Jump to content
Dogomania

Kosmetyki SUMMERWINDS


Martach1

Recommended Posts

No to mnie zachęciliście :)
ale mam problem jak ocenić czy Australian Silky Terrier powinien mieć kosmetyki dla jasnego czy ciemnego umaszczenia. Teraz mam taki deylemat:roll: piccolo ma umaszczeni jak dobrze wybarwiony york jest sosyc jane ale nie az tak. Obawiam sie ze kosmetyli do janego umaszczenia mogłaby go wbielić natomist do ciemnego zażółcić. Jak byscie doradzili?

Link to comment
Share on other sites

[URL]http://www.summerwinds.com.pl/product_info.php/products_id/39[/URL]

Mamy ten szampon i jak juz pisałam mam psy w kropki :cool3:
Po wymyciu to co miało być białe jest czyściutkie i efektownie wyglada, a z czarnymi kropkami nic sie nie dzieje ;)
Warto przeczytac opis produktu :razz: Pisze tam, ze to nie jest wybielacz i nadaje sie do kazdego koloru siersci. ;)

Dodam jeszcze, ze szampon jest NIESAMOWICIE wydajny. Piore w nim psa od Października zeszlego roku (a bywamy teraz na wiekszosci wystaw) i mało co ubyło :lol:

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3]jak dzwoniłam to pani mi doradziła abym wzieła zestaw z :[/SIZE]
[SIZE=3][B]Shine Onnn Shampoo[/B][/SIZE]
[FONT=Arial][SIZE=3][B][FONT=Verdana][I]ODŻYWKA FINE-L-SHINE[/I] [/FONT][/B][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][FONT=Verdana][SIZE=2][SIZE=3][B]PROTECT-A-COAT Yellow[/B][/SIZE] (ALE NIEJESTEM PEWNA CZY NIEPOWINNA BYC WHITE)[/SIZE][/FONT][/FONT]
[FONT=Arial][FONT=Verdana][SIZE=2]zastanawiam sie czy taki zestaw bedzie dobry.[/SIZE][/FONT][/FONT]
[FONT=Arial][FONT=Verdana][SIZE=2]kosmetyki bedzoe mozna kupić na wystawie w chojnicach wiec hyba na tej wystawie sie skusze i je kupie:) mam nadzieje ze będe zadowolona tak jak wy :)[/SIZE][/FONT][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 1 year later...

Ja chciałabym wtrącić "swoje trzy grosze". Zaczełam stosować produkty tej firmy- po pierwszym użyciu szamponu i odżywki byłam zachwycona wyglądem włosa u moich "dziewczyn"- chińskie grzywacze nagie- włos lśniący , kolor nasycony, włos o jaki mi chodziło. Niestety radość moja nie trwała długo- po trzeciej kąpieli nastąpiła reakcja uczuleniowa na kosmetyki i musiałam zrezygnować z ich stosowania.Skóra na owłosionych miejscach, zwłaszcza na głowie, uszach i karku zaczerwieniła się, potem przez ok.miesiąc złuszczała się.I wystąpiło to u obu suczek- dotychczas "przetestowałam" sporo produktów różnych renomowanych firm- w poszukiwaniu najodpowiedniejszych kosmetyków, i nigdy tak mi nie zareagowały jak w przypadku SummerWinds. Oczywiście nie twierdzę, że są złe lub każdy pies tak musi zareagować na nie , ale radziłabym zacząć od mniejszych pojemnościowo kosmetyków i obserwację jak psiaki na nie raegują- nie są to kosmetyki tanie , więc szkoda kupować i potem odstawiać na półkę:p, .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...