Jump to content
Dogomania

Pudel Koks-doczekal sie DOMU :)


brazowa1

Recommended Posts

[quote name='Atkaaaa']Byłam o 13... i czekałam pare minut..ale w koncu poszlam bo pies mi sie caly ze strachu trząsł...Natali w ogole nie bylo, Monika hmm tez nie wiadomo gdzie..a Ty gdzies z psiakami biegałas...poszlam jeszce tam w strone torów zobaczyć no ale nie widzialam Cie...[/quote]

Ja bylam w niedziele a teraz mam urlop (narazie gdzies do konca roku, musze odpoczac), dlatego teraz drogie wolontariuszki wszystko w Waszych rekach, bardzo bym prosila byscie na biezaco informowaly mnie o nowych astach i ich charakterze i o tych, ktore poszly do domów. Choc jestem w stakym kontakcie z Asia P. ale wiem ile jest roboty w schronisku, dlatego jak cos sie pojawi to podsylajcie mi foteczki... Z góry dziekuje.

Atkaaaa w schronisku zazwyczaj tak jest, ze nie ma czegos takiego jak spacer o ustalonej godzinie, to jest po prostu awykonalne :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Atkaaa nie wiem jakie pare minut bo w biurze byłam dosłownie o 13:08. Straciłam na chwilę rachubę czasu i poszłam zaprowadzić psa na zastrzyk. A o punkt 13 byłam w drugim budynku. To był moment a Ciebie już nie było po poszłam zobaczyć czy nie wyszłaś przed chwilą. No wiesz taka praca wolontariusza ze nie siedzimy w biurze i nie możemy nigdy przewidzieć gdzie będziemy za 5 minut. Następnym razem powiem Ci że od 13 do 13:10 i zaczekaj na mnie chwilkę wtedy;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wola']Atkaaa nie wiem jakie pare minut bo w biurze byłam dosłownie o 13:08. Straciłam na chwilę rachubę czasu i poszłam zaprowadzić psa na zastrzyk. A o punkt 13 byłam w drugim budynku. To był moment a Ciebie już nie było po poszłam zobaczyć czy nie wyszłaś przed chwilą. No wiesz taka praca wolontariusza ze nie siedzimy w biurze i nie możemy nigdy przewidzieć gdzie będziemy za 5 minut. Następnym razem powiem Ci że od 13 do 13:10 i zaczekaj na mnie chwilkę wtedy;)[/quote]


tzn ja tam przyszlam o jakies 12;57:D i jakies 15min pozniej poszlam.... bo pies mi sie trząsł wiec musialam sie troche na ubocze (w strone lasu) przesunąc..no ale trudno..widzialam pelno ludzi przechodzacych od budynku do drugiego ale nie rozpoznalam tam zadnej z Was :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wola']no trudno żebyś poznała, w końcu nas nie znasz;) a tam jest zawsze na prawdę dużo ludzi. Szkoda tylko że chodza a do domku nie zabiorą...[/quote]



Natalie bym bankowo poznała bo widzialysmy sie pare razy ;], Monike bym skojazyla bo widzialam fotki... a Ciebie hm... epuls--> sonia_gda?


No szkoda szkoda...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...