Jump to content
Dogomania

Szukam/oferuję psa na JH


agata :)

Recommended Posts

  • Replies 741
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Moge pozyczyc Lune /ctr/ ,ale najpierw zapoznanie wiec najlepiej przyjść do nas zaraz rano i sie polubić :lol: postawa super stoi i sie nie rusza z bieganiem hmm mogłoby być lepiej ale w Chorzowie na mp nie najgorzej poszła
jeszcze ew moge shih tzu ale to debiut w szczeniaczkach mały bedzie mial 7 miesiecy i z obcym pójdzie bez problemu ale z postawa u niego gorzej :evil_lol:

o kielcach mowa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Frytela']Ja z chęcią ustąpię komuś moją młodą bestyję ;)
Na kielce nie da rady, porwana przez Evel :lol::lol:

P.S Evel własnie idą ją uczyć troszke innych myków xD tych Tobie potrzebnych haha xD[/quote]
No to uważaj, bo znając Ev to się w małej zakocha :) Powodzenia dziewczyny!

Link to comment
Share on other sites

marymek, uwierz mi, Ja to czuje, ale sie odkocha kjak mała ją napadnie :diabloti::diabloti:


Kaya hmmm miedzynarodowki to pewnie rzeszów, katowice, łódź, mam ochote na opole i sopot ale to sie zobaczy ;)
a z krajowek to te moje okolice, czasami troche dalej :cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jeśli ktoś chciałby poćwiczyć wystawianie dużych psów, to służę moim :p. Z jednej strony super-bo zero jakielkolwiek agresji, z drugiej strony kiepsko z zaufaniem, ja mogę robić, co chcę, jak ktoś inny zabiera się do poprawiania np. łap to misiek wpada w depresję :lol:. Ciekawa jestem jak pokazałby się, gdyby wystawił go ktoś inny, jak do tej pory tylko ja go wystawiałam.
Będziemy w tym roku w Poznaniu, ale na tą wystawę juz chyba za późno, bo najpierw przydałoby się zapoznanie żeby misiowaty nabrał zaufania. Chociaż kto wie :razz:, w przyszłym roku na pewno sopot i gdynia, reszta wyjdzie w praniu ;).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cropka']Jeśli ktoś chciałby poćwiczyć wystawianie dużych psów, to służę moim :p. Z jednej strony super-bo zero jakielkolwiek agresji, z drugiej strony kiepsko z zaufaniem, ja mogę robić, co chcę, jak ktoś inny zabiera się do poprawiania np. łap to misiek wpada w depresję :lol:. Ciekawa jestem jak pokazałby się, gdyby wystawił go ktoś inny, jak do tej pory tylko ja go wystawiałam.
Będziemy w tym roku w Poznaniu, ale na tą wystawę juz chyba za późno, bo najpierw przydałoby się zapoznanie żeby misiowaty nabrał zaufania. Chociaż kto wie :razz:, w przyszłym roku na pewno sopot i gdynia, reszta wyjdzie w praniu ;).[/quote]
Oj jak, żałuje, że mieszkacie na drugim końcu polski, bo chętnie bym poćwiczyła z takim psiakiem:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zuza i Noddy']A będziecie może w Kielcach, bo widziałam zna stronce, że rok temu byliście?[/quote]

W tym roku darowałam sobie Kielce, w zeszłym roku pues był cały obolały i zesztywniały po 9 godzinach drogi, a ja byłam zmęczona, zła i miałam wszystkiego dość. Reasumując nie ma sensu taka męka tylko po to, żeby potem kiepsko się pokazać :shake:. Obiecałam sobie, że dalej niż 5-6 godzin nie jeżdżę. Tym bardziej, że to dla mnie bardziej zabawa, a w Kielcach bawiłam się kiepsko :roll:.
Kaya bardzo się cieszę :multi:, jeśli chcesz wystawić w Poznaniu misiowatego, to trzeba by było poćwiczyć w ten weekend. Muszę zobaczyć jak idzie bieganie-w Gdyni biegł ślicznie, jeśli chodzi o statykę, to juz wyćwiczony w miarę przed wystawą. To jak :razz: ten weekend? jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...