:mad:

Link to comment
Share on other sites

Dobra dziewczynki jak w koncu sie z tym uporacie to dajcie link do tej strony. Mysle zeby to byla stronka tylko dla naszych gdynskich psiakow, bo jak bedziemy mieszac to sie kongo zrobi. Niech bedzie ladnie uporzadkowane, psy z Gdyni i koniec. A jak ktos napisze ze mu nic nie pasuje to mu sie poszuka cos z poza rejonu.

Ale to moje zdanie tylko, ja sie na stronkach srednio znam, ja jej nie robie, wiec mojego zdania uwzgledniac nie musicie :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...