Jump to content
Dogomania

Szukam/oferuję psa na JH


agata :)

Recommended Posts

  • Replies 741
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

[quote name='immortal']Szukam psa na Wloclawek oraz Katowice. Szukam tez transportu na te wystawy z Warszawy.[/QUOTE]
czy pies musi byc zgłoszony na wystawe na normalną ocenę czy nie? Bo jak nie to moge przywieźć i wypożyczyć swoją sukę grzywaczkę(tylko nie pamiętam w który dzień są grzywki) bo jej nie zgłaszam - Katowice.

Link to comment
Share on other sites

mogę się wcześniej spotkać w Katowicach(ja nie wystawiam w katowicach) z kimś jeśli ktoś byłby chętny pożyczyć mi psa. jak narazie szukam psa na bytom a w planach mam równiez wystawy w :bielsko białej lub Gorzowie, Będzin, Kraków, Chorzów, Rybnik i Zabrze... (oczywiście jeszcze wszystko się okaże jak to będzie bo bardzo duzo czasu jeszcze) jeśli ktoś byłby w stanie pożyczyć mi psa na którąś z tych wystaw to bardzo proszę pisać ;)

Link to comment
Share on other sites

Doświadczonemu młodemu prezenterowi mogę dać Arniego -st - na[B] Jarosław[/B] na sobotę. Niuniek fajnie się rusza, ustawia się bez problemu, wytrzymuje długo w postawie, wystawiał się już z obcymi osobami. Ale trzeba pamiętać że to jednak azjata i humorki miewa, jeśli ma doczynienia z niedoświadczoną, niepewną ręką. Jest efektowny wg.mnie i na te małe jarosławskie ringi w sam raz, ale tylko do osoby z pewną ręką.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...