Jump to content
Dogomania

Szukam/oferuję psa na JH


agata :)

Recommended Posts

  • Replies 741
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Paskuda_Bandzior']Tak jak pisałam powyżej 28 jestem w Głogowie, bordera moge pozyczyc jak ktos chętny.
Wiem, ze niezbyt efektowna rasa do wystawiania, ale zawsze 8)[/QUOTE]

Mnie niestety nie będzie w Głogowie, ale powiem że bordery to śliczne pieski:)
Pięknie się ruszają i myślę że są jak najbardziej do MP :))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paskuda_Bandzior']Ze sliczne to ja nie przeczę!! :) I ruch tez mają super - ale borderowy, czyli nie są tak efektowne jak jakieś afgany np.[/QUOTE]

Afgary się świetnie ruszają to prawda :)
Ale każdy pies ma inny chód.
Moje bostony też niezaciekawie się ruszają :P

Link to comment
Share on other sites

A czy jest ktoś na forum kto ma hodowlę w Białymstoku lub w okolicach tego miasta. No może nie hodowlę, ale pieska, którego można było by wystawiać na JH.
Tylko, że ja nigdy nawet psa nie miałam. Nie wiem jak z nim postępować. I szukam właśnie takiej miłej osoby, która użyczyła by mi lekcji i no oczywiście pieska. Mogę zacząć od teraz. Właśnie mam ferie, więc mogę się dostosować. Jestem fanatyczką zwierząt, mam 13 lat.
Ps. Czy pieski wystawiane na JH otrzymują jakieś certyfikaty czy coś ?
Naprawde ciemna w tym jestem, ale marzę o piesku w wakację albo ze schroniska albo co bym bardziej wolała rodowodowego do kochania i wystawiania.
Można 'oferty' kierować pod e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='choocolate']Ps. Czy pieski wystawiane na JH otrzymują jakieś certyfikaty czy coś ? [/QUOTE]

Nie, psy na JH nie są oceniane pod względem tego, jak odpowiadają wzorcowi, tam liczy się to, jak TY prezentujesz daną rasę, co o niej wiesz (bo i pytania się zdarzają), jak podchodzisz do psa itp. Otrzymujesz punkty i lokaty na podstawie prezentacji, a nie tego, jak idealnego masz psa :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...